Search Results

Search results 1-20 of 114.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• PLC vs S300

Kvakins - - Zeta (arhīvs)

Quote from skerby007: “skaidrs ar jums,varat vismaz atziit sakaavi,un izformeet savu aly,kaa godigiem cilvekiem pienakaas..! Ja jauns lideris,uzskatu aly ir jaizformee..! ja PLC turpinaas pastaveet,okey,uz priekshu,bet ja nee esiet cilveciigi,un atziistiet sakavi.. ! turpinam fermot..! zuby -VS- Dadums (П: 0), [Laupit: 14999] zuby -VS- Dadums (П: 0), [Laupit: 7741]” Vari jau nelielīties:):) Vienreiz izdevies, ko nolaupīt, un tikai tāpēc, ka esmu atradis darbu un beidzu spēlēt!! A tā , ja būtu sp…

• PLC vs S300

nu jau gan... Dadums -VS- ManiaXLV (П: 249), [Добыча: 9999]

• PLC vs S300

Lēnām un Mērķtiecīgi :D:D Dadums -VS- ManiaXLV (П: 210.4), [Добыча: 293] Lai Tik atjauno:D:D

• PLC vs S300

Dadums -VS- ManiaXLV (П: 816), [Добыча: 19998] Maza, maza tā liesmiņa !!!

• PLC vs S300

Quote from skerby007: “zuby -VS- -Lāčplēsis- (П: 14.6), [Laupit: 18499] eu eu,juus kaa uzbrukoshaa nesmu redzejis komandas darbaa,un atslaapstiet.. eu Garais.? labaaks nekaaa TU esmu tocna,JA reiz nekadi up,ap nau..! tass nau viss neaizmirstat..!” Man Vienīgajam nerādās tās Jūsu atskaites... ? ``Eu`` Dzīvo mežā... ko nozīmē atslāPstiet-- > ``Slāpeklis``?? kas tas pa vārdu -> nau---> laikam kaut kāds ``ņau`` domāts it kā kaķis ņaudētu ? ?? neizprotu visu tavu tekstu !?!?!

• PLC vs S300

Quote from kraken: “Dadums -VS- zuby, kraken, Launums, sitrs (П: 2772.2), uzrārvās” Nekur Neuzrāvos,,viss bij ar nodomu, lai nav Defā jāsēž..tāpat no salas prom netiku :):):) Cepums Jums par Svētdienas savākšanos... Ā.. P.s. neviena atskaite man nerādās.->... Cerams, ka tā nav Ikacenter.ru kļūme Ā un P.s.s. S300 Lielie Svētki, kad Čītera ManiaxLV konts atbloķēts.. Mca Mca

• PLC vs S300

maza Gaļīna... Dadums -VS- ManiaXLV (П: 630.4), [Добыча: 330]

• PLC vs S300

Maniaks Silda.. Dadums -VS- Maniaks (П: 0), [Добыча: 2927]

• PLC vs S300

Ciemojamies.... j86, AlkirA, Dadums -VS- kraken (П: 2622.4), [Добыча: 257]

• ......minsy

nezinu vai tādu spēlētāju Jums maz vajag ? Punkti nemains. "geņi nemainaš. .izskatās, drīz aizmigs .. Dadums -VS- Minsy (П: 0), [Добыча: 5045]

• Devīgie kara pieteicēji.

Krja - - Delta (arhīvs)

Saprotu, ka nav jau baigi lielie laupījumi, jo tirdz., kuģi vēl vairāk neļauj vest Taču pagaidām LV biediri un visi senseji ir diezgan devīgi uz veco gadu :eglite: :vecits: ikacenter.ru/v041/qz3m ikacenter.ru/v041/qz3s ikacenter.ru/v041/qz3t Viva la War !!

• Lv..cienā.

Krja - - Delta (arhīvs)

Nezinu vispār kāda bij jēga pieteikt kara pieteikumu officiāli.. ūtu tāpat tālāk bakstījušies... Te bus smuks iebrauciens:D:D ikacenter.ru/v041/qoj8

• Kaut Ko cenšas!

Krja - - Delta (arhīvs)

Pirmais LV Mēģinājums kā kara pieteicējiem izmantojot praktiski neaktīvu spēlētāju .... Fisako.. :sniper: :hunter: ikacenter.ru/v041/qi6g

• Saruna!! :D:D:D

Krja - - Delta (arhīvs)

Paši Pirmie Mēģina uzbrukt,, pēc tam kad atriebjamies...piesaka karu, jo redz mēs uzbrūkot...:D Viva La War.... :eglite:

• Hmmmmm...

Krja - - Jautājumu arhīvs

Duudy... Spēlēju piemēram 2 pasaulēs Latvijā, taču, ko darīt Ja spēlētājs spēlē visās pasaulēs- katrā ar savu niku? Kā eju forumā, tā mainu niku attiecīgajai pasaulei:D:D:D:D

• Par spiegiem!

Artiboy - - Sabiedrība

Lai takš viņitur iekšā sēž.. Viss, ko redz ir, ka tu kaut ko būvē- pilsētas skatā un ēku, un mūra līmeni..... Ja ir 32, lvl, tad spiegs , kas tur ticis ir ``norakstīts`` un praktiski neko vairāk arī neizdarīs.. Padzīšanas paņēmiena kā tāda nav! Izņemot , protams, kā augstāk mnēja, aizejot atvaļinājumā, bet pārbaudījis neesmu!

• Par to pašu!

Artiboy - - Jautājumu arhīvs

Nu , tad man ar jautājums pa tēmu! Uzbruku ar vienibaam plus 18 minmetēji uz 2 raundu!! Pretiniekam ir baloni un heļi un man 3 minmeteji nosisti! Uz 3 raundu iebrauc biedrs ar 25 minmeteijem un vienībām protams... Bet vienības nedaudz mazāk kā man... 3 raunds sākas un es uzbrūku atkal ar 15 mīnmetējiem un no biedra 25 , kas pievienojās, neviens neielīda manu 3 kritušo vietā... Tas sanāk, ka vienības vienādās ar vienādiem upgreida līmeņiem biedriem neapvienojas??? Niebraucu!!!

• Muļķības....

Artiboy - - Gamma (arhīvs)~

Varbūt atkārtošos, un tomēr:1) no alianses BEAST kaujas atskaites negaidiet;2) Beast šo karu nepieteica, tāpēc jeb kāda veida pretenzijas par individuālo kauju taktiku ir nevietā;3) ja kādam interesē tiešām šīs kaujas, un to rezultāti - iesaku pievērst uzamnību tam kādi -TR- spēlētāji ar kādiem kopējiem punktiem un ģenerālpunktiem iet uzbrukumā kādiem Beast spēlētājiem. Secinājumus izdariet paši. Pilnīgas muļķības! Laupam visus pēc kārtas, kas atrodas mūsu tuvumā. Pašu beast ieskaitot. Kkad vēlā…

• Nakotnes!

Artiboy - - Sabiedrība

Tiem kam līdz šim galvenais Punktu avots bij pētniecības un Tirdz., kuģi.. Tiem Punkti ``smagi`` kritīsies...... Nezinu kā Jūs pārdzīvosat, kad nebūsat topā :D:D Droš 3 daļa pārstās spēlēt

• Banka!

Artiboy - - Noraidītās spēles idejas

Ideja ir ok!!! Tik vai realizācija aizies līdz Spēles īpašniekiem , ja ne realizācija, tad vismaz ideja :D:D !!!