Search Results

Search results 1-20 of 57.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Spēles konta lietotājvārds:AlvilxX Pasaule:Epsilon Kopējais punktu skaits:2,197,153 Ģenerāļu punktu skaits:0 Pilsētu skaits:9 Citas piezīmes: 6x Marmors 1x sers 1x vins 1x kristals

• Cik vel serveri bus atverti... Piekritu seit daziem kas jau ieprieks rakstija par tuksajiem serveriem.... Epsilon, zeta ir loti daudz briiva salas ,kapec netaisija apvienosanu shiem diviem lielajiem serveriem?? Taisa mazos lai butu kads ieguvums, cik ilgi tas ta vilksies cik severi veel versies, kad buus kada tiesam nozimiga apvienosana , deretu eps ar zetu savienot nevis vert jaunus.. Bet mans viedoklis ir nenozimigs Turaas tauta, protestejat un izsakat visu kas uz sirds

• Servera sarunas - Epsilon

alwils - - Diplomātiskās sarunas

Runājot par SFD un MOON pēc manām domām ja KidLV netiktu galā viennozīmīgi būtu uzrakstijuši uz SPARS un 100% nebūtu sagaidijuši negatīvu atbildi. Tākā droši KidLV ja vajag karot sauc aizlaidīsim izsitīsim ja nesanāks izsist brauks mājās un atgriezīsies pēc iespējas ātrāk. Jo mūsu pusē kā jau zināt ir diezgan liels klusums nav ko ņemt pie dziesmas. Lucifer protams esi pienācīgs pretinieks to es pārbaudiju bet nepārvērtē savas spējas!!! Ja nemaldos man pat tagad ir atskaites kur 1 pret 20 sitos e…

Skatijos ka pirms laicina jus karojat kopa ar MOON pret SFD izskatas ka tie aatri visu pardoma:D MooN ja kad lasiet vai jums palielinas spriedzes sajuta ja peksni uzplautku paris alianses ar kuram vajadzetu tikt gala, ka neka mes 3 to reali nevaretu izdarit

Ko varam spriest par SFD un MOON ? :)) Epsilon sarunas

• SFD MOON vs SPARS

alwils - - Kaujas ziņojumi

Ta varetu but, praktiski nav kas karo jo SPARS grimst un lidz ar to sanak grimt daziem labiem speletajiem kuri laikam shobrid tomatus audze Bet man tas neinterese es drizak esmu pats par sevi.

• SFD MOON vs SPARS

Prakstiski sheit nav neka ko slavinat, viennozimigi ielikts foruma tikai del cilveku daudzuma- praktiski vis parejis ir okk.

• SFD MOON vs SPARS

Lucifer neparspile ar teikto- DESA ? Atzistu desu saucu paliga tad kad musejie nevareja atpeldet, kad atnaca atbilde no desa vinu parstavis teica ka nevarot cinities pret MOONIEM jo ir kautkads sadarbibas ligums, ka ari piebilda ka jau karo uz blakuss salas man nemaz nezinot taka nebija ta ka es prasiju palidzibu un tie peldeja pie jums -vini jau sen bija pirms manim uz tavas sera salas. Piebildisu par defu nebutu saukusi moon nebutu tikusi vispar galaa.!

• SFD MOON vs SPARS

Mums alianse ir bridis kad daudziem parstavjiem neatliek laika spelet sho speli kur nu vel karot, tadel nacas staties trijata pretim shiem skreejejiem atskaiti neliktu foruma ja tas nebutu smiekligi 3 pret 15 un vel no divam aliansem ...... Paldies tiem kuri bij atnakusi aizsardziba un vel tiem kuri gatavojas nakt. Kauja tika aptureta del minmeteju trukuma. Bet prieks par kauju kautvai ta ir zaudeta

• SFD MOON vs SPARS

Kaujas atskaite (Ikalogs.ru): ikalogs.ru/report/14219139d33911e59f4574d02b99d232/ Kaujas atskaite (iebūvētais konvertētājs - skatīt šeit): (Hidden Content) Raundu skaits: 95 Uzbrucēji: Grafs fon Edz1S[SFD] no akmens koloss, Plēsējnams, kristapss[MOON] no Atkal kopā, Akmenjainais, Viinigais 5, Viinigais 2, Paakji, Metropole, Viinigais, Viinigais 3 Un vairāk 30 Biedri Lucifer[SFD] no Plēsējnams, Krimiķis[MOON] no Vodka Gorbacov, grinch77[MOON] no STIKLS, Riebekliitis[SFD] no Koloss, DIIIILSA[MOON]…

• 8 gadu jubileja

alwils - - Sabiedrība

1000ambrozijas speletajiem kuri sasniegusi 500k / 1000k kopejos Vai vispar ambrozijas kautkadas iedotu par 8 gadu jubileju, skaitlis 8 ir skaitlis kurs dod spelei muzibas statusu lidz ar to speletajiem bus veelme vel vairak spelet so speli. Ka ari resursu ieguve kados palielinatos procentos menesa garuma vispar paraditu ka speles vadiba nezhelo prieks speletajiem shadas iespejas.

• -ZIL- vs MIL

Tad tik priecajies, platies pa puspasauli :))

• Paldies sledzam ciet Tēma tiek slēgta. Ja kādam ir vēl vērā ņemams piebilstams vai jautājams - sazinieties ar kādu no foruma moderatoriem. Draxo

• Nu tad izradas ka del liela konta armijas kas stav ta speletaja pilsetas nedrikstu sutit resursus no maza konta.

• Ja izradas man rada nevar nosutit del IP-dalisanas. Ka tas var but ja mums nav IP-dalisana un nav nekadas saistibas man ar tiem kontiem !?

• Man ir divi konti viens lielaks otrs mazaks abi viena alianse no lielaka konta drikst nosutit visiem alianses biedriem resursus bet no mazaka nelauj 2 alianses biedriem kapec ta ?(

• Katrs no mums ir krapies un darijis lietas kuras nedrikst darit, protams ja to neviens neuzin Shaja gadijuma viens speletajs atradas kas kautko zin un megina izteikties tas tev tavaita nesanaks. Atceries labak ir pakluset neka blaustities un iesakt bezjedzigas sarunas, tadel spele ar ko speledams un nebruc virsu kam nevajag brukt taisi sev multus un liecies miera jo tagad tas ir atlauts

• Servera sarunas - Zeta

Quote from minhauzens: “Quote from Dorian: “medzinat karu pietiekt CL ,,,tad redzeie kas buss ,,apraks visus jus savos pagalmos ,,, :D” No kura visuma esi nolaidies? -CL- ir MIL slepenais draugs.” Tev vejs push vai kaa? Palasi kartigak un tad runa talak savas bezjedzigas sarunas. Ahoii neraud..

• Ikariam puzzle #3

alwils - - Arhīvs

Apsveicu! Zinu ka shai puzlei vajadzeja labu galvu un daudz pacietibas "pirmas reizes"

• Dorian neviens jau nevar zinat ko izdomas speles augsa, pec gada vai trijiem viss var mainities. Tēma tiek slēgta. Ja kādam ir vēl vērā ņemams piebilstams vai jautājams - sazinieties ar kādu no foruma moderatoriem. Draxo