Search Results

Search results 1-20 of 552.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Ikariam nestrādā?

emish - - Izlabotās kļūdas

Man vienam dzeltenā vēstule ikā liekas komiska, jo speletāji kam to vajag izlasīt netiek spelē lai to izlasītu?

• Ikariam nestrādā?

emish - - Izlabotās kļūdas

Nuu vissai saprotams ka Lattelecomam tik mazsvarīgas lietas neinteresē un mūsu ikas komandai nemaksā algu, lai katram izdabātu, jo sevišķi ja tam Lattelecomam būtu tik pat kā neiespējami ieskaidrot vai ko panākt. P.S. Bet es varu teikt paldies Lattelecomam Uzvara! Jūsu pirāti dodas mājup no veiksmīga sirojuma uz spēlētāja KAROTĀJS pilsētu Metropole, kura laikā nolaupīja 57133 pirātu punktus.

• Personibas tests.

emish - - Ikariam sarunas

16personalities.com/intj-personality

• Jaunā spēles versija 0.7.6

Nekas te vairs nav vienlidzīgi, tiem kas pirātoja šos gadus un cēla kontus, tiem tie ir lieli salidzinot ar citiem, tagad ir tā ka īsti nav kur pielietot sava konta iespējas jo pretinieku nav, un ne jau dēļ kaut kādiem mieriem! Pirāti bija daudziem lieta kas uzturēja spelē, tāda kā ikdienas rutīna, kas tagad tiek tā vienkārši atņemta. Topā domāju vissmaz zetā varēja tikt jebkurš, ir jabūt tiešām uzbāzīgam lai beigās tiktu iznests, bet protams ir nedaudz arī jadomā ko un kā darīs!

Pirātu resursi jau izdarīja postu ka resursu vertība kritusies, bet no multiem jau ar tos var smelt... Konti daudziem sacelti no pp resiem ka vairs celt īsti ko nebija, jo sevišķi kad cenas pacelās man necēlās rokas resus mainīt vai palielināt ietilpību, bet bez tām lietām turpināt pirātot tā pat būtu neiespējami. Neticu ka GF neieviesīs ko jaunu, ja tiešām neieviesīs tad spēle pastiprināti izmirs, ja ir neliels % kas priecājas, bet pp multi un ap to saistītais ir ļoti lielos apjomos kam tiks pa…

• 99% nospieda nezinot ka tas maksā un kur nu vēl tik daudz, šeit jautājums nepareizi noformulēts, es pat zinu dažus kas nospieda otru reizi tikai lai pārliecinātos ka maksā, jo neticēja ka tāds mēsls tik dārgs varētu būt Draxo nešaubos ka nenospiedi, jo Tev tā ka vajadzēja zināt ka tas maksā!(Un pat ja nospiedi Tev tā pat GF ir pienākums aizstavēt) Vēl esmu dzirdējis ka no mobilā daudzi nospiež netišām. GF gan jau laimīgi, ģeniāls izgudrojums tik maz pūles bet tik daudz ambras izterētas

• Jaunais serveris priekš kam? ja nespēj tur izsisties tad nespēs nekur! Ne jau problēma ir atrast kontu, problēma atrast lojālu speletāju kas ar to spelēs, tagad neviens nezin, kam istenibā kontu atdos un kas ir viņa pārējie multi, tapēc labāk neatdod visspar. Pirāti garlaicīgi tikai tiem kas tos padarā tādus, nešaubos ka epsilonā pirātos garlaicīgi, paskatoties topu listi, salidzinot ar zetu, tur 100% visiem mieri saslēgti, nav azarta tikai krāj un tad brīnas ka garlaicīgi. Arī karš tas drizāk p…

• Eglītes - balsojam

emish - - Arhīvs

Un atkal sākas lūgšanās pēc balsīm, es man liekas tādus automātiski izslēgtu no dalības konkursā....

• Jā pilnīgi noteikti pēc 1 cilvēka lūguma tas tiks izdarīts Olimpija nepiekritīšu par 300 aktīvajiem un 50 onlainā esošajiem, lai gan skaits ir sarucis, bet ne tuvu tik zems kā te teici... bet nu tiešām interesanti kas plāno doties uz jauno serveri, neredzu nevienu kas pie pilna prāta būdams velētos sākt skrieties ar jauniem multiem, bridī kad spēle sevi visai stipri izsmēlusi, un pie viņas tur tikai ieradums un iegūtie draugi.

• Engin

emish - - Iepazīšanās

Izformēji aliansi, pedējā aplenē lūdzi visus dzēst kontus, bet ko pats? Man žēl ja kāds tiešām paklausīja un izdzēsa, jo pats ENGIN acīm redzot vēl neplāno(teiksi ka dzesīsies bet velāk? nu to jau jebkurš var pateikt ka kadreiz dzesīsies, arī es dzesīšos kadreiz ) Brauksi sist tos kas aizgāja uz MAFIA vai TDr, vai tos kas nepaklausīja lūgumam dzēsties?

Nu tur jau tā lieta ka izvēlos mobīlo versiju, jo man darba laikā ļoti vāja zona, līdz šim tā bija mazāk prasīga(datu apjomam) un ertāka, kā ari pieradums to lietot. Bet kopš pedejās versijas nelietojama, kaut 10x parladēju man neizdevās īstenot iecerēto Noslēpum mobilaja versijā var aktivizēt visus brinumus un jau visai sen. Tur lielākie minusi ir spiegošana, vēstniecība, jo seviški alianses vadībai, parējo var paciest

Par mobilās versijas uzlabojumiem nekas nav dzirdams?, pedejā versija ir pilnibā nelietojama, pirms tam bija ciešami, bet tagad nu nekā... sauszeme,flotes un resursu parvadājumi praktiski neiespējami, mužīgi ladējas

• Servera sarunas - Zeta

emish - - Diplomātiskās sarunas

janis118 jeb Dzonijs iekš ikariam vienkarši nesaprot ka ar 1 kontu un 3 klikšķiem dienā nepietiek lai tiktu normalā vietā topā ja vien nav sadarbība ar vadošajiem pirātiem, jebkurš var dominēt pirātos tikai vajag daudz laika, nedaudz naudas, komandu un loģisko domāšanu. Izcils piemērs zetā bija Vytas kurš ieliekot daudz naudas tā arī neko nepanāca!

• Ak Dievs, tiešām smieklīgi paliek. Lielo kontu īpašniekiem ir tiešām daudz plusu vairāk ģenerāļus var uzturēt, vairāk resu var sarakt vairāk var izpetīt utt. Ja tiešām tas 1 vai 2 pludi to atsver tad jaucat nost, cik var kunkstēt par acīm redzamo. Man vairāki lieli konti ar 10-11 pilsetām, sen visi max gubernatori utt. konts ar 11 pilsetām, kaut arī stipri mazāks pēc kopējiem var uzturēt krietni treknākus GP kur nu vēl ja 12mit būtu... Katram ir savi plusi un minusi, bet žēloties tiešām nav par …

• Servera sarunas - Zeta

15 miljoni nedēļā ir mierīgi izdarāms un nav jabūt 24/7 Zinot ka The Notorious pārmetīs pilsētu nepieciešamības gadījumā un tirzniezības kuģi gan jau ar 250+ nu varbūt arī ir nolaipīti 14 miljoni, bet tas jau nemaina lietas butību... reku piemērs kā es 6 dienās izvedu 9 miljonus, bet tad man nebija tik daudz kuģu kā tagad(patreiz 288) un vēl tas ka vedu tikai specifiskus speletājus nevis visu pa kārtu, tā ka 15 miljoni nav nekas tāds! Links uz manis salaupītajiem 9 miljoniem.

• Servera sarunas - Zeta

Nespēj spelē neko iesākt sāc personīgās dzīves ķidāt? Es esmu ļoti labi informēts kādi man ir biedri, ne jau velti esmu ar vairumu no tiem cilvēkiem kopā jau gadus 4-7 un arī dzivē saticis praktiski visus. Man patīk ka CL vadības ierašanās ar sapumpētiem GP tiek nosaukts par mini reģionu, nu tad vienreiz parādi kā tas ir kad atbrauc un samal mani? Es vēl pagajušaja nedēļas nogalē biju Jūsu centrā, hmm 2 kolosi, 2 palmas un 1 izgriezsta sz, un tas viss vienā vakarā... bet nu varētu jau būt ka nek…

• Servera sarunas - Zeta

Mes neko nenomelnojam, tieši tapēc šeit rakstam, jo apnīk ka pretinieks noklusē faktus pat no saviem alianses biedriem, atbrauc pie mums, cieš sakāvi, bet aplenē varonīgi sauc kādi malači... un ne jau vienu reizi tā, bet vērojams regulāri vēl un vēl. Pilnīgi visu negatīvo noklusēt un tiko kāds paceļ balsi tā iemest ''karcerī'' lai parējie neko neuzzina

• Servera sarunas - Zeta

Un cirks turpinās, Tornado kungs nokaitināts šorīt iepeldēja mūsu centrā ar kādiem 150k gp floti, nu jau paklīdis ceļo uz majām Gaidām rīt atkal, šoreiz 200k gp kā minimums vajadzētu vai ne? Atskaites biedriem laikam jauzprasa, es nepaspēju atpeldēt no nomalēm kad jau visi aizmukuši Un -CL- sabiedrotie PIR arī lidzīgi, viņu līderis Truksis ar 100k gp ieradās, jau pēc dažiem raundiem sekoja palma

• Servera sarunas - Zeta

Izkaties nedaudz aizsvilies, te mana tēma, ja kas nepatīk taisi pats savu ar savām atskaitēm! Alpha... jā mēs bijām 20 biedri pret Jūsu 105, bet cik atceros tur ar nebijāt nekas īpaš, bet kuru gan tas interesē tā ir vēsture tā pat kā -CL- ir vēsture, neko skatāmu parādit vairs nespējat, tikai tukši vārdi no Tevis. Reku apskaties šeit tur ir reaļitāte!

• MAFIA vs -CL-

emish - - Kaujas ziņojumi

1. Tevis ieliktā atskaite jau ir ievietota, mēs neko neslēpjam no biedriem, atšķirībā no Jums! 2. Uuuu lielies ar ikalogu, jā piekrītu Kasits4 Jums malacis 248 miljoni, un arī patīkams cilvēks Es ikalogā jau pusgadu neesmu nevienu laupījumu saglabājis, apnika spaidit.... 3. Jums ir ko ielikt??? Uz priekšu būs interesanti paskatīties 4. Neviens no MAFIA aktīvajiem(kur nu vēl vadošajiem) spelētājiem nekad mieru Jums neprasītu, ja nu kāds tiko pieņemts, bet arī neticu, tad cilvēks vienkārši nezina …