Search Results

Search results 1-8 of 8.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Nevajadzīgi ieraksti

ScorpioNNNNNNNN - - Papīrgrozs

Quote from lvkreze: “Es vispār nesaprotu, kā tevi nenobanoja. ” Ex , neuztraucies visi kļudas! Gaidi drīz laidis briviba ! Neatbilstošs ieraksts konta maiņas tēmai -> Papīrgrozs! Fox

• Nevajadzīgi ieraksti

Quote from lvkreze: “tev pašam neliekas nožēlojami? Bičot kontus un nolaist tos... 3 foruma acc. Kodejs, kliedziens, scorpionnnnnnn, ir vēl? ” Mekletajs vienmer atrod ! Neatbilstošs ieraksts konta maiņas tēmai -> Papīrgrozs! Fox

• Riebeklis - +/- 10

• Nevajadzīgi ieraksti

Quote from lvkreze: “Kā jau teicu, konti pa burbuli. King arthur konts. un visi pārējie tevis nobanotie. ” Kontu viņš atdeva par velti , parveidoju kontu ka fermu , bet izskatas ka tam vispar jau jegas jo nīdetaji vienmer skries pakaļ Neatbilstošs ieraksts konta maiņas tēmai -> Papīrgrozs! Fox

• Nevajadzīgi ieraksti

Esmu šoka ka jus tik labas domas par manīm , man vairak par 11k punktu nav bijis un jus sakāt ka es labi , "ļot labi" spēleju ! Par to niku , nepazīstu kodējs , niku paņemu pirmais jo man patīk tas! Kontu maiņas/atdošanas tēmai neatbilstošs ieraksts -> pārvietots uz papīrgrozu! Fox

• Nevajadzīgi ieraksti

Cik var nīdet un par ko jus tur visi nīdat , es nesaprotu !? Neatbilstošs ieraksts - Papīrgrozs! Fox

• Nevajadzīgi ieraksti

Pilnīg nekrata ko tu tur ņaudi ! Iepriekšējo ierakstu pilnībā necitējam + Neatbilstošs ieraksts - Papīrgrozs! Fox

• Nevajadzīgi ieraksti

3 Dienas Iepriekšējo ierakstu pilnībā necitējam + neatbilstošs ieraksts - Papīrgrozs! Fox