Pinned Par brīnumiem

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Par brīnumiem

Vai brīnumu atdzišana tiek rēķināta uz katru spēlētāju vai katru templi atsevišķi? Vai es pareizi esmu sapratis, ka, piemēram, smēde ir pieejama vienu dienu un reizi ik pa 7 dienām, bet poseidons ir četras stundas ik pa 24 stundām darbināms? Ja man ir templis pilsētā citā salā ar smēdi un poseidona templi, vai tas samazina atdzišanu?
    • Te tāda interesanta ideja radās... Izmantot kuģu pārvietošanās ātruma palielināšanas brīnumu un resursu iekraušanas ātruma palielināšanas brīnumu. Abus kopā. Un ieslēgt pirms iet kādu aplaupīt. Ātrāk aizbrauks un maksimāli iespējamo 30 un cik tur minūšu vietā laupījumu krāmēsies tikai minūtes 15 ar asti. Šāds variants ir iespējams?
    • Ātrāk aizbrauks
      Jā, tā būs.
      maksimāli iespējamo 30 un cik tur minūšu vietā laupījumu krāmēsies tikai minūtes 15 ar asti.
      Ja atmiņa neviļ, tad šis brīnums strādā tikai paša ostās.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Labi, ka šis nav aizvērts, jo neskaidrības ar brīnumiem turpinās. Konkrētais pārdomu objekts šoreiz - poseidona templis. Tas samazina kuģu pārvietošanas laikus. Tas viss ir labi. BET... Brīnums ir ieslēgts. Tiek pārvietoti resursi un ostā tiek parādīts arī resursu piegādes laiks, ņemot vērā brīnumu. Resursi peld. Bet tad brīnums izbeidzas. Un piegādes laiks vairs nav tāds kā bija parādīts ostā. Protams, ka tagad ir vairāk. Es tagad nesaprotu. Vai ostā nevarēja uzrādīt patieso piegādes laiku? Jo tagad nevar saprast... Cik ilgi tad man tos resursus pārbīdīs no pilsētas A uz B?
    • Resursi peld. Bet tad brīnums izbeidzas. Un piegādes laiks vairs nav tāds kā bija parādīts ostā. Protams, ka tagad ir vairāk. Es tagad nesaprotu. Vai ostā nevarēja uzrādīt patieso piegādes laiku? Jo tagad nevar saprast.
      Ostā parasti rāda patieso resursu transportēšanas laiku (bez iekraušanas laika). Vienīgais, kas varētu zināmā mērā jaukt galvu - ostā jau labu laiku piegādes laiku uzrāda pēc datorā uzstādītā laika, kam klāt vēl jaunās versijas kļūda, ka arī globāli laiks tiek uzrādīts pēc datora laika (izņemot laikam kaujas atskaites).
      Kā jau iepriekš ir paskaidrots - viss nepieciešamais laiks tiek aprēķināts notikumu sākumā, kad tiek izsūtīti kuģi / armija, ņemot vērā Poseidonu, iegrimi, Tritona dzinēju un pārējos faktorus.
      Man alfā 4 smēdes pilsētas ar 5lvl atdzimst 1d 9h,bet apskatoties templi ka tiko beidzās smēde, tad atdzimst nepilnās 10h.

P.S. man ir tā ticība ka -20% atdzimšana. bet tas neko nedod.
      Ja atmiņa neviļ, tad atdzišanas (un nevis atdzimšanas) laika periodā tiek ieskaitīts arī pats brīnuma darbības laiks (smēdei tās ir 24 stundas), līdz ar to laiks arī ir pareizs.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Poseidons, jūras dievs, ir sūtījis daudzus necienīgus jūrniekus jocīgos ceļojumos. Bet tie, kas izpelnās viņa labvēlību, var kuģot mierīgos ūdeņos, baudīt ceļavēju un droši nonākt galamērķī. Poseidons saīsinās ceļošanas laiku visiem kuģiem, kas uzsāks ceļu kamēr brīnums būs aktivizēts.

Es šo tekstu nesaprotu. Esmu izvietojies biedra pilsētā un laupu pa sauszemi vēl kādu aplaupāmo. Laupījums no aplaupāmā atbrauc uz biedra pilsētu, tad sāk ceļu mājup uz manu pilsētu. Es saprotu, ka ar ieslēgtu brīnumu vajadzētu kuģiem ātrāk peldēt mājās no mana biedra pilsētas uz manu pilsētu. Bet tā nekotiek. Vai es kautko neesmu sapratis?
    • Bet brīnums jau nebija atdzišanas periodā?

Ir arī tā,ka ja tu esi izsūtījis kuģus un tad aktivizē brīnumu - Tas nestrādās ( vismaz man tā ir)..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Muļķu skaits samazinās, toties to kvalitāte pieaug..
      :whistling:
    • Poseidonam ir svarīgs moments kad ir ieslēgts un kad kur brauc. Tātad, savas kravās transportējot svarīgi ir lai tai mirklī kad kuģi pamet ostu, tad Poseidons būtu ieslēgts. Tas nozīmē ka nav svarigi vai krāmēšanās laikā ir vai nav ieslēgts brīnums. Cits variants ir ejot laupīt. Ja ej laupīt kaimiņu uz tās pašas salas, tad tur Poseidons nedarbosies. Visu pasākumu jau bremzēs vienības jo tās dosies lēnāk par kuģiem. Savukārt ejot laupīt no savas pilsētas uz blakus salu, tad atkal Poseidonam ir jābūt ieslēgtam pirms kuģi pamet ostu. Savukārt ja ej laupīt no svešas pilsētas un tas nav uz tavām salām, tad svarīgi ir ieslēgt Poseidonu, pirms armija ar laupījumu atgriežas no misijas. Un vēl ir interesants moments. Ja esi nosūtījis armiju, vai floti kaut kur izvietoties ar Poseidona efektu kopa, tad kaut pēc nedēļas no turienes atsaucot, tad Poseidona efekts saglabāsies.
      Ceru ka saprotami pastāstīju savus novērojumus. ;)