Search Results

Search results 1-20 of 472.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Lietotājvārds: Gazik Brīvas vietas: 7

• @FatTony un kā tev liekas kas notiksies tajā čatā, par 110% varu galvot, ka puse tur mētāsies ar tik "žilbinošiem" komentāriem un vārdiem, ka tā tik vien prieks būs ielogoties forumā un lasīt tās skaistās "pērles", un jaukos novēlējumus ko viens otram veltīs. Mans ieteikumus, dot lietotājiem iespēju kaut vienu reizi pašiem mainīt foruma titulu.

• tvery darbi.

kaarnais_kulaks - - Fan Art

tvery, bez signature veido ar ko citu, piemēram flaierus, logo, vai lielāka izmēra darbus? Gribētos redzēt kā Tu aizpildi lielāka darba background.

• SPQR vs NEZIN

kaarnais_kulaks - - Delta (arhīvs)

kentaurs [NEZIN], bazuka [NEZIN] VS LEO1 [SPQR] (L: 22603.1)

• tvery darbi.

kaarnais_kulaks - - Fan Art

Mans subjektīvais viedoklis - Aplūkojot tavus darbus ko esi publicējis ~2 gadus iepriekš un kurus esi publicējis šobrīd, secinājums viens, nekādu lielo atšķirību starp tiem neredzu! Secinājumus vari izdarīt pats.

• Mūzikas spēle

kaarnais_kulaks - - Foruma spēles

7/10 youtube.com/watch?v=fEl4rhr9PGI

• Ikariam mobilā versija

kaarnais_kulaks - - Ikariam sarunas

Viss ok, uzliku no jauna aplikāciju, tagad rādās visas valstis.

• Palasot diskusiju secinu, ka visi daudzmaz strādā šī aplikācija. Diemžēl es atduros pie situācijas šādas - pie ielogošanās kur jāizvēlas valsts, man neuzrādās LV kopiena, kādam ir līdzīga problēma bijusi? :?

• Uhhh, es lēns, man tas pats kas onka, tad jau skaidrs, kas pie vainas!

• Man neliela problēma, nezinu kā citie, reāli nedarbojas opcija aizvērt kategoriju, lapu pārlādē un tas arī viss, kategorija paliek atvērta. Te tāds neliels mans subjektīvais viedoklis ar šo noformēju. Idejiski ļoti piesaista, personīgi es atstātu šo variantu. Vienīgais ko pamainītu ir: - Pievienoti izvēlnēm Foruma noteikumi un Spēles noteikumi "ikonas", tādas kā sadaļām Biļešu sistēma un Jaunumi. - Sadaļu jaunumi pārceltu uz pirmo pozīciju. - Pārveidotu Biļešu sistēmas "ikonas" noformējumu, jo u…

• Gameforge portāls

kaarnais_kulaks - - Jautājumu arhīvs

Nesaprotu kur saskatāt problēmu un kādēļ tik ļoti "biedē tas saits'' Ja paņem pasauli kur jau ir konts pie pasaules nosaukuma iekavās () parādās paziņojums, ka tajā pasaulē jau Jums ir spēles konts.

• Gameforge portāls

kaarnais_kulaks - - Jautājumu arhīvs

Gameforge un ikariam savā starpā ir saistīti, tāpat kā citi Gameforge piedāvātie produkti. Ja paņēmi Eta pasaule un tev tajā nebija konta, tad viņš automātiski tajā pasaulē Tev izveido kontu ar tiem datiem kādiem esi reģistrējies Gameforge, attiecīgi tie ir e-pasts, lietotājvārds un parole. Ja logojies pasaulē kurā jau tev ir konts, tad jaunā cilnē tiek atvērta tava konkrētā pasaule ar visiem ēku līmeņiem etc.

• Parakstu turnīrs III

kaarnais_kulaks - - Arhīvs

Parakstu turnīrs III veiksmīgi noslēdzies! Gājis šajā laika posmā visādi, bet līdz galam tikuši esam. Par to arī paldies Tiem, kas palika un piedalījās. Par Parakstu turnīrs III uzvarētāju kļuvusi deadgirl savācot vislielāko punktu skaitu 28! Aiz sevis atstājot NoOorZ, Tumsas Mūks, Klibais, Demiurga un pārējos. Tā kā deadgirl ir foruma komandas pārstāve un komandas pārstāvji uzvarētajos konkursos balvas diemžēl saņemt nedrīkst, tad kuponu 10 Euro vērtībā saņem turnīra otrās vietas ieguvējs NoOor…

• Parakstu turnīrs III

VII Kārta veiksmīgi noslēgusies. Pa VII kārtas uzvarētuāju ķluvis NoOorZ. 2 vietu ieņem Tumsas Mūks ar darbu nr. 2 Apsveicu visus ar nopelnītajiem punktiem.

• Parakstu turnīrs III

balsot iespējams līdz 17.05 plkst. 21:00

• Parakstu turnīrs III

Sakrā ar to ka nav iesūtīts neviens darbs, iesniegšanas termiņš tiek pagarināts līdz 12.05 plkst. 12:00

• Parakstu turnīrs III

Nākamās kārtas tēmas - Atkarības Darbus iesūtam kaarnais_kulaks līdz 10.05.2013 plkst. 18:00 Svarīgi! Neaizmirstam pievienot izveidotā darba ''izejmateriālus''!!!

• Parakstu turnīrs III

Balsot iespējams līdz 6.05.2013 plkst. 15:00

• Parakstu turnīrs III

VII Kārta veiksmīgi noslēgusies. Iesūtīts tika tikai viens darbs u ndarba autrs/-e ir deadgirl. Pa kārtas uzvarētuāju ķluvusi deadgirl. Apsveicu ar nopelnītajiem punktiem. Pārējie konkursanti saņem 0 punktus

• Parakstu turnīrs III

VI Kārta veiksmīgi noslēgusies. Pa kārtas uzvarētuāju ķluvis NoOorZ. 2 vietu ieņem Tumsas Mūks ar darbu nr. 1 3 vietu ieņem deadgirl ar darbu nr.2 Apsveicu visus ar nopelnītajiem punktiem. Nākamās kārtas tēmas - Bads Darbus iesūtam kaarnais_kulaks līdz 03.05.2013 plkst. 21:00 Svarīgi! Neaizmirstam pievienot izveidotā darba ''izejmateriālus''!!!