Pinned Par brīnumiem

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• eksperimentāli izdevās šādu lietu pieredzēt:
      1. iet uzbrukumā ar 1 kuģu,
      2. aizsardzībā ir 2 kuģi,
      3. pēc pirmā raunda uzbrucējs tiek kolosēts ar 4. līmeņa kolosu (60%),
      4. uzbrucējs arī otrā raundā nekur nav izklīdis,
      5. 60% koloss uz šo vienu kuģi nav nostrādājis un laikam ir domāts lielākas armijas izdarīšanai.
    • Esmu nonācis pie secinājuma, ka ir vēl viens brīnums. Ja esi licis krāmēt kuģos resursus ar ieslēgtu poseidonu, bet krāmēšanas laikā poseidons izbeidzas, krava tiek nogādāta galamērķī bez poseidona brīnuma ietekmes. Vai man kāds varētu izskaidrot kā tam brīnumam ir jāstrādā un kā viņš darbojas? Jau nevar vairs neko saprast un plānot...
    • Betto69 wrote:

Cik reizes esi šo pārbaudījis un reāli pārliecinājies par uzrakstītā pareizību? Problēma ir tā, ka es te forumā nevaru koordinātas publicēt. Tad pierādītu, ka kļūdies. Tā lūk!

Ar koordinātēm te nav nekāda sakara. Esmu bieži gajis uzbrukt kādam kad Poseidonam ir pēdējās minūtes.. Un laupījums atgriežas ar paātrinajumu. Arī pēc stundas vai divām Pat ja turpceļā jau beidzies poseidons. Cits jautajums, vai atgriežas tik ātri arī atsauktās vienības, jo tai mirklī tu dod komandu atkapties.. te gan jāpagaida tā viena stunda(tipa kraušanās) un tad tik saksies atceļš. Bet spriežot pēc tā, ja teiksim esmu gajis ar poseidonu kautkur izvietoties un tās vienības neesmu izkustinajis(laikam saglabajusies vienības grupas numurs) tad atsaucot vienībās pat pēc dienas skries vējā soļiem atpakaļ.

A uz pēdējo jautājumu jau šeit pat sen jau ir atbildēts. Sūtot kravu ir svarīgi lai Poseidons darbotos līdz kravas iziešanai no ostas, tad darbojas brīnums. To visu jau te sen iztirzāja. Man pašam Poseidons atdziest nedaudz virs 4h , takā šo brīnumu patstāvīgi izmantoju.
    • Ar 5 savādāk,tāpec ka 24h tiek dalītas ar pilsētu skaitu.Respektīvi-24h dalam uz 5ām pilsētām un iegūstam 4.8h,tas ir 288 minūtes un tas ir 4h 48 minūtes.Tīrā matemātika nekas vairāk ;)
      Man savukārt ir jautājums-cik izdevīga ir teokrātija,ja spiež uz attiecīgā brīnuma atdzišanu?
      XXX
      Pati dzīve jau ir spēle,kurā gala rezultāts neapmierina nevienu!
    • Par izdevīgumu šeit katram pašam ir jādomā. Daudz kas ir atkarīgs no spēles stila un arī stratēģijas. Matemātiski tie ir 20 procenti. Man jau liekas, ka tas cipars nav nekāds mazais. Pats gan teokrātiju izmantojis neesmu. Man citāda stratēģija, kur brīnumu atdzišanu samazinu ar vajadzīgo brīnumu salu skaitu, nevis pārvaldes formu maiņu.
    • Hadesa birzs

Aizsūtīju bloķēt ostu, bet no marmora ne vēsts.
      • Vai brīnums darbojas tikai uz sauszemi?
      • Meklētājs baumu līmenī atrod, ka iespējams svešā pilsētā brīnums nedarbojas. Tādā gadījumā nepieciešams papildināt aprakstu, ka izbraukumā tas viss neder.

20% no resursu izmaksām par kaujās kritušajiem tiek atmaksāta viņu pilsētās kā marmora vienības.
      bieži vien fermeri var izdarīt vairāk nekā tie lielie sevis sludinātāji par karotājtautu :D (c) dzeltenais
    • Jautājums: Kāpēc brīnums neatdziest tad, kad esi atvaļinājuma režīmā, bet brīnuma iedarbība beidzās? Nesen bija situācija, ka vajadzēja ieslēgt atvaļinājuma režīmu kādas 3 stundas pēc smēdes aktivizēšanas un, kad atgriezos spēlē, tad smēde vairs nav aktīva un atlikušais aktivitātes laiks ir pieskaitījies klāt pie atdzišanas, kaut kā baigi negodīgi liekas.
    • Lai nevarētu brīnuma efektu izmantot "pēc vajadzības": dažas stundas pacīnīties, ieiet atpūtā, tad ieiet atkal kontā uz gatavu smēdes efektu. Un tāpat arī ar atdzišanu. Citādi agrāk bija gana daudzi "karotāji", kas visu smēdes atdzišanas laiku pavadīja zem palmas, ieejot kontā tikai tad, kad ir pieejams smēdes efekts.

Tas, manuprāt, bija daudz negodīgāk.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Atradu vēl vienu interesantu tēmai atbilstošu lietu. Piemēram, man ir pilsētas salās kur ir smēde, koloss un delfīns. Visur 100%. Un ir arī 3 vai 5 t.s. pludiņu pilsētas. Kad vajag, es tās pludiņus pilsētas izveidoju uz smēdēm ar 100% salas ticību, uzbūvēju 1lvl templi un aktivizēju brīnumu. Tad jaucu pludiņu pilsētas pavisam visas nost un ceļu visas uz delfīniem, atkal 1lvl templis un aktivizēju brīnumu. Tad uz kolosiem un gaidu upuri. Vai es šādi iegūstu vairāk brīnumu ar daudz mazāku priesteru skaitu?
    • Es ne vienā brīdī neesmu rakstījis, ka tā nav stratēģija. Jā, tā ir ļoti negodīga pret lielo kontu īpašniekiem vai arī pret tiem, kuri ar ambrozijām pārceļ pilsētas dēļ brīnumiem. Tikpat negodīga kā spēles vārda nomainīšana uz vienu strīpiņu pirms kārtējās TOP listes veidošanas pirātos. Kā rezultātā Tevi nevar izvēlēties no sarakta un arī TOPā vienkārši neparādies. Tik tāds nieks, ka jāzina kā šādu darbību veikt.
    • Es pats pirātus nespēlēju un nezinu kādas tur ir tas stratēģijas un mainīšanas. Bet zinu tikai to, ka nomainot spēlēs vārdu uz strīpiņu, kā jau teicu zemāk, šādu spēlētāju izvēlēties nevar un nekāds tur profils neparādās. Ja prot uz to strīpiņu nomainīt. Bet, nu, šis uz konkrēto tēmu pilnīgi neattiecas un tika atbildēts tādēļ. ka jautāts.

Turpmāk labāk par brīnumiem.