Search Results

Search results 1-3 of 3.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• 1. Coop[-T-] VS Gordenfromlv[Dr_] (L: 669.6) --19980 alone, land 2. Coop[-T-] VS Gordenfromlv[Dr_] (L: 1862.4) --28900 alone, land 3. Gordenfromlv[Dr_], Mango[Dr_] VS Coop[-T-] (L: 3518.6) +34890 1vsAll, land

• Judicator : Es vienmēr un visiem pārmetu par armijas pirkšanu ar multu palīdzību vai zelta kačāšanu. Es IP apeju un mani "multi" spēj uztaisīt 10k sauszemi 24h laikā. Šādi būs īstā aina, mazais. ak, cik dramatiski... Ja rakstam svešvalodā, tad nodrošinam arī tulkojumu uzrakstītajam tekstam! Fox

• Mēs divas dienas pēc kārtas meklējām Jūs tajā salu apkaimē un divas dienas uz tās salas, kur vakar bija mini kauja. Pa dienu MyMain nāca atbrīvot okupētās pilsētas, pieslēdzās biedri meklēt MyMain armiju un tā arī neatrada, jo uzreiz mūkat prom. Uz vakarpusi, kad salā palika daži biedri, uzpeldējāt arī Jūs. Daudzi pa dienu jau atsaucās, jo bezcers, aci pret aci nenākat un mokat mazos neaktīvos biedrus, kuri tiks revidēti pēc kara vai kara laikā. Daudzi, arī es, bijām minimums 3 stundu attālumā, …