Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Ir kāda iespēja pameklēt ikariam pasaulē salu pēc koordinātām ar kādu konkrētu brīnumu? Ja tāds jautājums vai tēma jau bijusi, lūdzu, mani skaļi nebārt un pirkstu nekratīt, bet norādīt saiti ar risinājumi. Paldies!

• Šis gads iesācies ar to, ka neatrodu vairs kinoteātra būvi savas impērijas pilsētās. Tautai ir vēlme ne tikai kotletes. Jums arī ir tāpat?

• Tagad tiem, kuri te teica esam visu uzbūvējuši, būs ko atkal darīt.

• Tas, ka tiek piešķirta jauna vieta būvniecībai bez jaunām ēkām, būtu savādi. Kur tad peļņas palielināšanās vai vismaz nesamazināšanās. Gan jau parādīsies arī jaunas ēkas.

• Ziniet, esmu patiesi priecīgs arī pirātus nespēlējot. Palasīju tēmu. Ak, dies'! Šeit jau var smadzenes izmežģīt no visas šīs padarīšanas. It kā nebūtu ar ko nodarboties.

• Kāpēc atkal jāapstiprina sīkdatnes izmantošana? Vai tad ar vienu reizi jau nepietika?

• Es par vienu diezgan būtisku aspektu aizmirsu, Tie ir tirdzniecības kuģi. Pareizāk sakot, to skaits. Vadāt turpu un šurpu resursus ir reāli apnicīgi, ja kuģu ir maz. Un sākumā to tiešām ir maz. Es savā laikā tikai pasmējos par tekstiem, ka visi brīvie zelta līdzekļi jāiegulda tirdzniecības kuģos. Kad pats saskāros, tad sapratu teiktā pilnīgu pareizumu.

• Forši, ka kamenes jau lido. Tikai, nu, protams, var tikai pabrīnīties par šīs kļūdas labošanas ātrumu. Vai drīzāk, neātrumu. Bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

• Būvniecība beigusies

Larry Laffer - - Ikariam sarunas

Apsveicu! Esi izshēmojis visu godam (saskaņā ar spēlēs noteikumiem) un pabeidzis būivniecību pirmais. Ko tālāk?

• Es galveno nesapratu. Tas mums tikai tads efekts un vai ir zinots? Ja ir zinots, tad vajadzetu kamenes bildi un uzrakstu ZINOTS ielikt komentara ar zinojuma numuru,

• Izv'elamies resursu sutisanu un sutam prom. Skatamies uz pienaksanas laiku karaspeka kustiba karaspeka parskata. Noverojam daudzas stundas un no prieka varam diet.

• board.lv.ikariam.gameforge.com…00eab8f57422477fde324481f Tātad... Resursu transportēšana. Ir trīs ambrozijas un ir jāmaksā arī trīs Bet samaksāt nevar. Jo trīs nav trīs. Kaut kā tā.

• Kulturālo vērtību arhīvs

Larry Laffer - - Diplomātija

Puķupārdevējs - 23 KVL

• Mēs laikam visi nesaprotami izsakāmies. Tāpēc Draxo arī kautko pilnīgi bezsakarīgu atbild. Saprotiet, ir vēlme spēlēt tādā serverī, kur nav ne pirātu, ne arī multikontu. Jā, arī iespēju turp un no turienes pārcelt kontus ar ambrozijām. Tas varētu būt kaut starptautisks serveris, ja jau kopienās tur visādi likumi vienādi un tā. Un tad varēs redzēt īsteno ikariam spēlētāju prasmes. Nevis tā, kā ir tagad. Kaut kāda čakarēšanās notiek. Tāpēc arī tik daudz spēlētāju pamet, jo izsktrādātāji tik savas …

• Gameforge nekad nav bijusi un nebūs labdarības organizācija. Nu jau vairs neviens to neapstrīd. Bet fakts, kas agrāk tika noliegts pilnīgi un galīgi, tagad ir realitāte. Serveros ir atšķirīgs aprīkojums. Kautkur kuģi ātrāki, mājas ātrāk būvējas un tā. Bet serveri bez multikontiem un pirātiem tā arī nevar atvērt? Vai tiešām friči domā, ka šajā serverī neviens nespēlēs? Tad labāk ir uztaisīt jaunu serveri ar vai priekš 300 kontiem (piemērs tepat kaut kur bija)?Nu, nez. Laikam tiešām tas viss ir pā…

• Nebaidies, drīz LV būs tas pats. Ja tādos ātrumos atvērs jaunus serverus, Un joprojām ar multikontu iespējām.

• Izdevās to ģeneratoru apčakarēt. Izvēlējos katru 5. raundu. Vismaz kaut kas.

• Kā tas ir no bezgalības ieekonomēt 20%? Vai 30%? Tā pati bezgalība vien būs. Ķeršana uz tukša āķa. Kā vienmēr. Serveri bez multi kontiem, redz, nevar iztaisīt. Bet šitādus te brīnumus ražo ar nerimstošu regularitāti.

• Kas ar to ikaloga kaujas atskaišu būvētāju? Vēlējos izvoedot kaujas atskaiti no 50 raundu kaujas, bet čiks vien iznāca. Visu itkā analizēja. Tikai pēc tam pateica, ka atskaite nav atrasta. 5 raundu cīņai gan viss ok. Tas man tā vienam?

• Jautājums par ip dalīšanu. Ir planšete un ir mobilais. Uz mobilā ir uzstādīta mobilā aplikācija. Un iestādīts sūtīt visādus paziņojumus par spēlē notiekošajiem notikumiem. No mobilā spēlēšana nenotiek. Spēlēšana notiek no planšetes. Planšetei ir no visiem atsevišķs ISP. Kas notiek gadījumos, ja mobilais tālrunis ir pievienots internetam pie tā paša WiFi, kur ir kāds cits vai citi konkrētā servera spēlētāji? Ir pārkāpti noteikumi vai ne?