Pinned Par brīnumiem

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Koloss iedarbojas tajā mirklī, kad to aktivizē, un uz tām pretinieka vienībām, kas piedalās kaujā Tavās paša pilsētās.

Starp citu - iesaku ieskatīties spēles palīdzībā vai arī šeit.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?

The post was edited 1 time, last by Andžejs ().

• Tātad... Es ar pilnīgu atbildības sajūtu un pārliecību saku, ka situācija ir šāda:

1. Ieslēdzam poseidonu.
      2. Izvietojamies pie alianses biedra uz citas salas. Poseidons darbojas un atpeldam ātrāk.
      3. Ejam uzbrukumā pa sauszemi.
      4. Savācam laupījumu.
      5. Pa sauszemi dodamies atpakaļ pie alianses biedra.
      5. Braucam mājās uz savu pilsētu ar laupījumu pa ūdeni.
      5.1. Ja brīdī, kad sākam peldēt mājup, poseidons vēl darbojas, peldam ātrāk
      5.2 Ja brīdī, kad sākam peldēt mājup, poseidons vairs nedarbojas, peldam pilnu laiku.

Es biju domājis, ka ātrākai peldēšanai ir būtiski, ka poseidons ir aktīvs brīdī, kad eju uzbrukumā. Tomēr tā nav, kas, manuprāt, ir pavisam nepariezi. Tagad iznāk, ka man ir jāsalaupa un jāsāk peldēt mājās līdz kamēr poseidons ir aktīvs. Lai brauktu mājās ar laupījumu ātrāk.

Galvenais ir tas, ka mēs šo "savādo" GF izpratni tagad zinām. Ir jau stulbi šādi, bet, nu, jāsamierinās. Nav jau variantu.

Ja tā ir kļūda, lūdzu rakstiet un es noteikti šo tad ielikšu pie kļūdām.
    • Vo, vo, vo... Te nu mēs pienākam pie paša galvanā! Pēc manas sapratnes (un arī Draxo šķiet bija minējis), ka tos notikumus ikariam dalot pa sastāvdaļām. Labi, lai jau dala. Tad vajadzētu iznākt, ka brīnumam būtu jādarbojas uz maniem tirdzniecības kuģiem, ja es to ieslēdzu laupījuma ielādēšanas laikā. Lai atpakaļ man kuģi brauktu ātrāk ar laupījumu mājās. Taču tas tā NENOTIEK! Brīnuma aktivizēšana netiek ņemta vērā. Es nesaprotu... Izskaidrojiet, lūdzu.
    • Briedums jau pirms tam nedaudz apskaidroja par poseidonu.
      Tātad, lai kuģi brauktu ātrāk mājās no laupīšanas (nav svarīgi vai no okupētas pilsētas, vai no alianses biedra pilsētas), tad poseidons ir jāieslēdz PIRMS iešanas laupīšanā. Protams, tādējādi tiek zaudētas apmēram 45 minūtes(ceļš + krāmēšana, ja kuģi ir pilni) no visa laika kamēr brīnums ir aktīvs. Nezinu vai to varētu uzskatīt par kļūdu, brīnums vienkārši tā strādā, jo tāpat kā resursu vadāšana pa pilsētām, tā arī laupīšana ir viena darbība, kura sākās brīdī kad nospied attiecīgo pogu. Tāds nu būtu mans racionālais minējums.

Cik esmu arī manījis ir tā, ka piemēram- Vedu resursus no pilsētas A uz pilsētu B, poseidona efekts izbeidzas kuģu kraušanas laikā. Neskatoties uz to, ka kad uzliku kuģus transporta misijā kad poseidons bija aktīvs un man rādija saīsinātu vešanas laiku, kuģi tomēr peld parastajā laikā nevis paātrināti.

Būtu arī jauki ja kāds iztestētu vai poseiodons strādā ja to palaiž piemēram 2minūtes pirms armija nonāk ienaidnieka pilsētā.
    • Pag, pag. Es visu saprotu. BET... Tad kāpēc brīnums nedarbojas visu laiku, kamēr esmu uzbrukumā? Ja paiet attiecīgās 4 stundas, tad pārējās darbības tā paša gājiena ietvaros notiek jau bez brīnuma ietekmes. Tāpēc man tas viss nav saprotams. Ieslēdz un brauc. Un saņem brīnumu visa braiciena laikā. Tā tam vajadzētu būt, bet tas tā ir ne vienmēr. Ja brīnuma 4 stundas izbeidzas krāmēšanas laikā, laupījumu apakaļ ved pa standarta laiku. Kāpēc?
    • Hmm..
      Sapratu tavu domu un tas jau kļūst interesanti. Tu esi 100% pārliecināts ka tā ir ? Pēc idejas kuģiem mājās būtu jāpeld saīsinātā laikā, galvenais lai brīnums ir aktīvs misijas palaišanas brīdī, un tad jau nav svarīgi cik ilgi iet kauja, 30min vai 10h, takā iespējams tomēr kaut kāds negludums ir izveidojies.

Piemēram sapratu šo
      Cik esmu arī manījis ir tā, ka piemēram- Vedu resursus no pilsētas A uz pilsētu B, poseidona efekts izbeidzas kuģu kraušanas laikā. Neskatoties uz to, ka kad uzliku kuģus transporta misijā kad poseidons bija aktīvs un man rādija saīsinātu vešanas laiku, kuģi tomēr peld parastajā laikā nevis paātrināti.

Tā notiek tāpēc ka brīnuma efekts beidzas resursu kraušanās laikā. Transporta misija sākas tad kad kuģi pamet ostu, kraušanās netiek skaitīta kā konkrēta misija.
      Taču nesaprotu kāpēc šāda problēma rodas laupīšanas laikā, iespējams tādēļ ka laupīšanas misija beidzas ar zaļu atskaiti - bet tas tik tāds minējums. Jebkurā gadījumā liekas nedaudz neloģiski.
    • Vismaz man tagad visa tā lieta ir palikusi skaidra. Es nekomentēšu GF koderu domas lidojumu (vai drīzāk nelidojumu), jo man tas liekas pilnīgs sviests. Maigi un kautcik kulturāki izsakoties. Es ziņoju par izpētīto poseidona izmantošanā. Kā jau te tika minēts, hipotētiski varētu būt pie vainas zaļā (vai, varbūt, sarkanā - šo nepārbaudīju) kaujas atskaite. Jā, godājamie kauju biedri un foruma apmeklētāji! Tieši te ir tas suns apraksts. Poseidona efekts tiek pārrēķināts kaujas beigu brīdī. Šo brīnuma darbības pārrēķināšanas "darbību" var nosaukt arī savādāk, bet būtība nemainās. Ja poseidons kaujas beigu brīdī ir aktīvs, brīnuma efekts tiek piedēvēts arī tālākām darbībām. Ja poseidons vairs nav aktīvs, airējies mājās pilnu laiku. Neatkarīgi kā esi uz kauju pa jūru peldējis. Ar poseidona efektu vai bez tā. Tā lūk! Kurš gan cits, ja ne pats Draxo te gandrīz vai kreklu plēsa uz vēdera un teica, ka brīnums netiek darbības laikā pārrēkināts? Redz kā tas notiek. Ticēt nevar nekam un nevienam.

Pats interesantākais taču tagad tikai sākas, vai ne? Tagad ir visi brīnumi šādi jāpārbauda. Lai pēc tam nerastos nesaprotamas situācijas, kad pēkšņi kautkas notiek vai tieši otrādi nenotiek.

Šo tēmu var slēgt ciet, jo beidzot ir noskaidrots viss nepieciešamais.
    • Vēl kādu brīdi atstāšu vaļā varbūt, ja nav iebildumu - šķiet tāda diezgan noderīga un interesanta lasāmviela daudziem. Tāpat mēģināšu nedēļas nogalē papētīt sīkāk par Poseidonu un paeksperimentēt.

P.S. Testa serveros beidzot ir salaboti arī Arejs (tagad palielina izturību tikai paša pilsētās) un Hadesa templis (tiek piešķirts marmors arī par jūras kaujām).
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Njaa, nebiju laikam pirmo ierakstu pietiekami skaidri uzrakstijis, ka te vēl tāda putra ir.
      Pārēķināts tiek brīnums tai mirklī kad uzsāk flotes jūras misiju un tas nozīmē ka pirms kuģi sāk jūras ceļu uz citu salu, tad tai mirklī Poseidonam ir jāstrādā. Nekādas zaļas, sarkanas vai zilas atskaites. Pie sarkanas atskaites armija un flote vienkārši izklīdīs, vai atradīsies jau mājās. takā nekāda misija nesanāks :D
      Tātad. ja esi gājis laupīt uz blakus salu, tad misija sākas tiklīdz kā tiek pamesta osta un ir pilnīgi vienalga vai kauja ies dienu dievas, vai beigsies tai mirklī kad kad poseidons strādās. Ja Poseidons ir bijis aktīs izbraucot no ostas, tad efekts būs arī atpakaļ ceļā.
      Cits gadijums ja ejam laupīt salas robežās, tad no poseidona efekta nebūs. Tas pats ja iesim no garnizona pilsētas(okupēta, aizlienēta, drauga) tad poseidona efektam ir jābūt aktīvam tik tai brīdī kad armija ar kravu pa sauzemi atgriežas garnizonā un krava sāk ceļu uz mājām. Un te tad ir iespēja izvēlēties. reāli ja ieslēgsiet poseidonu pirms misijas uzsākšanas, tad ja nepaspēs 4h atgriezties no laupīšanas, tad efekts būs zaudēts. Misiju pa sauzmei var uzskatīt par tādu pat krāmešanos kā liekot krauties resus ostā. Tātad poseidonam ir jābūt ielsēgtam tikai uz (pirms) mirkļa kad misija sāk ceļu uz galamerķa pilsētu.

Vienīgais izņēmums kur tomēr ir kautkā savādāk ir ar to, ja sūti izvietot armiju ar ieslēgtu poseidonu un tā tiek kaut pēc nedeļas no tās pilsētas atsaukta(respektīvi viņa ta salec kuģos bez kraušanās, tad poseidona efekts ir palicis spēkā. Te vienīgais ko nav sanācis izmēģināt vai armija kas ir sūtīta izvietoties ir daļēji izmantot uz salas tai laikā, vai ar ir spēkā ātrās kājās mājupceļā. Kaut pieņemu ka sakarā ar to ka spēle visa armijas kustības numurē, tad poseidons ir piesiets tam numuram un līdz ar to kamēr nebūs jauns numurs, tad poseidona efekts saglabāsies.
    • Dots:
      Dzīvošanas vietas: 24/150, raktuvēs strādā 0
      Korupcija: 90%
      iz tempļa Metropole - 24 priesteri, 80.0% savas populācijas pievēršana, 2.1% salas dalīšana

Tā jābūt ka 24 iedzīvotāji, 24 priesteri, bet tic tikai 80%? Varbūt korupcija iespaido?
      bieži vien fermeri var izdarīt vairāk nekā tie lielie sevis sludinātāji par karotājtautu :D (c) dzeltenais
    • Briedums wrote:

Tātad. ja esi gājis laupīt uz blakus salu, tad misija sākas tiklīdz kā tiek pamesta osta un ir pilnīgi vienalga vai kauja ies dienu dievas, vai beigsies tai mirklī kad kad poseidons strādās. Ja Poseidons ir bijis aktīs izbraucot no ostas, tad efekts būs arī atpakaļ ceļā.

Cik reizes esi šo pārbaudījis un reāli pārliecinājies par uzrakstītā pareizību? Problēma ir tā, ka es te forumā nevaru koordinātas publicēt. Tad pierādītu, ka kļūdies. Tā lūk!
    • Dots:
      iz tempļa Metropole - 24 priesteri, 80.0% savas populācijas pievēršana, 2.1% salas dalīšana

Tā jābūt ka 24 iedzīvotāji, 24 priesteri, bet tic tikai 80%? Varbūt korupcija iespaido?
      Katrs priesteris pievērš ticībai 4 cilvēkus (4 pievērstie + 1 priesteris = 5 iedzīvotāji kopā), skaitīti tiek nevis reālie iedzīvotāji, bet maksimālais iespējamais iedzīvotāju skaits rātsnamā.

24 (priesteri) + 4 x 24 (pievērstie iedzīvotāji) = 120, kas tad arī ir 80% no 150.
    • drusku neloģiski sanāk, ka jāpievērš neeksistējoši cilvēciņi. Iedomājies klosterī ir 150 vietas, un tur sēž 23 mūki un vēl 1 stāv kancelē, bet ticība kopējā ir 80 %. Wot pagāni tādi :D Matemātiski jau viss pareizi.
      bieži vien fermeri var izdarīt vairāk nekā tie lielie sevis sludinātāji par karotājtautu :D (c) dzeltenais
    • sausais wrote:

Dots:

Ticiibu aprekina pēc ratsnama lieluma nevis pēc faktiskā iedzivotāju skaita pilsētā.