Search Results

Search results 1-20 of 691.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• wiki laikam jau neviens nelasa Quote: “Diving Boats can be attacked only by other Diving Boats. Normal boats are defenceless against them. However, they cannot move to the front battle line, so if you have no ships except Diving Boats in sea battle, you immediately lose it.” Zemūdenēm var uzbrukt tikai citas zemūdenes. Parastie kuģi ir neaizsargāti pret zemūdenēm. Toties, tās nevar karot pirmajā kaujas rindā, tāpēc ja jums nav citu kuģu, jūs nekavējoties zaudēsiet kauju.

• Korupcija

geksis - - Jautājumu arhīvs

Kamēr nav uzcelta jauna pilsēta ir pilnīgi vienalga kādi līmeņi tev ir kurā pilsētā. Līdz ar to nav nekādas starpības ar ko sāc ar rezidencēm vai ar pili. Lai uzceltu pilsētu obligāti jābūt pilij (rezidences neder) korupcija būs tikai no tā brīža, kad uzcelsies jauna pilsēta, ja vien nebūs pietiekami augstas rezidences. mēģināsim izveidot uzskatāmāk. ir 6 pilsētas galvaspilsētā ir 5 līmeņa pils pārējās ir 5 līmeņa rezidences nav iespējams celt jaunu pilsētu, korupcijas nekur nav ir 6 pilsētas ga…

• Meitene ar kallu ziediem

geksis - - Sabiedrība

es te laikam ar nokavēšanos šo rakstu pamanīju man nav daudz komentāru, bet vienkārši gribēju atgādināt bismarkam, kas notika tad, kad tu uzbruki brīdī, kad es tik tiešām biju pie datora (nevis tikai fonā stāvēja ieslēgta spēle). Diemžēl šīs kaujas atskaites sen jau kā ir nebūtībā pazudušas (kauiudgan varbūt kādam vēl kautkur ir saglabājušās (bija daži kam es ekrānšāviņus sūtīju. Atgādināšu - tava armija (kas jau nu no viņas bija palicis pāri) aizvilkās mājās galvas nokāruši. Tākā kad lielies pa…

• Piebildīšu, ka las vai līdera amats tiek pārlikts tiek izvērtēts katrā atsevišķā situācijā, bet ja tiek pārlikts tad tikai gadījumā ja alianses līders ir nobanots uz mūžu (gadu). Negriezieties pie SSO ja Jūsu līderis ir kļuvis neaktīvs. kā jau kaapostgalva teica slēgts.

• tas ka dators ir 2005 gada vēl neko neizsaka vispirms jau jautājums pēc kā tu spried ka viņš ir 2005. gada? pēc pirkšanas laika? tad kur tu pirki un pa cik? parastā veikalā - tad varētu vēl būt ka viņam detaļas ir no 20065 gada (bet ticamāk ka 204. no rokām - turpinam zīlēt biezumos par izcelsmes gadu! varbūt no NASA vai no INTEL vai AMD - varbūt kādu prototipu nopirki, kas pārējiem vispār vēl nav līdz šai dienai pieejams? Lai beigtu zīlēt Tēmas autor iemet kautvai mātes modeli. pārējo tad jau i…

• Konkurss - apspriešana

geksis - - Arhīvs

neliels labojums uz doto brīdi balstiesīgie ir 5648 lietotāji no kuriem 5 100% neieradīsies uz balsošanu un 1 varbūt var arī parādīties, bet diezvai. tātad pieņemot ka arī tie, kas šeit nav rādījušies jau ļoti ilgu laiku vai pat vispār tikai to vien izdarījuši kā piereģistrējušies, atnāks un nobalsos tad nobalsot var 5642. šobrīd vispār ir nobalsojuši 45 = 0.798% no kuriem ar 26 balsīm pagaidām ir izvirzījusies vadībā pedaalis kas ir nieka 0,461% tākā visiem vēl ir ļoti lielas izredzes

• Pie tantes Martas

geksis - - Sabiedrība

atbilstoši tavam aprakstam jau ir izveidotas šādas sadaļas saucas: Jaunumi - Spēle Jaunumi - Forums un Sabiedriba un Komandas Informācija un vienā no tām sadaļām ir arī tevis ieminētā tēma (par GO kontiem) slēgts.

• Bilžu hostēšana

tinypic.com imageshack.us un jau minētais bildites.lv šie laikam ir tie populārākie laigan ja ļoti vēlētos vēl varētu atrast, bet ar to laikam arī pietiek. starpcitu bildites.lv nav gluži tas ātrākais (vismaz priekš manis)

• LMG nospēruši MIL logo?

geksis - - Sabiedrība

1. man gan šķiet, ka abi divi ir nospēruši no jāņasētas 2. cik zinu autortiesības uz šo logotipu vēl neviens nav pieteicis neliels citāts Quote: “Autortiesību likums ... 19.pants. Autora darba izmantošana bez autora piekrišanas un atlīdzības (1) Autortiesības nav uzskatāmas par pārkāptām, ja bez autora piekrišanas un bez atlīdzības šajā likumā noteiktajā kārtībā: ... 6) tiek izmantots publiski pieejams vai izstādīts darbs ...” man bija slinkums tālāk lasīt, bet Ja Jūs atradīsiet kautkādu nopietn…

• vispirms jau tāda lieta, ka viss atkarīgs no mātes un barokļa. katrai mātei ir savi parametri līdz kuriem viņu var uzlabot. retākā gadījumā pāršujot biosu var vēl nedaudz izspiest. baroklis - jo jaudīgāki dzelži jo vairāk jaudas viņš ēd. mazāk par 350w nav jēgas. Ja tu pateiksi kas par dzelžiem tad jau arī varēs domāt ko var uzlabot. pagaidām tā ir tikai zīlēšana kafijas biezumos.

• RE: Kauja beta 1 vs 3

geksis - - Sabiedrība

Alianse tāpēc jau arī domāta, lai gadījuma ja notiek uzbrukums varētu palīdzēt aizstāvēties. šī kauja tikai to vēlreiz apliecina. Quote from sitejs: “..bet nemak novadit kauju lidz beigam ... nebbija laikam pietiekami drosmigi lai kauju novaditu lidz beigam ..” Quote from sitejs: “... tapec aizbegu...” pārdomām: vai tikai šos vārdus nevarētu attiecināt arī pret tevi??!

• Gudrais SPOKS

geksis - - Sabiedrība

Šis spēlētājs vairs kādu laiku nevienam netraucēs. p.s. šim spokam nav nekāda sakara ar GO spocīgais. slēgts

• Konkurss - apspriešana

geksis - - Arhīvs

Quote from Drifteris: “ un man ar pasam sakuma neradaija tas bildes bet pec kada laika rada es nezinu kas tas pa bug vinjiem ir vai man :@.. ” tavas bildītes parādījās (abas reizes) jo es drusku pielabojo adresi ko tu ieliki. Nākamreiz pārbaudi lai adreses beigās nav http//blabla.bla/bla.th.jpg (tas attiecas tieši uz imageshack.us)

• Konkurss - apspriešana

geksis - - Arhīvs

nedaudz piebildīšu, ka tomēr nedaudz derētu arī paskatīties vai konkrētais piedāvājums iederas forumā - atbilst pamatkrāsām, pārāk neizceļas, tai pašā laikā arī nepazūd starp pārējo tekstu un kā jau minēja... Quote from _wish_: “Tikai līdz šim neviens nav pamanījis, ka foruma cilveeku (modu) bildiites ir tendeetas uz zaļo krāsu, bet spēles cilvēku (GO, SGO) bildītes ir tendētas uz sarkano krāsu. Ja kāds no jums izmantotu šīs krāsas jūsu bildītēs, būtu pavisam labi :)” p.s. tas ir subjektīvais vi…

• Konkurss - apspriešana

geksis - - Arhīvs

Jau esošie uzraksti iz "aizlienēti" no cita GF projekta. Tāpēc arī Būtu vēlams lai mums būtu tomēr savi

• Pārsniegtie ēku TOP rekordi (old)

geksis - - Sabiedrība

Alpha geksis Pils - 8 Mežsargs - 12 Stikla pūtējs - 13 Namdaris - 32 akmeņkalis - 18 i41.tinypic.com/2813ef.jpg Pievienots. RuncZ

• veelreiz pa skriptiem

geksis - - Sabiedrība

tie ir legāli, bet drīzumā tas saraksts tiks atjaunināts. pārējie kas nav minēti ir aizliegti

• katram drīkst būt tikai viens konts vienā serverī drīkst veidot vienu kontu Latvijas alpha + Latvijas beta + Lietuvas alpha + Brazīlijas beta utt nedrīkst Latvijas alpha + Latvijas alpha vai Brazīlijas alha + Brazīlijas alha utt

• Ambroziju pirksana

pieļauju iespēju, ka tev ugunsmūris vai pārlūkprogramma bloķē kādu protokolu. tāpēc, ka viss kam tur ābūt zemāk ir saistīts ar drošības protokoliem (vai kā tur viņi pareizi saucas) pamēģini no cita datora

• _K_ pret Bass

geksis - - Alpha (arhīvs)

Quote from ravo: “ .... Un te nezināmu iemeslu dēļ mana armija jau pazudusi (pats neesmu nekur sūtījis, nebiju online) ;): bildites.lv/images/6p1bb92dj3ehdot56w0j.jpg ” nevis nezināmu iemeslu dēļ, bet tāpēc, ka pēc visām zaudētām kaujām 40 minūtes (laikam bija 40 iespēams ka 30) visa armija klejo kautkur apkārt un nevar izdomāt ko tagad darīt. termi aizmirsi piebilst, ka aitu aplaupīji brīdī, kamēr es ar viņu bijām ciemos pie ravo uz tējas dzeršanu. un tādā pašā veidā vēlējies ar 33 metējiem man…