Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Ah, vecie labie laiki, kad vēl biju moderators forumā. Strīdi ar spēlētājiem par tēmām, ko neviens nesaprotam. Kas var būt labāks par to? Pielikumā neliels ieskats manā sarakstē ar valodniecības centra konsultantēm ar mērķi noskaidrot dažādu vārdu nianses. Domāju, ka zināšanu nekad nevar būt par daudz, tāpēc cerams, ka kāds kaut ko jaunu uzzinās par mūsu dzimto valodiņu.

• Teiksim jau nu tā kā ir - Brīnumu pārmaiņas ikariam spēlē bija viens no sliktākajiem GF lēmumiem kopumā skatoties. Pašā pamatā (brīnumi, kas nav vienkārši pasīvi, bet ar aktīvo sastāvdaļu) ideja bija interesanta, bet ja no 8 brīnumiem 1 ir principā obligāta prasība, 1 ir vienkārša ņirgāšanās par pašu spēli bet visi pārēji ir tādi uz ko skatoties nodomā "meh", tad nezinu kā citādi to nosaukt kā par izgāšanos Ja vēl būtu pieņemami, ka ideja sākotnēji nesanāk, tāpēc tiek veltīts laiks, lai to uzlab…

• Es nevaru pie Spartiešiem tikt bez ambrozijām.

• Porziņģis AllStar NBA

zelta mute - - Offtopic

Kāds tad būtu tas TOP 3 garo saraksts par ko iesakat balsot, ja man tur jāiekļauj KP arī? Skaties kā gribi bet kāds kurš tur vairāk pelnījis būtu jāatstāj malā tad Kad Yao katru gadu tika "iebalsots" neviens sajūsmā nebija, kāpēc lai kaut ko tādu tagad atkal pasāktu?

• Paņēmu, lai ierakstītu savu vārdu ikariam serverī uz mūžīgiem laikiem. Nedomāju ka vēl kādreiz tas degs.

• Kādas dziesmas tu klausies?

zelta mute - - Offtopic

youtube.com/watch?v=9itwt_opsvQ

• Spēles versija 0.6.8

zelta mute - - Sabiedrība

Vai lokšāvēji, ko iegūstu apmaiņā pret kroņiem, skaitīsies kā rekrutēti lokšāvēji un tiks atzīmēti manos sasniegumos?

• Nav jau viss jāmaina prom. Sēdi un sprdzini akadēmijās.

• Spēles versija 0.6.7

zelta mute - - Sabiedrība

Quote: “Jaunums – alianses biedriem tagad ir pieejama papildu poga virs draugu saraksta, ar kuru sūtīt alianses vēstules.” Super, sen bija laiks cilvēcīgā vietā to pogu nolikt

• Quote: “no GF puses attieksme bija vairāk kā noraidoša” Kad kādreiz saņēmu sodu par kontu problēmām, viena no pirmajām lietām ko GF bāza acīs bija - Kāpēc biļeti rakstīja tikai 1 iesaistītias konts nevis abi. Kā GF iesaka rīkoties šobrīd, ja nokļūstu kontu problēmās, vai man rakstīt biļeti no 10 kontiem kaut arī tie visi pieder man? Un vai ja saņemu smagu sodu, par ko būtu jābloķē visi konti (tīra citu spēļu reklamēšana, dzīves draudi un kas nu tur šajā kategorijā tagad ietilpst) vai apdraudēdi …

• Quote: “Līdz ar serveru apvienošanu vienādi noteikumi attiecas gan uz multi kontiem, gan spēlētājiem no vienas IP adreses.” Es saprotu ka tā Jūs gribat. Bet paskatīsimies uz visu pa kārtu. Spēles noteikumi man saka ka ja man ir vairāki konti, man ir jāizmanto iespēja tos sasaitīt Kad es mēģinu sasaistīt, man vienīgais ko man saka ir "Ip dalīšana" IP dalīšana, IP dalīšana. Man nav IP dalīšana un es nevēlos tādu apstiprināt. Manuprāt tas ir tikai loģiski? Vienmēr taču tiek uzsvērts lai izlasu kam …

• Ir iespēja "piedāvāt IP dalīšanu"..... tur pat klāt ir teksts Spēlētājiem, kuri viena servera ietvaros spēlē no vienas un tās pašas IP adreses, ir jānoslēdz IP dalīšana.

• Ikariam jau nu nav tā vieta, kur ar karošanu un armijas pielietošanu varētu rasties problēmas. Atliek vien apskatīties slavas zāles kaujas un viss ir par 90% skaidrs Lielos vilcienos: Uz katriem 1k šķēpiem cel 800 paukotājus un 100 heļus. Klāt pieliek šāvējus, kuriem munīciju var pārlādēt (vai ja nevar, tad atsauc un ej kauties pa jaunu) un tarānus, kurus tā īsti novākt nekas nav spējīgs. Vienīgais veids kā uzvarēt šo armiju ir rotēt milžus. Tiklīdz kāds sāk rotēt milžus vienīgais veids kā viņu …

• Quote: “Vienā serverī ir atļauts pārvaldīt neierobežoti daudzus kontus. Par to ir jāpaziņo, izmantojot spēles opcijās iebūvēto iespēju sasaistīt kontus” Šāda iespeja taču nemaz spēles opcijās netiek piedāvāta. Kā īsti man sasaistīt savus kontus kuriem nav vienāda IP?

• Sacensties pirātsmā arī nevaru ar cukuriņu vairs. Tiklīdz viņa dodas kādam atņemt pirāda punktus, pat ja tas ir 3h garš brauciens, tā viņa tos man ir nocēlusi, pat ja es tur varētu 10min ierasties. Kādu labumu mēs gūtu, ja šī iespēja būtu atļauta? Vēl jo vairāk, viņai nav pat jādodas pirāti laupīt, izsūta vienu 1 koka gabau visiem apkārtējiem, un es nevaru pirātu punktus zagt. Scenāriji teorētiski, noteikit var vēl dažus piedmāt ja grib, bet tāpat nepatīkami. Tāpēc varbūt ir vērts Quote: “ Kad p…

• Var tās metodes uzskaitīt, lai varu izvēlēties sev piemērotāko?

• Kad pie "IP dalīšana" opcijas būs iespēja norādīt kurš ir mans konts un kuru izmanto kāds cits no tās pašas IP?

• Pārbaudīji vai izsaki minējumu tāpat kā Draxo balstoties uz to kas būtu loģiski?

• Quote: “Vai tas darbojas arī pretējā virzienā? Ja spēlētājs X izvieto vienības pie A, tad X nedrīkst tirgoties ar B? Quote: “Jā.” ” Pārbaudīju - Nē, nedarbojas. Neitrālais spēlētājs savas vienības var bāzt kur grib, un tāpat tirgoties. Kas visu šos sistēmu padara vēl neloģiskāku Gameforge kā vienmēr tikai labāko saviem klientiem pasniedz. Vai ja A dosies 'aizsargāt' spēlētāju X, spēlētājs X drīkstēs uzbrukt spēlētāam B? (A un B joprojām dala IP)

• Es jau spēlēju ar 1, bet smadzenes tāpat jālauza nez kāpēc. Starp citu, vai tas bija pārkāpums arī pirms apvienošanas? Un ja bija, tad kāpēc nevienu par to nesodīja. Ja nebija, tad kur bija minētas izmaiņas noteikumos?