Ikariam mobilā versija

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Viss jau ir ļoti labi, bet ir arī pāris mīnusi: *Nerādās pirātisma pētniecība un pirātu māja; *Nevar pārlūkot pasaules skatu; *Ļoti bieži met laukā sakot, ka sesija ir beigusies, vai tiek veikta 40 sekunžu pārbaude. Btw, tā mani viss apmierina :thumbsup:
    • down., runa nav par pašreizējo versiju (0.4.5.), bet gan pavisam jaunu un svaigi ceptu mobilo versiju.

Lai vai kā - cerams, ka šī versija būs vairāk optimizēta arī priekš low-end telefoniem, jo nevarētu teikt, ka planšetdatoru versija man gāja ļoti labi utt., kā arī jāņem vērā tas, ka mobilais internets ne visur ir ātrs un ielāde pašreizējā 0.5.3 versijā ir daudz par lēnu.

Nezinu kā citi, bet es būtu priecīgs, ja būtu lietots 0.4.5. versijas veids un vienkārši izlabotu caurumi, pieliktas jaunās ēkas un pārējās lietas, kuras tur tagad nav, jo tā versija tiešām iet ļoti labi.
    • @burviss

Skaidrs. Pašreizēja mobīlā versija labi strādā tikai uz Android, Apple, Samsung, visiem "tačskrīniem". Man piemēram ir žēl 300Ls par kluci, kurš pēc mēneša jau būs novecojis un izlaists būs jauns modelis, tāpēc pieturos pie vecas Nokias. Ikariam lielāko daļu pavadu no mobīlā, arī foruma stundas 95% ir atsēdētas no mobīlā.

Tik tiešām ceru, ka beidzot arī es varēšu pārlūkot pasaules skatu normāli, tad man izpaliks došanās pie datora. Vēl gribētos pirātismu uz jaunās mobīlās, tad arī es varētu konkurēt ar pārējiem.

Cerams, ka būs OK :thumbsup:
    • Nu jaunā versija uz tavas Nokias droši vien arī nebūs sakarīgi lietojama, vai vispār nebūs pieejama, jo tādi telefoni jau ir totāla pagātne.
      Un kādā sakarā vajag izdot 300ls par smartphonu? Tagad pat par 120ls ir dabūjami ļoti sakarīgi telefoni (protams nevajag ņemt vērā Samsungu un Apple).
    • Cerams mobilaa versija buus ertaaka par pasreizeejo parasto versiju un vares vinu lietot uz pc. Paris menesi ir nospeeleeti ar jauno dizainu, piratisma del.
      Pierasts ir, bet teikt ka ta ir forsaka nekaa veca versija nepavisam nevar.
    • Gārfilds wrote:

bruviss mums telefonu eksperts. :thumbsup:

Gan jau iPhone 5 ir daudzas reizes labāks nekā tavs telefons, ne pa velti viņš maksā tur pat 600ls.
      To savu sarkasmu vari iebāzt sev... Es tikai pateicu, ka pat vairāk nekā labu telefonu var dabūt arī par zemāku cenu.

Un kāds sakars te ar manu telefonu? Es savam pats krāju un pats pirku, Tev gar viņu nav nekāda daļa. Un jā - pasaki man, cik lielam muļķim jābūt, lai pirktu iPhone 5 Latvijā ja ir 4S, kurš ir minimāli vājāks, bet jau daudz lētāks.

P.S. iPhone 5 64 GB versiju no Apple var dabūt par ~250ls, tā kā beidz muldēt.
    • Man piemēram ir žēl 300Ls par kluci, kurš pēc mēneša jau būs novecojis un izlaists būs jauns modelis
      Vai jauna modeļa izlaišana nozīmē. ka vecais ir pēkšņi zaudējis visas funkcijas un pārstājis strādāt?
      Patiesībā jau varēja vismaz kādu bildīti no mobilās vesrijas ielikt, gabals jau nenokristu.
      Pamazām jau būs arī tas - princips līdzīgs kā bija savulaik ar iepazīstināšanu ar jauno izskatu (0.5.0).

Kas attiecas uz mobilajām versijām - oficiālā versija pagaidām vēl nekur nav pieejama, tā kā abas minētās visticamāk ir kāda ne-GF izstrādātas lietas.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Ja seko līdzi tam, ko tā girla saka... Katru nedēļu - vai tas nozīmē vienu reizi nedēļā? Ja tā, tad nu ne jau nu vienu nedēļu vai reizi būs informācija. Reizes kādas četras vai pat piecas būs informācijas papildināšana. Tā kā reāli uz maija vidu varam ko gaidīt. Diez vai ātrāk. Kas patiesībā saskan ar jau agrāk publiskoto mobilās versijas izstādes laika karti.
    • King_Arthur wrote:

Cerams mobilaa versija buus ertaaka par pasreizeejo parasto versiju un vares vinu lietot uz pc. Paris menesi ir nospeeleeti ar jauno dizainu, piratisma del.
      Pierasts ir, bet teikt ka ta ir forsaka nekaa veca versija nepavisam nevar.
      Protams to visu var izprovēt uz planšeta,tik jaunajā būs samazināta versija :)
    • Ja atļausiet iemetīšu savu kapeiku diskusijā.

Par to kurš labāks telefons, strīds ir neauglīgs. To saku kā Samsung Galaxy Note II (telefona versija, ne planšete) un Apple Iphone 4 īpašnieks. Iepriekš ir bijis gan iPhone 3, gan Galaxy S. Neesmu biezais, bet ir laba darba vieta, kas uzskata mani par ļoti vērtīgu darbinieku un apmaksā manis izvēlētu modeli.

Starp citu, touchscreen telefonu, ar Android var dabūt par ļoti lētām naudām (nosacīti, krietni zem šeit minētajiem 120 Ls, teiksim uz pusi mazāk). Un iPhone no Apple par 250 Ls - utopija, 4S vai 5 - bez jailbreika un rūpnīcas unlock :)

Tagad pārejam pie mobīlās versijas. Viennozīmīgi tikai touchscreen versija. To jau bildītē parāda, ka šobrīd tikai iOS un Android iekārtām. Diez kurš Android tiks atbalstīts, ceru, ka vismaz 2.1, lai arī uz 2 gadu veciem telefoniem strādātu. Ņemot vērā citas GF izstrādātās spēles iOS un Android iekārtām, tai vajadzētu būt iOS 4.3 un Android 2.1 līmenī - tas nozīmē ļoti plašam telefonu lokam.
      Dīvainākais šajā sakarā - ka nekas nav minēts par Windows mobile versiju, tāpēc pat "krutās" Lumia nebūs daudz ērtākas par lēto kluci ar Samsung patentēto os.

Versija 0.4.5 ir vēsture, jo ātrāk spēlētāji to pieņems, jo labāk. Par tās versijas neatbalstīšanu ir paziņots jau ļoooti ilgu laiku atpakaļ. Tāpēc es sagaidu standarta 0.5 versiju, ar visām jaunajām ēkām (Hēliojatorni un pirātu cietoksni), bet ar pielāgotām pogām vieglākai operēšanai spēles vidē. Citas izmaiņas - diez vai.

Jūs teiksiet tikai - es teiktu, ka tas ir programmētāju darbs, kuru darba stundu skaits mērāms tūkstošos. Kaut kā tā.