Uzlabot konta finanšu pārskatāmību raktuvēs / akadēmijās

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Uzlabot konta finanšu pārskatāmību raktuvēs / akadēmijās

Tēma tiks publicēta tikai tad, kad foruma komanda iesniegto priekšlikumu izvērtēs un ievietos balsojumu, lai noskaidrotu citu spēlētāju viedokli par to. Līdz tam izveidotā tēma Jums nebūs redzama!
    ________________________________________________________________________________________________________

Detalizēts idejas skaidrojums: Mainot strādnieku/zinātnieku skaitu raktuvēs/zāģētavās/akadēmijās varētu redzēt visu pilsētu naudas bilanci ne tikai attiecīgās pilsētas. Nu piemēram es uzlieku strādniekus, man rāda +20 nauda, bet patiesībā kopējā bilance ir - 30.
    Kā šī ideja uzlabos spēli un ietekmēs pārējās tās funkcijas? Nebūs lieku darbību.
    Vai pirms idejas iesniegšanas ir izmantots meklētājs un pārbaudīts iesniegto / noraidīto ideju arhīvs? Izmantoju un nemanīju līdzīgu ideju.

________________________________________________________________________________________________________
    Ar šīs tēmas ievietošanu apstiprinu, ka ar ideju ieteikšanas nosacījumiem esmu iepazinies/-usies.
  • Mēģināšu mazliet precizēt. Šobrīd pilsētās rāda nevis bilanci, bet ieņēmumus. No tiem vēl jāatskaita armijas un flotes izdevumi. Tātad pat esot tikai vienai pilsētai, rātsnamā redzams pozitīvs cipars vēl nenozīmē, ka zelta tiešām kļūst vairāk. Tad laikam vajadzētu, lai visur rāda pilsētas ieņēmumus un vēl otru ciparu - kopējo bilanci, kuru šobrīd var atrast tikai vienā vietā.
    Neatkarīgi no tā, cik reižu tiek apgalvots, ka meli ir meli, paliks noteikts procents cilvēku, kuri uzskatīs, ka tā ir patiesība.
  • slaists wrote:

Mēģināšu mazliet precizēt. Šobrīd pilsētās rāda nevis bilanci, bet ieņēmumus. No tiem vēl jāatskaita armijas un flotes izdevumi. Tātad pat esot tikai vienai pilsētai, rātsnamā redzams pozitīvs cipars vēl nenozīmē, ka zelta tiešām kļūst vairāk. Tad laikam vajadzētu, lai visur rāda pilsētas ieņēmumus un vēl otru ciparu - kopējo bilanci, kuru šobrīd var atrast tikai vienā vietā.

Nu apmēram kā slaists teica! Man ideja iešāvās galvā,bet kad bija jāraksta detalizēti ,tad bija grūti pat izspiest loģisku teikumu :D
  • Nelieti, tā parasti notiek ar sīkumiem.
    Ir svarīgākas idejas, bet, piemēram, šāda neprasītu daudz laika un resursu.

PAR, kā jau par visām sīkumu idejām, kas uzlabo spēli, to nesarežģījot!

Offtopic: Vai tiešām ir tik grūti daudz maz gramatiski pareizi uzrakstīt vienu vai divus teikumus? 8|
  • Pievienot kopējos ienākumus un vēl arī vispārējo / globālo bilanci katrās raktuvēs / kokzāģētavā / akadēmijā un vēl varbūt arī templī - vai nebūs par daudz? Ir tak mums bilances sadaļa, kur aplūkot sīkāk globālos finanšu datus, kamēr katra nodarbinātības vieta attiecas tikai uz konkrēto pilsētu.

Citi viedokļi?
    Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • => 0.7.2
    Izmaiņas – uzbīdot peli uz zelta apjoma, parādās uznirstošais logs ar papildu informāciju par bilanci (piemēram - uzturēšanas izmaksas un kopējie ienākumi).
    Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?