Pinned Spēles noteikumu un bloķēšanas iemeslu skaidrojums

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Tieši tā - Tu esi noslēdzis līgumu ar spēli, kurā ir publicēti spēles noteikumi:
      8. Izmantojamā valoda
      Spēles oficiālā valoda ir latviešu, tomēr atļauts lietot arī angļu valodu.
      Spēli izstrādā privāta kompānija un jebkurš var noteikt, ko drīkst un ko nedrīkst darīt viņa īpašumā - tieši tā arī dara GameForge kompānija, kas nosaka pastāvošo kārtību un ievērojamos noteikumus tai piederošajās saitēs. Citādi es arī aiziešu uz Tavu māju un darīšu, ko ienāks prātā - sāksi iebilst, pārmetīšu Tev diskrimināciju. Tas nav atļauts ne "banānu republikā", ne arī normālās valstīs (un vari ticēt, man ir pieredze ne tika LV robežās).
      izmantošu iespēju kamēr panesās runa par valodām... vai par šo soda? '' 3.14zdetc ''
      ja jā tad labprāt uzklausītu izskaidrojumu
      Protams, jo tā ir nepiedienīga valoda. Vai tiešām vēlies, lai sāku šeit skaidrot skaitļa π (pī) izrunu un ka tas šajā gadījumā ir daļa no krievu valodas izcelsmes rupjības? Ceru, ka nē.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Arī kā privāta kompānija ar juridisku atbildību tā var pilnībā noteikt to, kā uzvesties tai piederošajās vietnēs (arī valodu). Līdz ar reģistrēšanos ikviens spēlētājs apliecina, ka ir izlasījis un piekritis šīs vietnes noteikumiem - kur te ir redzama diskriminācija? Nepiekrīti - nereģistrējies. Konkrēto divu valodu atļaušanas iemesli ir paskaidroti augstāk - viena ir valsts (kurā šī kopiena ir atvērta), otra ir starptautiski atzīta un lietota valoda (tā noteikti tiek saprasta vairāk valstīs kā spāņu, vācu vai japāņu).

Vai man veikalā (kas arī ir privāta kompānija ar juridisku atbildību) ir tiesības prasīt, lai mani apkalpo vācu valodā? Vai es varu iesūdzēt tiesā augstskolu, kur lekcijas notiek tikai latviešu un angļu valodās, un man tiek liegta iespēja sarunāties spāņu valodā?
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Ir kāds pamatots iemesls, kāpēc Latviešu kopienas spēles serverī būtu nepieciešams atļaut kontaktēšanos vēl sazin kādās valodās? Citi par diskrimināciju uzskatīs arī liegumu lietot viņiem tik ierastos lamu vārdus vai lietotājvārdā izmantot dzimtās zemes hieroglifus. Un es jau iepriekš pieminēju - savā starpā varat runāt kaut ķīniski, kamēr ar to netraucējat nevienu citu (ikviena indivīda tiesības beidzas pie robežas, kur sākas otra indivīda tiesības).

Angļu valodu saprot visvairāk valstīs, tas tā ir jau vēsturiski un būtu muļķīgi tagad to apstrīdēt.

Nevajag aiziet galējībās un der atcerēties, ka pilnīga demokrātija agri vai vēlu noved pie absolūta haosa. Un tās daudzās runas, ko ikdienā nākas dzirdēt par diskrimināciju, feminismu un sazin vēl kādos veidos atsevišķam indivīdam it kā pienākošos tiesību ierobežošanu... huh, gribas pasmaidīt, kad lasu sūdzību par to, ka lielveikala krāvēja darba vakancē tiekot diskriminētas sievietes vai Daugavpils bārā nepamatoti prasa krievu valodas zināšanas. Bet tas jau tikai mans viedoklis. :)
    • maskavas un sanktpeterburgas troļu fermas vēl nav pacēlušas ažiotāžu par rus valodas apspiešanu
      okei par tēmu
      tātad pirms serveru apvienošanas LV kopienā bij 7 pasaules un apvienošanas rezultātā godīgs spēlētājs tehniski var izmantot vienā pasaulē maksimums 6 kontus. ir kopienas kur bij ap 10 un vairāk serveri.var secināt ka GF nav spējīgi par ambroziju pircēju naudu nodrošināt katrai kopienai savu atlauto godīgo multikontu limitu un tādēļ ir universālais skaitlis visur 10
      ak jā pirātu tēma - nojauc cietokšņus un baudi spēli bez pp vākšanas militārā veidā un citādi.... nebūs satraukuma par pirātpludiem
    • var secināt ka GF nav spējīgi par ambroziju pircēju naudu nodrošināt katrai kopienai savu atlauto godīgo multikontu limitu un tādēļ ir universālais skaitlis visur 10
      Varbūt... nav ieinteresēti? ;)
    • Draxo wrote:

izmantošu iespēju kamēr panesās runa par valodām... vai par šo soda? '' 3.14zdetc ''
      ja jā tad labprāt uzklausītu izskaidrojumu
      Protams, jo tā ir nepiedienīga valoda. Vai tiešām vēlies, lai sāku šeit skaidrot skaitļa π (pī) izrunu un ka tas šajā gadījumā ir daļa no krievu valodas izcelsmes rupjības? Ceru, ka nē.
      Atvaino, Draxo, bet šitas nu gan bikucīt ož pēc divkosības, jo īpaši, saistībā ar Tevis paša ierosināto dienas jautājumu par zināmo burtu un ciparu kombināciju! ;)
      Prasās pēc konsekvences, te jau ar tik tādi nevainīgi cipariņi un latviešu valodā neko neizsakošs burtiņu virknējums... un, par cik LV kopienas atļautā valoda ir TIKAI latviešu un starptautiski atzītā angļu valoda, un šis burtu savirknējums ne vienā valodā, ne otrā neko rupju nenozīmē, tad kāpēc gan nevaram sākt lietot ne tikai nelaimīgo un visvisādi apmuļļāto „Her0” (tas beigās ar ir cipars, nevis burts), bet arī „ Pi3da”, piemēram, un „3.14zdec”... pag, izdzeršu kafijas krūzi, varbūt vēl kāda pērle ienāks galvā! Nu, „Na10ui” vēl varētu būt ok, vai ne? Nadesmitui tak nav latviešu lamuvārds, arī angļu ne... :)
      Vārnas nebiedē putnubiedēkļa izskats, bet gan apziņa- atrasties tāda radījuma sabiedrībā, kuram galvā smadzeņu vietā ir salmi.
    • Es saprotu, ka dažiem lietotājvārds "Her0" tagad ir kļuvis par jājamzirdziņu un naktīs droši vien rādās arī baisi ciparu savienojumi, kas neļauj mierīgi gulēt... bet nevajag pazaudēt tajā loģisko domāšanu. Esmu gana daudz rakstījis par rakstības veidu, kad atsevišķi burti tiek aizstāti ar cipariem, kā arī Tu droši vien zini kirilicas burtu līdzības, tāpat arī par minēto skaitļa "pī" izrunu, un vairs pie tā neatgriezīšos - jo tas būtu tikpat vērtīgi kā spārdīt nobeigušos zirgu, cerot uz viņa atdzīvošanos. Ja latviešu spēlētāji ir tik ļoti izdomas bagāti un vēlas tik ļoti izpausties, tad attiecīgi lai rēķinās ar sekām.

Starp citu, lieko enerģiju itin labi var izlādēt, aizejot nopļaut mauriņu vai parakņājoties kartupeļu laukā. :)
    • Draxo, tici vai nē, bet par jājamzirdziņu nekas nav kļuvis, vismaz man noteikti nē. :) Mani tikai, šo visu lasot, kārtējo reizi sāk pārņemt netaisnības sajūta, un pret to es nostāšos vienmēr, neatkarīgi no personas, kurš to izraisa- Tu vai nevienam nezināmie Pēterītis jeb Anniņa.
      Tu redzi divdomības un rupjības vienā burtu un ciparu kombinācijā, citi- kādā citā. Kāpēc būtu jāaizliedz tikai tas, ko redzi Tu? Tad paņem, un izlādē savu lieko enerģiju, noliedzot jebkādas līdzīgas kombinācijas, un miers mājās.
      Vārnas nebiedē putnubiedēkļa izskats, bet gan apziņa- atrasties tāda radījuma sabiedrībā, kuram galvā smadzeņu vietā ir salmi.
    • Kendra, kamdēļ savas personīgās samaitātības vilkt forumā? Katrā mikrorajonā, ciematā attiecīgo lietu var apzīmēt citādi, pēc tavas loģikas es varu prasīt,lai bano spēlētāju gunhars, kur nu vel kas katrā izvirtuļu čatā darās.
      Nav tā sabiedrība mums tik degradējusies kā Tu domā, ja spēlē būtu kāds no tiem vārdiem ko Tu ieliki, pirmais jau attiecīgā spēlētāja draugiem, alianses biedriem būtu kauns par viņu un vel desmitiem ziņojumi operatoriem. Attiecībā pret Her0 nekas tāds nav , vai ne ? ;)

P.S humoram, vari izvilkt paralēles ar sevi un centieniem pārliecināt citus par Her0. :

11:47:24] es .: demi vai Tu KooK arī saskati ko nepiedienīgu?
      [11:48:19] demiurga: nē it kā:D a kas?
      [11:48:37] es .: :(
      [11:49:12] es .: Nu zin tā izruna un vel viens vārds angliski salīdzinoši ar līdzīgu izrunu
      [11:51:07] demiurga: :DDD nezinu:D
      [11:51:09] es .: nu ..... :D
      [11:51:21] demiurga: lol:D tā jau domāju:D
      [11:52:04] demiurga: ziņot adminiem vajag to ......:D
      [11:52:11] demiurga: kook:D
      [11:52:45] es .: Re kā samaitāju Tevi, arī Tu tagad vairs nevarēsi paskatīties uz to niku bez smīna :D
      [11:53:29] es .: Pirms tam nemaz nedomāji vai ne ? ))
      [11:54:00] demiurga: nu tas gan, i prātā neienāktu:D
      [11:54:34] demiurga: vajag aptauju forumā:D
      [11:55:00] es .: Iekopēšu šo mūsu diskusiju par KooK forumā ? =)
      [11:55:13] demiurga: davai:D

Tas ir apmēram tas pats ko tu centies uzspiest citiem, absolūtais vairākums tā nedomā.
    • Es nevienam neko neuzspiežu, es tikai saku, ka ir jābūt vienādai attieksmei pret šāda veida divdomīgām burtu/ ciparu jeb tikai burtu kombinācijām. Ja drīkst vienu, tad jāļauj arī pārējās, ja nedrīkst- tad nedrīkst nevienu.

Tā nullīte beigās patiesībā ir sīkums, tikpat labi tur varētu būt 1 jeb 5, jeb 7... da jeb kas, kaut XXL. Un, ja Tu redzi rupjības manis minētajos piemēros, tad šķiet diezgan dīvaini, ka tas „Her” Tev nesaistās, piemēram, ar jautājumu „na-HER nado?”... Es, piemēram, kādas minūtes 5 par to Bardaka „3.14zdetc” domāju, kamēr sapratu, kas un kā.

Tas KooK ir tik tāda puķīte, labi vēl, ka neminēji kā piemēru „Cock”, tad gan būtu interesanti paskatīties uz ļautiņu samaitātības pakāpi! :D