Search Results

Search results 1-20 of 328.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Quote from VinnijsPuks: “Quote from Qwerty: “Klau beidz melot tu iestajies Aliance sveš budams mums ,saki kačat pravas ,un gribej kontu ka es varu uzreiz dot svešam speletajam , ta tas nenotiek neviena aliance un tavus apvainojumus Piedod tas visu pasaka tadam cilvekam nevar dot kontus kas apvaino alianc un draud, pats spele ar Manyak kont un nesāk ka jūs esat divi jo vēstulēs salidzinajam, Beidz te ataisnoties Mafijai mes izstastijam kas esi par fruktu, un kontu izkrapejs ” Qwerty!Tu salauzi ma…

• Kas notiek?

William Drake - - Ikariam sarunas

Quote from Andžejs: “@14k viņiem nāksies vēl pagaidīt līdz jaunajam forumam. ” Tu tak vispār neatbildēji uz cilvēka jautājumu un pat necenties iedziļināites(nesaproti nemaz) problēmu. Kas par laiku, lai dzīvotu...

• Quote from Qwerty: “Beidz te ataisnoties Mafijai mes izstastijam kas esi par fruktu, un kontu izkrapejs ” Jā. Un vēl forumā man abi konti pieder. Un Manyaks vēljorpojām mans brālis ir, protams. Jau jau tev tie savi putni dzīvo tavā galvā un visi tavi konti sēž "atpūtas režīmā". Visu cieņu, tiekamies kaujas laukā. P.S. Tikai tu pa vienam kontam uzbrūc, negribam, lai tak tik lieli konti tiek bloķēti uzreiz.

• Man liekas, ja cilvēks ir no vadības, īpaši alianses līderis, tad viņam var pārmest arī tajā gadījumā, ja viņš to neslēpj. Tie ir daudzi vecie -CL- spēlētāju konti. Un nekādas tiesības, teorētiski netiek viņam piešķirtas, kā konta pilntiesīgam īpašniekam. Varu likt ķīlā, ka 90% no tiem cilvēkiem kontu nodeva aliansei nevis konkrētam indivīdam ar šizofrēnijas pazīmēm. Savu esmu pateicis. Lai veicas. Lai arī spēks un enerģija kaut reizi mēnesī ieiet vienā no tiem x-multiem.

• Nū... man bija 3 gadu pauze šajā spēlē. Neko baigi nezināju, tikai to, ka pāris lietotājvārdi pazīstami vēl no vecā CL laikiem. Nebija ne jausmas, kad stājos alinsē, ka tas ir liels Multi konts. Vakar vēl līderis pats izmisīgi mēģināja taisnoties un lūgties, ka tā nav, bet šodien jau no daudziem kontiem, dažādiem cilvēkiem sūta draudu tekstus. Pats interesantākais, ka šobrīd spēles noteikumi oficiāli ļauj turēt multus, bet viņš spēlēja pat vairākas personibas visu laiku, pat amatos iedalot savie…

• Jauns Ikariam forums

William Drake - - Ikariam sarunas

Ēras beigas. Bija patiess prieks šeit izaugt pusaudžu gadus un būt kretīnam tiem, kas vēlējās šeit izveidot lielisku, pozitīvu vietu, kur visiem sastapties.

• Slepenais[VIP] VS William Drake[VET], Briedis100[BIMS] (L: 19272) William Drake[VET] VS Banditto[VIP], xxelvijsxx[VIP], Slepenais[VIP], Ledlauzis[VIP] (L: 1851.6)

• Alianses biedra Vieds atskaites 30.01.2019. ikalogs.ru/report/83c9c977245a11e987a8901b0e91886e/ ikalogs.ru/report/61d3ab8d245d11e987a8901b0e91886e/ ikalogs.ru/report/df3688a1246911e987a8901b0e91886e/ ikalogs.ru/report/be3c25ba247211e987a8901b0e91886e/ ikalogs.ru/report/322c0cb6247511e987a8901b0e91886e/ ikalogs.ru/report/532152f5248811e987a8901b0e91886e/ ikalogs.ru/report/32c8ac76248e11e987a8901b0e91886e/ 28.01.2019 ikalogs.ru/report/e6c2d3e322c611e987a8901b0e91886e/ ikalogs.ru/report/55276e1322d…

• Tieši tā. Tas maksimāli atbildīs tam, ko vēlamies - karamākslas atsvaidzināšanu un vēlmi pacīnīties. Paldies par tavu tiešam noderīgo viedokli. P.S. Man ir pilnas noliktavas ar resursiem, lūdzu, droši, nākat un ņemat. Sen jau spēlē tādi jautājumi vairs nesaista.

• Kā jau tev atbildēju pirvāti, pirms pievienojies mūsu aliansei... Vispirms jāapskatās vai VIP būs spējīgi, un vispār izrādīs interesi šajā karā. Nav jēga to tagad runāt vēlreiz un publiski. Nav jēga vienoties par kaut kādām konkrētām lietām un kaut ko skaitīt, ja beigās mēs vienīgie šeit kaut ko apspriedīsim. Tiklīdz VIP izrādīs pastiprinātāku interesi varam vienoties kaut par pašu nelabo.

• spēlētājs 14 jr pievienojies aliansei.

• ikalogs.ru/report/b078102c23d511e987a8901b0e91886e/ ikalogs.ru/report/d8ca9b19247b11e987a8901b0e91886e/ ikalogs.ru/report/5ddf33a723b511e987a8901b0e91886e/

• Spēlētājs DžeinaSP atskaitīta no alianses

• Iespaidīgi. Domāju, ka vispār cilvēki priecājās, ka kāds karš tiek pieteikts kamēr viss nav izmiris pa visam. Domājams, ka arī Tumsas Mūks uz to tā ir skatījies un nav bijis burta kalps. Jau ar VIPiem runājām, ka pilnīgi vienalga kurš uzvar. Gribām tikai oficiāli pakauties, veselības uzlabošanas nolūkos. Ieraksts pārvietots no kara tēmas uz sarunu tēmu. Andžejs

• Cik dienas biļetes tiek izskatītas tagad?

• Ne tik strauji. Vispirms Rīkles saraus forumā, tad jau būs. Top, tā teikt, top.

• Tev gan jau labāk zināms, kas, ko pa nakti dara un kurš kādos kontos iet. Tā kā man nav ne mazākās nojausmas, kuram tur multi, kuram nav, tad es spriežu pēc redzētā - manos un ģenerāļa veidotajos reidos cilvēki atsaucās, piedalījās. Loģiski ne visi 54, ne 44, ne 24. Bet pietiekami, lai nebūtu mums divatā tur viss jādara. Atbilstoši tavam definējumam pa baigo karu, tad noteikti nebūs tik dramatiski, elpu aizraujoši, kā tas bija servera agrīnajās stadijās. Tas nevar būt vairs tik aizraujoši, tas v…

• Nu žēl, ko lai citu saka. Ka cilvēki vienīgo veidu, kā gūt panākumus atrod multus, lai kačātu PP. Atceros, ka tikko parādījās pirāti, tad bija jēga multot, jo tie'šam konkurence bija milzīga un cilvēki netērēja ne centu, lai pārceltu pilsētas... Bet ja kādam patiesi garlaicīgi, tad man plāns no VET pieteikt karu VIP, nu tā. Tīri sportiskā ziņā kaut ko pasist, kaut ko palamāt forumos. Pēc tam pašiem pasmieties par to. Tā kā droši, veselības uzlabošanas nolūkos - laipni aicināti.

• Es tur palasīju par to IP dalīšanu un tur tikai var uz kopīgām salām bezmazvai ziedot. Kur ir tie "caurumi" tiem multiem? Varbūt vajag atklāti runāt, lai pievērš spēles admini uzmanību. Un ja ir aizdomas par kādu jāziņo. Nav patīkami, protams.

• Jā, pasaules samazināšana kaut vai uz pusi radītu spēlei pavisam citu garšu.