Search Results

Search results 1-20 of 78.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Kuru kontu no piedāvātajiem vēlies un kāpēc tieši to: labaisdzins - Ļoti tuvu pilsētas, 3 sēra pilsētas, izskatās lieliski, lai karotu. Meklēju kontu, ar kuru aktīvi atgriezties spēlē. Pasaules kurās spēlē: kādreiz aktīvi spēlēju Alfā, kādu laiku gammā. Bet tad ļoti ilgi nespēlēju. Šobrīd ir jauns profilās Kappā, un Alfā [Angļu] Lietotājvārds: ASperQ Spēles tips: Ļoti patīk sauzemes karošana. Cik ilgi spēlē (kad sāki utt.): Sāku spēlēt vecajā labajā 1.8 versijā, bet kopš 0.5.x. neesmu aktīvi spē…

• Zaļais! ASperQ -VS- lexus (П: 10718.5), [Добыча: 0] ASperQ -VS- Augusts cezars (П: 951.6)

• CEZ vs -CL-

Vulpex - - Alpha (arhīvs)

Quote from Rasels: “Sāc jau zaudētas atskaites krāmēt? Tas jau liecina, ka sāc pagurt :D un nav ko citu likt :)” Nē, ne tāpēc - Vienkārši lai nerodas jautājums, ka sēž maliņā, un neko nedaru - parādu, kur es lieku savu armiju. Varēju jau likt tikai zaļās atskaites, bet tās, kas šobrīd tapušas nav īpaši ievērojamas. ;) Es Lieku kaujas, kuras ir apskates vērtas. :* ikacenter.ru/v045/1nf93 ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ šādas Tev, Rasel, Labāk patīk redzēt? Praktiski nekas nenoptiek. Labāk vien ielie…

• Te ir defs: ikacenter.ru/v045/1neu7 un ir arī Uzbrukums: ikacenter.ru/v045/1neub Abas zaudēju +/-, bet tas nekas - man vairāk patīk AP un UP krāšana, nevis zaļās atskaites, jo tieši šie divi norāda, uz to, cik aktīvi karo.

• Stulbi sanāca..

Jo nebija gaisa. Tos pazaudēju iepriekšējā kaujā. Bee, ghjaconda -VS- ASperQ (П: 18395.3), [Добыча: 0] un resursiii: ASperQ -VS- lexus (П: 19.2), [Добыча: 57921] ASperQ -VS- xxelvijsxx, Augusts cezars (П: 0.4), [Добыча: 40191]

• Man ir..

Resursiņi... ASperQ -VS- Godfather (П: 37.2), [Добыча: 43597] ASperQ -VS- Godfather (П: 175.4), [Добыча: 85743]

• Atkritumu kaujas... Nesmejieties. Puika pār mūri negribēja tikt: Drošsirdis -VS- ASperQ (П: 203.8), [Добыча: 0] Atkritumu kaujas, jo armija nebija savākta pilnībā: Bee -VS- ASperQ (П: 2840), [Добыча: 0] Drošsirdis -VS- ASperQ (П: 303.2), [Добыча: 0] ghjaconda, Drošsirdis, Bee -VS- ASperQ (П: 2642.4), [Добыча: 0] ASperQ -VS- Augusts cezars, Godfather (П: 965), [Добыча: 0] Resursi: ASperQ -VS- Godfather (П: 37.2), [Добыча: 34499] ASperQ -VS- Godfather (П: 37.2), [Добыча: 60499] Turpmāk atzīmēšos b…

• Lielāko ēku rekordi

Vulpex - - Topi

Pasaule: Epsilon Spēlētājs: ASperQ Ēka: Templis Līmenis: 21 Ēka: Kuģu Būvētavas Līmenis: 19 7fmdy5avkc5e613p6ae8_thumb.jpg gc6txg3psc2a7n7vreji_thumb.jpg Tops atjaunots. kaarnais_kulaks

• It kā kaut kas līdzīgs armijai, man liekas, ka nositu kaut kādas 4 vienības, un arī bija resursi, daudz gan nebija, bet kuģis pilns sanāca. IceBoy -VS- Kozols (П: 907,8), [Добыча: 14999]

• Demo pret TsH

Vulpex - - Epsilon (arhīvs)

Nav pirmā reize puis.

• Ō jā, dari man tā. Dari man tā, ō jā. FluBO -VS- IceBoy (П: 308,1), [Добыча: 0] FluBO, ejam ieēst cepumus rītvakar?

• Demo pret TsH

Paldies, varu naudu iekrāt.

• Atbildes uzbrukums FLuBO pēc 2 stundām: IceBoy -VS- FluBO (П: 0), [Добыча: 826] Kājas jau pār pleciem, škumīgi.

• It kā resursi: IceBoy -VS- stjuarts9 (П: 0), [Добыча: 4998] IceBoy -VS- stjuarts9 (П: 0), [Добыча: 6784] IceBoy -VS- stjuarts9 (П: 0), [Добыча: 3998] Paldies jaukumiņ. :hug:

• It kā armija: IceBoy -VS- Strodins2 (П: 248,6) IceBoy -VS- Sančo (П: 128,1) IceBoy -VS- Spelmanis562 (П: 145,3) Jauku jums dienu. it kā laupījums: IceBoy -VS- zoo york (П: 0), [Добыча: 4499] IceBoy -VS- zoo york (П: 0), [Добыча: 842] IceBoy -VS- Pirags (П: 6,4), [Добыча: 2362] IceBoy -VS- zoo york (П: 0), [Добыча: 3944] IceBoy -VS- Rikis113 (П: 0), [Добыча: 1420] IceBoy -VS- Pirags (П: 8,4), [Добыча: 1289] IceBoy -VS- Strodins2 (П: 248,6), [Добыча: 950] Un, par šo speciālu kūku Kozolam: IceBoy -…

• M-F vs Demo

Quote from vatson: “IceBoy -VS- vatson (П: 81) ” bildites.lv/images/v6ng8o942sjof9e9tfe.jpg Skaidrs, kāpēc es nesapratu, kas tā par kaujas atskaiti.

• Demo pret TsH

Garlaicīgi.. ikacenter.ru/v042/13lsh Garlaicīgi.. ikacenter.ru/v042/13lsg Garlaicīgi.. ikacenter.ru/v042/13lsf Garlaicīgi.. ikacenter.ru/v042/13lse Garlaicīgi.. ikacenter.ru/v042/13lsd Garlaicīgi.. ikacenter.ru/v042/13lsc Garlaicīgi.. ikacenter.ru/v042/13lsb Garlaicīgi.. ikacenter.ru/v042/13lvy Garlaicīgi.. ikacenter.ru/v042/13lwv O, ekšens! ikacenter.ru/v042/13luf Un tur arī beigsies ekšens. Pāldies.

• Skripti.

Vulpex - - Jautājumu arhīvs

Vai *** ir aizliegts skripts? Skripta nosaukums izņemts. Draxo

• Nevar pamest koloniju

Vulpex - - Jautājumu arhīvs

Izslēdz visus skriptus, un pamēģini vēlreiz.

• Vulpex vēlas parakstu! :)

Vulpex - - Arhīvs

ūuu.. skaisti! Atvaino Kriss14, bet šoreiz došu priekšroku Kitekat darbam - tomēr - pieskaņotāks Avataram! Slēgts un pārvietots uz arhīvu deadgirl