Search Results

Search results 1-20 of 836.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Nedomāju, ka UnKnown_Lv bija kādu aizticis. Sodu sankcijas pret viņu gan veici, tāpat kā pret mūsu ally biedru.

• Skatos, ka arī tu ZeArmano esi okopējis mazos.

• Ja mazais cīnās ar mazo tad neredzu tur neko sliktu, bet ja kāds lielais aiztiek mazo, tad droši varat man rakstīt personīgi un visu nokārtošu.

• Ikariam serveru statistika

Viestards - - Ikariam sarunas

Vienīgais kas apvienošanā bija nepatīkami, ka vietējiem nebija iespējas pārcelt pilsētas tāpat kā ienācējiem, tas tā negodīgi likās (Lai arī kādi iemesli tika teikti). Bet to visu saprotu un skaidrot kādēļ tā nav nepieciešams.

• Interesanta doma.

• Tu kļūdies, es vienkārši negribu turpināt kašķi, tieši tādēļ arī šeit neatbildēšu uz tavu teikto, jo man to nevajag. Jūs varat kašķēties un vārīties savā starpā. Tas attiecas arī uz The Notorious. Ja jūs gribat kašķēties, tad gluži vienkārši neatbildēšu, man pietiek.

• Tādēļ jau bloķēju šādus spēlētājus spēlē, lai tas viss nav jālasa!!!

• Tieši tādēļ jau bloķēju tikai tos spēlētājus ar kuriem sazināties vairs nav jēgas. Koloss bija atbilde jūsu darbībai- nogriezāt ceļus, lai biedri, kas gāja uz kauju caur tuvumā esošajām pilsētām netiktu uz kauju.

• karš BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Pieņemu aliansē meldzis, mazmartins, ezelis.

• karš BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Aliansē pieņemam Al-Baghdadi, carlitos, jenots, NATO

• BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Karš tika pieteikts, jo es iznācu no palmas un aktīvi sāku aizstāvēt savus biedrus (Devu arī pretuzbrukumus konkrētajiem spēlētajiem), līdzarto BAD nepatika, ka es uzdrošinos aizstāvēt un sāka vēl aktīvāk uzbrukt, līdz tika pieteikts karš.

• BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Alianse BAD karu pieteica ļoti labi zinot, ka aliansē NATO ir daudz iesācēju un mazo spēlētāju, tāpat arī šie mazie saņēma aktīvus uzbrukumus jau pirms kara pieteikuma. Tātad loģika ir tāda- BAD piesaka karu, pēctam sit mazos un iesācējus, bet vainīgs esmu es un tad mani vēl sauc par ZETA nīdētāju un vēl jādzēšas laukā man no foruma.

• BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Tas ir saistīts ar maniem mērķiem spēlē (Tos arī visiem publiski neteikšu), bet es eju uz to ko esmu izlēmis. Quote from iquisition: “BAD tūlīt sāks bombardēt, spēlētājs sapratīs ka lielie apbižo, uzliks kontu dzēsties! kātējais pazaudētais spēlētājs!” Gribēju piebilst, ka uzbrucējs ir atbildīgs par to, ka jauniņais grib izdzēsties nevis apstākļi (Iemesls kādēļ uzbrūk). Apstākļi atbildību nevar uzņemties, atbildību jāuzņemas spēlētājam kurš dauza to jauno, bet neticu, ka tas arī notiks.

• BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Šoreiz tu kļūdies, publiski nevaru teikt kas par lietu ar pēdējiem pieņemtajiem aliansē (Konfedencionāla informācija) bet varu pateikt vienu- viņi ļoti labi zin, ka ir karš ar BAD.

• BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Atbilde uz šo jautājumu arī ir vienkārša, karš netraucē mūsu ikdienas spēlei (Tas nozīmē, ka turpinam iet uzņemto kursu) un katrs spēlētājs pats ir atbildīgs par saviem resursiem, tādēļ neuztraucos par to, ka kāds atdod resursus ienaidniekam.

• karš BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Aliansē tiek pieņemts minitornado

• +500k resursi.

Viestards - - Arhīvs

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• karš BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Pieņemu aliansē zegars un Arnis STR

• BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Tu to vari nosaukt kā vien vēlies, bet nemainīs lietas būtību un tā ir atklāta ņirgāšanās. Ja es tevi ņemtu nopietni, tad vēl to varētu nosauktu par naida kurināšanu.

• karš BAD vs NATO

Viestards - - Arhīvs

Biedru atskaites tiem kuri dažādu iemeslu dēļ nevar tās ielikt ievietošu es.