Search Results

Search results 1-20 of 43.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Laupīšana.

Admiral - - Ikariam sarunas

cits spēj pielāgoties un nepazūd, bet cits nē - kurš iegūst? Jā, ļoti labs jautājums, varētu pajautāt tiem simtiem, vai pat tūkstošiem, kas spēli ir pametuši, vai patstāvīgās palmās kopš pirātu punktiem. Diemžēl zetu nepieviksēju, bet epsilonā kad atvērās figurēja kopējo spēlētāju skaits virs nedaudz 3000, tagad ? 2450 un cik no tiem ir aktīvi un nav palmās, vai neaktīvi. VISIEM ir laikam bail runāt, bet spēle ir nolemta ! Maksmimums 1 gads. Protams nekas nav mūžīgs, bet spēles izstrādātāju rīcī…

• Labs laiks pagājis kopš pēdējo reizi spēlēju , kāds īsos tekstos paskaidros ,kuras pasaules apvienosies/neapvienosies un kas pagaidām ir lielākiais cepiens ?

• Alianšu agresivitāte serveros

Admiral - - Sabiedrība

Quote from GuNtIcK: “Tad kāds sakars kopējiem ar agresivitāti? Tie tikai parāda cik daudz biedru aliansē, un tas ir labi vai slikti... Kas zin. Tāka domā vien pats, ko raksti!” Es centos buut pieklaajiigs ,bet skiet ja taa nevar tad :dash: un kuri tad buutu tie lielaakie agresori pastasti man ? Juus kuri WA iesaaka fermot un nepabeidz liidz galam un pamazaam sie sak sariities duusu ,vai Velni ? tiesi tas pats ar REX , kaa tad palika ar Deltas centra kontroleeshanu ? speeles sakumaa ? bezjeedziig…

Admiral - - Sabiedrība

Quote from GuNtIcK: “Tikai diemžēl ne vidējos U P ne vidējos A P uz doto brīdi neesat pirmajās vietās.. Biedru skaita ziņā gan esat augšgalā. Atgriežoties pie tēmas Alfa - Beta - KK Gamma - Delta - Velni” unj es buutu teicis videejos ? domaa ko raksti un videejo protams ar izsaka kaut ko ,bet aliansee tik pat loti nepieciesami kaa majinu buuveetaji taa mazaaki un lielaaki agresori , nebaidies biedrus mees ar atskaitaam ,ne tikai pienemam ,ja nemaldos tad atskaitiito biedru vareetu buut ap 60 un …

Admiral - - Sabiedrība

un kapeec lai es nenosauktu savu aliansi par agresiivako ,ja taa ir pirmaa vietaa gan peec UP gan peec AP ? smiekliigi bisk

• Ar intresi par notiekosu ,pateiksu ka OT.KK par savu muti ar bisk dabujis ,pats neko dizi nav speejis ,1 atskaiti ieraudziju , varbuut veel kada ir kaa dalibnieks ,bet slinkums skatiities ,katra zinjaa neredzu ka Eziem Juus saagadatu liekas problemas .nez skatoties UP,AP,neko ieveribas cieniigu neatradu Veiksmi abaam puseem ,bet personiigi pa EZIEM ,tomeer mazaak biedru

• Kā pareizi rotēt?

Admiral - - Jautājumu arhīvs

Quote from Jaffa: “Quote from Admiral: “Nu jau Juus braucat auzaas lielaas dzilaas , ja roteeshana vairs nav aktuala 1 speletajam tad kaa Juus tur karojat :lol: ar normaali lielu armiju Juus paliktu bez bikseem :rofl: ” Izteicieni Tev skarbi, bet kā izrādās bez pamata.” Nu bet pag , seit pateiksi ka speleetaju kurs pretejaa psuee nerotees kaut vai milzus vai peec laiak saveejus neizsitiisi ar daudz lielakiem zaudejumiem ?

• Kā pareizi rotēt?

Bet jautajums jau bija jau to ka roteeshan nav aktuaala , daudziem nee varbuut ,ar var piekrist ka citos serveros vareetu buut sliktaak ,bet pagaidaam to var iespeet un vareet var un par pilsetam vairakaaam ar tieshi biju domajis Pagaidaam viens neroteeju ,jo nav pagaidam tik daudz vieniibu reali zutureet ,visu ennozgriezot ,nee bet uzmaniigi peetu katru darbiibu ,un skatos pielautaas kludas kaujaas atskaitees citos serveros , ar no no draugiem nedaudz maacos ,kas vecajos tusee , nemot veera ka …

• Kā pareizi rotēt?

Nu jau Juus braucat auzaas lielaas dzilaas , ja roteeshana vairs nav aktuala 1 speletajam tad kaa Juus tur karojat :lol: ar normaali lielu armiju Juus paliktu bez bikseem :rofl: Vieniigi visos gadijumos nevarees ,bet ja esi gudrs ,ar pacietiibu un pretiniekam neviens nenaak paliiga atseviskso gadijumos var ar naakt principaa ,bet tad muus nepieciesams veel lielaaks laiks tam visam , tad var uztaisiit pretiniekam milziigus zaudejumus un Tev nelielus

• Novērojumi par ikariam alfu

Admiral - - Sabiedrība

ak dievs murgotaaji 1. Speeels saakums liidz 100k-500k kopeejiem ir pats intresentaakais ,peec tam daudziem ,ne visiem ,pazuud intrese . 2. ja nemaldos tad pirms pusotra gada ar nebija Gamma vai bija jau ? ja nebija tad kaads tur brinums ,ja zinu ka atveroties deltai daudzi idzeesas no iepreikseejiem serveriem ,vai palika neaktiivi, vai atdeva . 3. Kur vienigais es pieritiishu ,ka lielaakis speleetaju zudums bija tieshi ievieshot so te ,kur notiek garaas kaujas , jo ieprieks nebija ne parko jado…

• Mazo alianšu attīstība

Admiral - - Sabiedrība

Kaarteejais ciikstulis :dash: , ar saadu atieksmi nedoshu Jums lielas ceriibas ir 101 gadijums kad mazaaks speeletajs ,prot izcinit savu vietu zem saules ,un alianses ar ,bet ne tik aatri ,katraa zinjaa Ja jums tas ir atiistiibas saakums tad kur probleema uzcelt noliktaavs neienaak jau Jums katru stundu tuukstoshiem resi , ak dievs slinkums stastit ,bet daudzi tam ir izgaajushi cauri

• Versijas 0.4.1 apspriešana

Admiral - - Sabiedrība

Quote from Edgars101: “Quote from Admiral: “Man par taam ambrozijaam nosplauties , aj vinas ar buus jaunajiem tad ilgaakais nedeelu es domaaju varees kaut ko likt lietaa ! Par 2 ostaaam ,Patiik gan Nepatiik , jo man kaa Deltaa speeleejot ,resursi ar 11-15 liimena ostaam kraujas ilgi ,turklaat visu resursu paarveshana gubernaam ar ir laitiepilgs proces . Nepatiik ka piemeeram es braucu laupiit un ja nenoblokeeju ostu kas ar ir laitiepilgs proces tad otrs resurus dabuus 2 reizes atraak prom a pag …

Admiral - - Sabiedrība

Man par taam ambrozijaam nosplauties , aj vinas ar buus jaunajiem tad ilgaakais nedeelu es domaaju varees kaut ko likt lietaa ! Par 2 ostaaam ,Patiik gan Nepatiik , jo man kaa Deltaa speeleejot ,resursi ar 11-15 liimena ostaam kraujas ilgi ,turklaat visu resursu paarveshana gubernaam ar ir laitiepilgs proces . Nepatiik ka piemeeram es braucu laupiit un ja nenoblokeeju ostu kas ar ir laitiepilgs proces tad otrs resurus dabuus 2 reizes atraak prom a pag juataajums izlaupot kaadu ar pilniem kugiem …

Admiral - - Sabiedrība

da tos templus izmanto gan ,tik nezinu kurs lielaaks ieguveejs ,vins kas man 2 reizes vairaak apsit pauku ,vai es kam pilseeta tjipa labaaka eeka uzcelta Kaads var paskaidrot ?

• Un ar seit 13 legions Deltaa ir labaakie ,tas tikai nozimee to ,ka gan protam karot un un aizsargaat savus biedrus ar un pagaidaam gan aizsardziibas gan uzbrukuma punktos neskiet , ka kaads tik aatri pietuvosies .

• Skiet kaadam tomeer noskaudis ,jo es tur neko nesaskatu aizskaroshu man pat patiik ,ja buutu tuvumaa tad izmeeginaatu laimi pret pigu :friend: Ja jums tomeer liek paarmainiit suudzieties veel kaut kur augstaak :grumble: ka vispaar bilde var buut aizskarosha ,ja tas vispaar nav uz Tevi atiecinaams un tur nekada saistiiba nav ar kaadu personu

• Quote from Muc: “Quote from GuNtIcK: “JaG 48 - 11 Eņģel JaG 12 - 1 ANA JaG 60 - 12 Visvarenie JaG iznīcinātāji - ANA un Eņģel kopā. Jautāsiet kas tas ir? Salikto atskaišu skaits forumā... Tādā garā turpiniet, draugi. :)” Tur vēl tās atskaites jūsu ir jāpārskata. Parasti viņas nemaz neskatos, bet šodien gadijās atvērt dažas... Un vai tu re! otro atskaiti veru vaļā a tur varonīgais Jag aplaupijis kaut kādu kreiso no ielas Kaut kāda jūsu stratēģija likt tādas lai izskataties spēcīgaki? Jums alianse…

• Velni pret White Angels

Admiral - - Delta (arhīvs)

Quote from sandulis: “Ha hā Varenajiem JaG aptrūkās spēka pret ANA un WA :lol:” Noveerojums no malas...cik atskaites ir engeliem un ANA ?cik JaG ?reali Jums pus alianse engeliem ir sedeetaji pilseetas pareejie resursi audzeetaji JaG un parejaam alianseem un plus miinus kaadi 5 varbuut kaut ko dara , kuram te jaatgadina kurs pieteica karu ? nejau JaG bet engeli un tad raadiet ko speejat , par AnA gan neko neizteiksos ,bet engeli ir un paliks Deltas centra teiksim melnais traips atvainojos ,laikam…

• skaista ferma ,atskaitee no Janca izfermojot vienu no engelu amatu paarstaavjiem ! veiksmi JaG ,jo vietas centra nodereetu un apkaart tam un es domaaju skaistaas it seviski engelu fermas

• Zinu ,ka no manas alianses plus miinus 5 biedri so te noteikti ir apskatijushi ,un savu aliansi informeejam par notiekoshu ,takaa ja nav gruuti tad turpini iesaakto ,un aplveida veestulee piebildiisim veel ,kurs so te ir apkopojis un alianse 13 legions Deltaa turpina uznemt apgriezienus jo ir jau 58 vietaa ,un TOP50 vairs nav taalu ,kas zin varbuut sogad ,jau kaada no deltas alinseem tiks top10