Ikariam mobilā aplikācija

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Ikariam mobilā aplikācija

Dārgie spēlētāji!

Visu šo laiku mēs esam diezgan ilgi strādājuši pie Ikariam mobilās aplikācijas Android un iOS vidēm - tagad darbi ir gandrīz jau pabeigti, tāpēc vēlamies padalīties ar jums informācijā par gaidāmo mobilo versiju.

Katru nedēļu šajā tēmā tiks publicēta informācija par Ikariam mobilo aplikāciju, tā kā sekojiet līdzi jaunumiem!

Apspriest un diskutēt par mobilo versiju varat šeit.

Jūsu Ikariam.lv komanda

Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?

The post was edited 1 time, last by Andžejs: Ziņoja Dimitri (Šodien, 3:35pm) Nevar atvērt linku, kurā var diskusēt par šo . by Draxo ().

• Dārgie spēlētāji!

Ikariam Mobile jums piedāvās ērtu un viegli pielāgojumu pārskatu par pilsētām un salām! Salas un pilsētās skatus var pārbīdīt jebkurā virzienā, kā arī mainīt to izmērus, lai tie atbilstu Jūsu iestatījumiem.

Jūsu Ikariam.lv komanda
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Dārgie spēlētāji!

Šīs nedēļas apskatā mēs parādīsim jums pilsētas pārskatu. Kā jau ir redzams attēlā, tad tajā ir pieejama informācija par pilsētā esošajiem resursiem, kā arī būvniecības vietām. Tāpat arī šis skats ir pārbīdāms un maināmi tā izmēri pēc katra paša ieskatiem.

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Nospiežot uz tukšas būvniecības vietas, Jūs varat izsaukt celtniecības izvēlni. Uzbūvēt izvēlēto ēku ir pavisam vienkārši - nospiediet uz attiecīgās ēkas un nākamajā ekrānā to apstipriniet.

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Vēlaties norīkot strādniekus savā kokzāģētavā? Nav nekā vieglāka - dodieties uz savas salas skatu un nospiediet uz kokzāģētavas. Tad nospiediet Pievienot strādniekus un ar slīdņa palīdzību pievienojiet vēlamo strādnieku skaitu, pēc tam apstiprinot veiktās izmaiņas - strādnieki ir veiksmīgi pievienoti!

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Padomdevēji piedāvā ļoti noderīgu informāciju par visiem notikumiem Jūsu karalistē. Nospiediet padomdevēju pogu ekrāna lejas daļā, lai atvērtu jaunu skatu - varbūt ir vērts doties uz pētniecības padomdevēju?

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Neviena spēcīga karaliste nav iedomājama bez spēcīgas armijas. Nospiediet uz kazarmām, lai rekrutētu karavīrus - šeit Jūs varat ērti izvēlēties jebkuras pieejamās vienības un ar slīdņa palīdzību norādīt vēlamo skaitu.

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Pārvaldīt karalisti un iegūt nepieciešamos resursus dažkārt nav nemaz tik viegli, tomēr jums veicas - citu spēlētāju noliktavās glabājās resursi, kurus varat doties izlaupīt. Uzspiediet salas skatā uz ienaidnieka pilsētas un dodieties laupīt nepieciešamos resursus.

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Labs karotājs vienmēr zina, kur atrodas viņa karavīri un kara kuģi. Atveriet savu padomdevēju un iepazīstieties ar karaspēka padomdevēja ziņojumiem.

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Dažas lietas karalistē var paņemt krietni daudz laika. Tomēr tāpat kā pārlūkprogrammā Jums ir iespēja par nedaudz ambrozijām tās mazliet paātrināt, piemēram - ēku būvniecību.

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Vai esat iecienījuši diplomātisko spēles stilu? Veiksmīgas diplomātijas pamati ir tādu vērtīgu līgumu noslēgšana kā kulturālie līgumi - vienkārši nospiediet uz spēlētāja pilsētas, lai iegūtu izvēlni ar dažādām pieejamām opcijām.

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Dažkārt Jums raktuvēs var nebūt pietiekami daudz strādnieku. Varat ziedot ambrozijas vai resursus raktuvju paplašināšanai, lai nodarbinātu vēl vairāk strādniekus - tādējādi palielinot resursu ieguvi.

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Ceturtdien, 2013.gada 11.jūlijā dienas gaitā tiks izlaista Ikariam Mobile aplikācija Android ierīcēm, kas būs pieejama Google Playstore!

Kā jau zināms, tad Android ir krietni ātrāks un mēs nevēlamies likt jums gaidīt vēl vairāk - tiklīdz tiks pabeigtas Apple pārbaudes, tā mēs piedāvāsim aplikāciju arī iOS ierīcēm. Ņemot vērā spēlētāju vēlmes, mūsu aplikācijā ir iekļautas visas nozīmīgākās funkcijas Ikariam spēlēšanai - trūkstošās lietas tiks ieviestas nākamajos atjauninājumos.

Jau tagad ir iekļauta iespēja samazināt grafiskos efektus, tādējādi uzlabojot ātrdarbību vecākās ierīcēs. Lai atgrieztos iepriekšējā izvēlnē, iesakām izmantot aplikācijā iebūvēto pogu "Atpakaļ".

Veiksmīgu spēlēšanu - tagad arī mobilajās ierīcēs!

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Ikariam mobilā aplikācija tagad ir pieejama visos Google Playstores. Ja jums ir vecāka vai lēnāka mobilā ierīce, tad iestatījumos vēlams aktivizēt samazinātas grafikas režīmu - tādējādi ļaujot spēlēt arī vājākām ierīcēm.

Veiksmīgu spēlēšanu!

Jūsu Ikariam.lv komanda
    • Dārgie spēlētāji!

Apple ir pabeiguši mūsu aplikācijas izskatīšanu un no rītdienas tā būs pieejama arī iOS lietotājiem iPhone ierīcēs! Tomēr pagaidām nebūs iespējams ieiet no vēl oficiāli neizlaistās iOS 7 versijas.

Tāpat kā Android versijā tiks strādāts arī pie regulāriem atjauninājumiem un vēl neiekļauto iespēju papildinājumiem.

Veiksmīgu spēlēšanu!

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Dārgie spēlētāji!

Šodien tiks atjaunota mobilā aplikācija, kurā būs iekļautas šādas izmaiņas:
      • Jaunums: pirātu cietoksnis - tagad ir iespējams veikt pirātu misijas.
      • Jaunums: poga "Atpakaļ" aplikācijā tagad strādā korekti.
      • Jaunums: aplikācija var tikt pārsūtīta uz atmiņas kartēm.
      • Samazināts aplikācijas izmērs.
      • Dažādi kļūdu labojumi.
      Kā pirmā tiks atjaunota Android versija, bet iOS lietotājiem būs jāgaida, līdz Apple to izskatīs un apstiprinās.

Jūsu Ikariam.lv komanda
    • Dārgie spēlētāji!

Apple ir pabeiguši mūsu aplikācijas jaunās versijas izskatīšanu un no šodienas pēcpusdienas tā būs pieejama arī iOS lietotājiem!

Veiksmīgu spēlēšanu!

Jūsu Ikariam.lv komanda

• Versija 1.2.0

Dārgie spēlētāji!

Rīt, 16.09.2013. tiks atjaunota mobilā aplikācija (versija 1.2.0), kurā būs iekļautas šādas izmaiņas:
      • Jaunums: pieejams tirgus resursu tirdzniecībai.
      • Jaunums: ir iespējams rakstīt vēstules draugiem un alianses biedriem.
      • Jaunums: iestatījumos ir iespēja izslēgt paziņojumus.
      • Jaunums: ieviests drošības jautājums vienību rekrutēšanas un resursu transportēšanas logos. lai izvairītos no nejaušas pogas "Atpakaļ" nospiešanas sekām.
      • Jaunums: iestatījumi izvēlnē "Vairāk" tagad ir apvienoti vienā izvēlnē.
      • Jaunums: aplikācijā tagad ir attēlots arī Hēlija tornis.
      • Jaunums: ir iespējams rakstīt un atbildēt uz alianses vēstulēm.
      • Dažādi kļūdu labojumi:
        • Kļūdu labojums: vēstulēs ir atkal iespējams rediģēt un dzēst citēto tekstu.
        • Kļūdu labojums: pirātu cietoksnī tiek korekti attēlota laika atskaite.
        • Kļūdu labojums: pirātu cietoksnī tiek korekti attēlots ekipāžas spēks.
        • Kļūdu labojums: sūtot kara kuģus kādā misijā, kaujas lauks un aizpildāmie lauciņi tagad tiek attēloti korekti.
        • Kļūdu labojums: resursu pārskatā tiek attēlota korekta vērtība.
        • Kļūdu labojums: pilsētu nosaukumi ir salasāmi arī samazinātās grafikas režīmā.
        • Kļūdu labojums: padomdevēja ziņojumus var atvērt atkārtoti arī pēc cita padomdevēja pārbaudes.
        • Kļūdu labojums: detalizētajā kaujas atskaitē tagad var redzēt arī barbarus un pilsētas mūri.
        • Kļūdu labojums: militārajās misijās ir iespējams pievienot vienības arī pēc pilsētas nomaiņas izvēlnē.
        • Kļūdu labojums: mainot pilsētas, tiek attēlots korekts brīnums.
        • Kļūdu labojums: resursu pārskatā redzamajā pētniecības punktu ieguvē tiek ņemta vērā arī izvēlētā valdīšanas forma.
        • Kļūdu labojums: izlabota kļūda, kad bija attēlota iespēja nojaukt kazarmas arī tad, ja tajās notiek kareivju rekrutēšana.
      Alianses vēstules ir iespējams rakstīt, dodoties uz diplomātijas padomdevēju, Vēstules un nospiežot ekrāna lejasdaļā esošo pogu. Tālāk parādīsies logs, kurā var izvēlēties saņēmēju "Alianse" un pēc tam rakstīt vēstuli..

Jūsu Ikariam.lv komanda
    • Dārgie spēlētāji!

Apple ir pabeiguši mūsu aplikācijas jaunās versijas izskatīšanu un no šodienas pēcpusdienas tā būs pieejama arī iOS lietotājiem!

Veiksmīgu spēlēšanu!

Jūsu Ikariam.lv komanda