Pinned Spēles noteikumu un bloķēšanas iemeslu skaidrojums

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  Hi,

  You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
  Please register there to continue with usage.

  Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

  Ikariam team

  • Spēles noteikumu un bloķēšanas iemeslu skaidrojums

   Līdz ar serveru apvienošanu šā gada maijā spēkā stājās arī jauni spēles noteikumi (piemēram - atļauts spēlēt ar vairākiem kontiem), izmaiņas vairākiem bloķēšanas termiņiem un vēl šis tas. Ar "nelielu" novēlošanos tomēr beidzot esam pārskatījuši, izlabojuši un papildinājuši Spēles noteikumu un bloķēšanas iemeslu skaidrojumu.

   Šāds skaidrojums tika izveidots, lai mazinātu neskaidrības par vairākiem spēles noteikumu punktiem, kā arī nereti bija novērots, ka spēlētājiem nebija zināms, cik ilgi viņu konts var tikt bloķēts par kādu pārkāpumu.

   Šeit es sagaidu konkrētus jautājumus un ierosinājums par noteikumiem un bloķēšanas iemesliem, ja tādi radīsies. Ja kādam liekas, ka kaut kas nav līdz galam izskaidrots - droši rakstiet šeit vai PM!


   Šajā tēmā AZLIEGTS jautāt par sava vai cita konta bloķēšanu vai tās iemesliem, šādi jautājumi ir apspriežami tikai ar konkrēto spēles operatoru, kurš Jūs nobloķēja! Ja tas netiks ievērots, sekos brīdinājums!
   Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?

   The post was edited 1 time, last by Andžejs ().

  • Draxo , varbūt vajadzētu samazināt , to Multi kontu skaitu no 10 līdz vismaz 5 ?
   Jo neuzskatu , ka kāds šeit spēlē ar 10 normāliem profiliem . Es runāju par tādiem kuri spēlē , nevis krāj pirātu punktus, aizver speciali ciet salas vai arī uzcelti , lai tikai ziedotu ...
  • Ja pareizi saprotu, tad tagad viena konta vietā var ar vairākiem spēlēt vienā pasaulē?
   Tas nu gan i brīnums iekš lv ikariem.
   Ja jau tā, tad vai var atdzīvināt otru kontu kas tika iemainīts alinasē un tagad vienkārši stāv nedzīvs?
   Aliansei tas konts ar nav nozīmīgs jo pēc apvienošanas nav alianses sastāvā, kā arī atrodas ļoti tālās kordinātēs.
   Un vēl ja jau atļauj ar 10 kontiem vienā pasaulē, tad vai i labi ka tie atrodas viens otram blakus? Varbūt vajadzēja noteikt attālumu vismaz ar
   3st izmantojot delfīnu.
   Tas arī traucētu pirātot pašam savus punktus, kā daudzi to dara laikam tagad.
  • Piekrītu, ka vajag samazināt šo multikontu skaitu uz 5, jo pirms tam tak bija septiņas pasaules un katrā varēja būt ne vairāk par 1 kontu ( labi- pēc informēšanas bija skolēni, brāļi, u.c., kas dalīja ip adreses, bet cik tādi bija- nedomāju, ka vairāk par 3-4. Tagad ir tikai divas pasaules. Un katrā pa 10 kontiem ir krietni par daudz! Nu nav reāli vienam spēlētājam iespējams vienlaicīgi uzturēt 10 kontus. Protams, ka tie tiek domāti lai aizņemtu vietu uz salas un ražotu pp kādam cita spēlētāja multikontam, kura multikonts savukārt ražo pp atkal šī spēlētāja galvenajam kontam. Tie, kas spēlē godīgi- pievienojot savus senos kontus no citām pasaulēm, neveido vairāk par 4-5 kontiem uz pasauli. Nav jau māka radīt piecelt klāt atlikušos līdz 10, un tik radīt kādam pp,.apmaiņā pret viņa citu kontu pp, bet vai tas veicinās god!īgu pp būšanu?
   Domāju, ka ierobežojot šo kontu skaitu, spēle būs tikai dinamiskāka!
  • Piemēram Zetā ir kādas 4 salas , kas atrodas blakus viena otrai un ir pilna ar iespējams multi kontiem ... Jo KP ir līdzīgi un visiem ir pirātu cietokšņi ... Tikai čakarē salas ....
   Un , tak reāli pat 5 manuprāt ir daudz.... kam tik daudz normālam cilvēkam vajag ?! :)
  • Jā, nu, tā spēlēšana ar 10 kontiem vienā pasaulē ir kaut kas pilnīgi nenormāls! Un pilnīgi negodīgi attiecībā pret tiem, kuri spēlē ar 1-3 kontiem... gan pirātisma jomā, gan arī vienkārši spēlējot.


   Nu, maija sākumā bija 7 pasaules, pareizi? Visas septiņās, domāju, pārāk daudzi nespēlēja, tātad- varēja ieviest noteikumu, ka vienam spēlētājam drīkst būt 3 konti vienā pasaulē, trīs- otrā! Tas vēl būtu paciešams.

   Kas notiek tagad? Neliels piemērs- alianses biedram vienlaicīgi uzbruka no diviem kontiem. Pēc nika noprotams, ka tas ir viens un tas pats spēlētājs, jo tik trulu niku, šaubos, vai vēl kāds spētu izdomāt. Problēma- ar viņu neko nevar izdarīt, ja viņš izmanto, piemēram, mājas internetu vienai ierīcei, bet mobilo netu- otrai. Un varu derēt, šis ir tikai viens piemērs no n-tajiem...

   Protams, ka lielie multikontotāji tūlīt metīsies sistēmu aizstāvēt, jo viņiem tā ir ļoti ērta un parocīga, tomēr GF varētu papūlēties saprast, ka viņi ir radījuši ideālu augsni negodīgai spēlei, kas, savukārt ved uz to, ka godīgi spēlētāji te drīz nebūs ar uguni sameklējami! :huh:
   Vārnas nebiedē putnubiedēkļa izskats, bet gan apziņa- atrasties tāda radījuma sabiedrībā, kuram galvā smadzeņu vietā ir salmi.
  • Atļauto kontu skaits vienā serverī
   Nezinu, vai kāds to vēl atminas, bet - tūlīt pēc serveru apvienošanas uzsākšanas atļauto kontu skaits vienā serverī nebija ierobežots. Kas nozīmēja - katrs varēja spēlēt kaut ar 100 kontiem. Tomēr laika gaitā tika noteikts ierobežojums - 10 konti vienā serverī, ko netiek plānots mainīt / samazināt (un nē, tas nav atkarīgs no LV administrācijas, jo šajā ziņā tas ir noteikts globāli).

   Ierobežojumi
   Jau no pašiem serveru apvienošanas un noteikumu pārstrādāšanas aizsākumiem es un daudzi citi administratori pastāvēja gan uz skaita ierobežošanu, gan cita veida ierobežojumiem (piemēram - aizliegt multi kontiem atrasties uz vienas salas). Diemžēl pašlaik pieejamā situācija ir labākais, ko spējām panākt - kad pastāv vismaz šādi ierobežojumi.
   Ja jau tā, tad vai var atdzīvināt otru kontu kas tika iemainīts alinasē un tagad vienkārši stāv nedzīvs?
   Sazinies ar savas alianses vadību, uzraksti biļeti - skatīsimies.
   Tas arī traucētu pirātot pašam savus punktus, kā daudzi to dara laikam tagad.
   Starp paša kontiem ir aizliegti jebkādi flotes un pirātisma kontakti.
   Kas notiek tagad? Neliels piemērs- alianses biedram vienlaicīgi uzbruka no diviem kontiem. Pēc nika noprotams, ka tas ir viens un tas pats spēlētājs, jo tik trulu niku, šaubos, vai vēl kāds spētu izdomāt. Problēma- ar viņu neko nevar izdarīt, ja viņš izmanto, piemēram, mājas internetu vienai ierīcei, bet mobilo netu- otrai. Un varu derēt, šis ir tikai viens piemērs no n-tajiem...
   Šādus spēlētājus var (un vajag) ziņot spēlē. Pastāv iespēja, ka abi konti nav oficiāli sasaistīti, kas ir pret noteikumiem... un pat ja katrs spēlē no dažādam IP adresēm - arī tas ir pārbaudāms, tāpat kā pirms serveru apvienošanas, kad tika sodīti šādi spēlētāji. Protams, tas neizslēdz situācijas, kad konti būs sasaistīti un ar katru uzbruks citam biedram, bet tomēr.
   Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • Draxo wrote:

   Tas arī traucētu pirātot pašam savus punktus, kā daudzi to dara laikam tagad. Starp paša kontiem ir aizliegti jebkādi flotes un pirātisma kontakti.
   Draxo, vai tiešām? :D Pašlaik ir pilnas salas ar n-tajiem multikontiem pludiņu veidā, paņem, papēti karti cītīgāk... jo īpaši viena alianse, neteikšu- kura (lai man kārtējo reizi nepiešūtu provocēšanu, apmelošanu, un vēl nez kādus grēkus ;)) šajā jomā jau ne pirmo reizi izceļas. Kā Tu domā, kas tur notiek? Kartupeļu audzēšanai, jeb varbūt apelsīnu ražas ievākšana? Varu apstāstīt... viena spēlētāja 5(kā minimums) multikonti nodarbojas ar pirātpunktu vākšanu spēlētāja X lielajam kontam, un pa to laiku spēlētāja X multikonti cītīgi vāc pirātpunktus spēlētāja Y lielajam kontam, un tā uz priekšu... Otra versija ir vēl nepatīkamāka- spēlētājs A ir no kādām 4-5 IP adresēm sataisījis kontiņus, un ar savu lielo kontu cītīgi laupa pats sevi...
   Nevajag būt naiviem , un ceru, ka Tu tāds arī neesi, bet- ko ar šito var iesākt? Vācieši šajā jomā ir naivi kā zīdainīši , zinu, ka exs-nekomunistiskā bloka valstīs cilvēki ir audzināti savādāk, bet mēs... mēs esam mācījušies izdzīvot. Jebkuros apstākļos. Un- gūt sev labumu visur, kur var.
   Vārnas nebiedē putnubiedēkļa izskats, bet gan apziņa- atrasties tāda radījuma sabiedrībā, kuram galvā smadzeņu vietā ir salmi.
  • spēlētājs A ir no kādām 4-5 IP adresēm sataisījis kontiņus, un ar savu lielo kontu cītīgi laupa pats sevi
   Šis gadījums ne ar ko neatšķiras no tā, kas būtu noticis pirms serveru apvienošanas. Abos gadījumos tā ir noteikumu pārkāpšana, tāpēc arī ieteicu ziņot par tādiem kontiem. Klusāk vai skaļāk bubinot forumā nekas nemainīsies, kamēr noziņojot spēles administrācija tomēr apskatīs šos kontus... vienreiz, otrreiz un varbūt ar laiku arī kaut ko atklās.
   viena spēlētāja 5(kā minimums) multikonti nodarbojas ar pirātpunktu vākšanu spēlētāja X lielajam kontam, un pa to laiku spēlētāja X multikonti cītīgi vāc pirātpunktus spēlētāja Y lielajam kontam, un tā uz priekšu...
   Tur nu diemžēl neko nevar padarīt, jo viss ir legāli un noteikumu robežās... un vārdos nesauktā alianse jau tūlīt pēc pirātisma ieviešanas aizsāka draugu / radu / biedru aicināšanu uz citiem serveriem vākt pirātu punktus. Tagad tas ir tikai vēl mazliet vieglāk un lielākos mērogos izdarāms.
   Vācieši šajā jomā ir naivi kā zīdainīši , zinu, ka exs-nekomunistiskā bloka valstīs cilvēki ir audzināti savādāk, bet mēs... mēs esam mācījušies izdzīvot. Jebkuros apstākļos. Un- gūt sev labumu visur, kur var.
   Uhu, tur gan jāpiekrīt... kaut gan ir vēl kur tiekties, piemēram - Rumānijas kopienai. 8o
   Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • Un ko tad dara Rumānijas kopiena??? :D Padalies nu! Ja jau vācieši tik ļoti grib negodīgu bardakspēli, varam viņiem to noorganizēt! Fiksi un ātri vēl pie tam... :thumbsup:

   Par pārējo- ziņot vienkārši nav jēgas, atbilde ir: viss ir normas robežās! IP dalīšana ir pieteikta. Vai arī- ziņotie konti spēlē no dažādām IP adresēm, un viss ir vislabākajā kārtībā!

   Tātad vienīgais, ko VAR dabūt, attiecas uz pašu- bārieni par apmelošanu forumā, jeb rājiens spēlē par nepamatotu ziņošanu.
   Vārnas nebiedē putnubiedēkļa izskats, bet gan apziņa- atrasties tāda radījuma sabiedrībā, kuram galvā smadzeņu vietā ir salmi.
  • Kendra wrote:

   Un ko tad dara Rumānijas kopiena??? :D Padalies nu! Ja jau vācieši tik ļoti grib negodīgu bardakspēli, varam viņiem to noorganizēt! Fiksi un ātri vēl pie tam... :thumbsup:

   Par pārējo- ziņot vienkārši nav jēgas, atbilde ir: viss ir normas robežās! IP dalīšana ir pieteikta. Vai arī- ziņotie konti spēlē no dažādām IP adresēm, un viss ir vislabākajā kārtībā!
   Tātad vienīgais, ko VAR dabūt, attiecas uz pašu- bārieni par apmelošanu forumā, jeb rājiens spēlē par nepamatotu ziņošanu.


   Kendra, Ja operatori saka ka viss ir kaartiiba, tad paarkaapumi nav, ja tomer gribas par to runat forumaa, tad taa ir defineejama kaa apmelosana.
   Vai ne Draxo? ;)   P.S par rumaaniem runaajot, viens calis paris dienas atpakal piedavaaja 10 pp konti seit, pret maniem 10 pp kontiem rumaanu serverii.
  • Par pārējo- ziņot vienkārši nav jēgas, atbilde ir: viss ir normas robežās! IP dalīšana ir pieteikta. Vai arī- ziņotie konti spēlē no dažādām IP adresēm, un viss ir vislabākajā kārtībā!
   Nu tad atgādini par to ik pēc kāda mēneša, lai paskatās vēlreiz. Neviens jau nav teicis, ka dati netiek uzkrāti un pārbaudīti ilgtermiņā. :)
   rājiens spēlē par nepamatotu ziņošanu
   Neatminos pēdējo gadu laikā, kad būtu sabārts par ziņošanu.
   Draxo Tev kā GA ir jabūt pilnīgi neitrālam nevis nostāties kadā pusē, tas jau pilnīgi laužas arā no Tevis kā Tev tā vārdā nenosauktā MAFIA nepatīk!!!
   Pirmkārt - man ir jābūt neitrālam savā darbībā un lēmumos, ko (cik atminos) es arī ievēroju. Otrkārt - es tak nevienu neapmeloju un pat konkrēti nepieminu saistībā ar ko sliktu, noteikumus pārkāpjošu vai ļaunu.
   Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • Varbūt tomēr pieturēsimies pie tēmas "Spēles noteikumu un bloķēšanas iemeslu skaidrojums", huh?

   Saprotu, ka šāda veida tēmas ir visai jūtīgas, tāpēc nevēlos šeit uzreiz sākt piemērot sodus, tomēr ir jābūt arī kādām robežām. Ja vēlaties apspriest ko citu, dodieties veidot attiecīgu tēmu un izpaudieties tur, vai arī risiniet savas attiecības citā veidā, bet ne šeit.

   Paldies jau iepriekš! :whistling:
   Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • Kā spēles otrā valoda pieļauta tikai angļu.
   Pilsētu nosaukumi, cik zināms, vienmēr bijuši atļauti kaut hieroglifos, lai tik nav rupjības vai apvainojumi.

   Alianšu nosaukumiem un nikiem pamatprasība joprojām ir spēja to uzrakstīt, izmantojot standarta klaviatūru plus jau pieminētā pieklājība. Arī līdz šim taču neviens nav saņēmis pārmetumus par lietotājvārdiem Kings vai Zajecs.
   Neatkarīgi no tā, cik reižu tiek apgalvots, ka meli ir meli, paliks noteikts procents cilvēku, kuri uzskatīs, ka tā ir patiesība.
  • cik reiz var uzbrukt vienam spelmanim 24h laika.lai nedabutu banu
   Bez ierobežojuma - dauzīšanas likums ir atcelts jau vairāk kā divus gadus atpakaļ.
   Ko darīt, ja man diviem kontiem uzbrūk no vienas ally? Vai es varu ar abiem kontiem cīnīties pretī vienai ally neuzbrūkot vienam un tam pašam spēlētājam?
   Jā.
   Un kas notiek, ja spēlētājs, kuram es uzbrūku ar vienu kontu nāk palīgā spēlētājs, kuram es uzbruku ar otru kontu?
   Teorētiski jau divi paša konti neuzbrūk vienam spēlētājam tiešā veidā...
   Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • Makavelli ... Neesi tāds vienigais ...
   Mums alianse karo pret X aliansi ... uzbrukot Y spēlētājam, šis spēlētājs neko nespēj izdarīt , tāpēc Y spēlētājs ņem palīgā savu otru acc kurš ir čem lielāks par mazo acc ... un kurš atrodas citā aliansē , pret kuru nekarojam ... Tad pasakat .. kur šeit ir taisnīgums.... iejaucas reali cita alianse , ne sava kara ...

   ( X un Y tika izmantoti , lai slēptu spēlētāja vārdu ... gan jau pats saprot par kuru ir runa )