Search Results

Search results 1-20 of 251.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Ikariam.lv spēlētāju pasākums

Klibais - - Sabiedrība

Visās nedēļas nogalēs ir plāni, bet uz dažām stundām sestdienā varētu ierasties redzēt...(svētdienas visas ir ciet)

• Bonaparte

Klibais - - Arhīvs

Tad jau pēc gada mainīsies nosaukums uz kaut ko.... dārgāku....

• Bonaparte

Klibais - - Arhīvs

Sveicināti, Vai ir informācija, kā radās nosaukums?

• Slapjo laikam tikai esmu uz mēles uzlicis (bet nenoriju), sauso gan esmu ēdis. Vajadzēja mazliet izdalīt atbildes: - Sauso - Slapjo - Visas - Nevienu

• Hints

Klibais - - Arhīvs

Fotogrāfēts sestdienā

• (Hidden Content) (Hidden Content)

• Tēma tiks publicēta tikai tad, kad foruma komanda iesniegto priekšlikumu izvērtēs un ievietos balsojumu, lai noskaidrotu citu spēlētāju viedokli par to. Līdz tam izveidotā tēma Jums nebūs redzama! ________________________________________________________________________________________________________ Detalizēts idejas skaidrojums: Šobrīd spēlētāja lietotājvārdam ir iespēja pievienot titulu. Tas atspoguļojas kreisajā pusē (t.i. priekšā) lietotājvārdam. PIEMĒRAM: Pirāts Klibais. Mans piedāvājums š…

• Es redzu šo šādi : Protams izpildījums ar GF specefektiem un blingblingiem, bet šai idejai būtu liela pievienotā vērtība. Uzbraucot uz kuģa ar peli, kuram ir munīcija izlec mazais uznirstošais logs.

• DNG - ntais gads

Klibais - - Alianses

[DNG] Danger Dibināšanas datums: 09.11.2008 PIRMS SĀKT LASĪT ŠO VAR IEPAZĪTIES AR DNG BETAS LAIKIEM šeit forumā Beta- arhīvs DNG jau aiziet 7 gads. Kas pa šo gadu noticis? Serveru maiņa laikam ir lielākais, kas noticis un esam nolīduši maliņā mierīgai dzīvei, kas arī daudz maz izdodas. Esam pazaudējuši ļoti daudz labu spēlētāju, kas gan prata karot, gan bija interesanti diskusiju biedri. Uz doto mirkli: Kopējie punkti: 11 Danger(DNG) 29 152,321,504 5,252,466 Ģenerāļi: 9 Danger(DNG) 29 644,092 22…

• Nepiekritīšu Andžejam par otro darbu- ideja ļoti laba, roka ielikta pa vidu (vismaz manos uzskatos) tāpēc, lai ķertu R burtu? Krāsu izvēle tekstam varbūt griež, bet uz melnā notecējušā paklāja varēja mazliet tumšāku augšdaļu burtiem. 1. darbam ir 9 vai 10 slāņi? (uz šo gribētu atbildi pēc balsošanas). Šķiet, ka odziņa izklīdusi pa visu darbu un nav kur pieķerties uzreiz ar acīm.

• Pieturēsimies pie tēmas

Klibais - - Sabiedrība

Sveik, Lūgums pieturēties pie tēmas, jo esmu ieinteresēts palasīt citu vārstījumus un idejas par spēles dizainu, nevis par to, kā un kāpēc spēle ir tāda kāda tā ir. Par tēmu- Šai spēlei ir savs paskats, kas to atšķir no citām šāda stila spēlēm, bet tai pat laikā daudzas ēkas nav mainījušas izskatu kopš spēles sākuma (2008? gads?). Pats kad smērēju kopā alianses lapas vēlējos turēties tādā pat stilā, kā ir spēle- tā radās DNG ārējā lapa. Ja nepieciešams tikai pārzīmēt kādu māju- tas tā nebūs, jo …

• Ideja ir ļoti laba un arī top50 dažreiz var būt pat par daudz, jo domāju, ka šo iespēju izmantos vairāk tie, kas vecajos serveros ir dabūjuši kontus un tos pārsviedīs uz jaunāku serveri citā pasaulē, lai nebūtu jāsāk no sākuma u.t.t. Piemērs- man ir konts ar 2m beta pasaulē, pusgadu atpakaļ atvērās konts omega serverī, gaidu un OPĀ top51 ir 2,01M, attiecīgi pārsviežu savu kontu no betas ar 200000M naudu un esmu bagāts jaunajā serverī (+ salīdzinoši liels). Pagaidām, labāk lai ir top50, tad skatī…

• Latvietis ir īpatnēja būtne, kuram vajag lekt augstāk par savu pēcpusi. Lielākoties šīs diskusijas forumā ir, lai parādītu otra dažas kļūdas, kas tika pieļautas, vai vienkārši pasmīkņātu par citu. Tas varbūt nav O.K., bet tam tā ir jābūt. Kādam ir jābūt pārākam, tikai tad tas ir jāaizstāv un "sava uzmestā pēcpuse augšā" ir jānotur tajā pozīcijā, lai tā nekristu lejā straujāk kā pacelta. Daudz metaforu, ja nesapratāt/ neuztvērāt - Lūgums nekomentēt šo tekstu

• Ja eju satikt alianses biedrus, tad aprunājam problēmas, bet pamatā nē- tas nav to vērts

• Cocoss Šobrīd ir problēmas par to, ka Latvijas serveros un forumā GF spēlēs tiek atbalstītas tieši nacionālā valoda un starptautiski atzīta kā viena no galvenajām saziņas valodām- angļu Google saka (Angļu valoda- pasaules biznesa valoda) SAITE SATUR ANGĻU VALODU? Kā jau tika iepriekš minēts, tad spēles noteikumi ir tādi, kādi tie ir, tiem ir jāpielāgojas un jau no GF puses ir nākts pretī ar angļu valodas atļaušanu (iepriekš tika bloķēti konti arī par angļu valodas lietojumu). Cik man ir zināms, …

• Black Warrior (-CL-) vs Moris (DNG)

Klibais - - Arhīvs

Divkauja, arī duelis, ir sadursme starp diviem cilvēkiem, kuras dalībnieki cīnās par savu godu, lai atriebtos, atbildei uz apvainojumu vai citu motīvu vadīti. Bet nepiesiesimies jautājumam Nr.3. Pievērsīsimies jautājumam Nr.2 Ja spēlētājs atsakās viņam ir pienākums atrast jaunu spēlētāju, kurš cīnītos ar Jums? - Kā reiz teikuši gudri cilvēki manā pusē: "Tavas vēlmes, tavas problēmas, ja tās neskar mani tieši"

• Black Warrior (-CL-) vs Moris (DNG)

Klibais - - Arhīvs

Vai būtu informācija, kāpēc: Tieši šis datums? Ja spēlētājs atsakās viņam ir pienākums atrast jaunu spēlētāju, kurš cīnītos ar Jums? (skatīt 7 punktu) Skolā vairs nemāca pareizrakstību?

• Spēles versija 0.6.9

Klibais - - Sabiedrība

Šķiet viens no vērtīgākajiem htmlistu prieciņiem. Būs vēl glītākas un interesantākas ārējās un iekšējās lapas Kļūdu labojums – veidojot alianses lapas, nebija iespējams izmantot funkciju "width" ar % atribūtiem.

• Kaujas atskaite: gachazs[-CL-], Vieds[-CL-], Fisherons[-CL-], King Andrew[-CL-], VDK[-CL-], Black Warrior[-CL-] VS kvShubiks[DNG], Moris[DNG], xxXXxx[DNG], jansan[DNG], suzuki[DNG], Klibais[DNG], saners[DNG], Herbe[DNG], greengreen[DNG] (L: 121710.8) Ca, jūra Raundu skaits: 108 Uzbrucēji: gachazs[-CL-], Vieds[-CL-], Misolunga, Fisherons[-CL-], King Andrew[-CL-], VDK[-CL-], Black Warrior[-CL-] Aizstāvji: kvShubiks[DNG], Moris[DNG], xxXXxx[DNG], jansan[DNG], suzuki[DNG], Klibais[DNG], saners[DNG],…

• Kaujas atskaite: gachazs[-CL-], Vieds[-CL-], Fisherons[-CL-], King Andrew[-CL-], VDK[-CL-], Black Warrior[-CL-] VS kvShubiks[DNG], Moris[DNG], xxXXxx[DNG], jansan[DNG], suzuki[DNG], Klibais[DNG], saners[DNG], Herbe[DNG], greengreen[DNG] (L: 121710.8) Ca, jūra Raundu skaits: 108 Uzbrucēji: gachazs[-CL-], Vieds[-CL-], Misolunga, Fisherons[-CL-], King Andrew[-CL-], VDK[-CL-], Black Warrior[-CL-] Aizstāvji: kvShubiks[DNG], Moris[DNG], xxXXxx[DNG], jansan[DNG], suzuki[DNG], Klibais[DNG], saners[DNG],…