Search Results

Search results 1-20 of 876.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Kāpēc man no sākuma ieejot ikariam parādījās,ka ir laimīgais brīdis-vēl 40 min. bet pēc apm. 10 min viņa vairs nebija. kaut arī citiem vēl ir.kaut ka tā... bildites.lv/images/coshiwdjy9522dcj2tt5.png P.S. pa kuru laiku ir nomainījies mans spēletāja ID ?

• ko citu darīt ar tādiem ,kuri prasa padomus kā Mafiju pieveikt pirātos -un tajā pašā brīdī sūta kuģus okupēt Gatoc ostas -un vēl izliekas ka nesaprot par ko ir runa...

• Quote from zagt ir labi: “ ” Quote from zagt ir labi: “Tad seko interesanti teksti, par to ka mēs bēguļojam (3īs mani biedri atdūrās pret bloķētām ostām) nu neko, uz salas tiku es un vēl viens mans biedrs, tā, mēs divatā (+ar 3šā biedra mazu atbalstu) sitāmies pret itkā visu DW aliansi....” nesāc tikai raudāt . Ja tādi teksti ir bijuši-tā ir bijis -spriežot pēc Tavas uzvedības. PM rakstīt pilnīgi stulbus tekstus un tad ielikt ignorēto sarakstā-to nu tu proti

• PM tik ilgi nesaglabājas-ja nu vienīgi nav saglabāti speciāli.

• Tu pats pārbaudi?

• Quote from Marsiano: “Ir tā, ka bija vienošanās ar Gatoc aliansi par pp mieru. bet tad pēdējā naktī gavars sāka nest mūsējos multus, teicām ka tajā topā neaiztiksim 2vus viņu spēlētājus kas gāja uz topu līdz mārčiks sadomājās un iznesa vienu, līdz ar ko sekoja pretreakcija. Bet kā jau teicu klibo tajā topā neaiztikām, jo bija noruna. Līdz ar to arī bija beidzies miers ar Gatoc aliansi pirātos. Protams ja ir sabiedrotie tad viņi palīdz nest ārā pretiniekus, bet te tev nu bija, ka paši vāca tik se…

• Quote from Karalis Arturs: “Jā, Tev nesanāca. Bet tas droši vien ir normāli, kā riktīgam mužikam teikt sitiet Mafiju, šas viņi dabūs, savukārt pēc tam taisīt tēmas forumā par staujo draugu pazušanu no spēles. Savest tagad abiem ar gavaru biedriem rešus kā kompensāciju par negūtajiem pirātu resursiem slabo?” Tavi spiegi nav uzdevumu augstumos- ne es ,ne Gavars netaisījām ekipāžas. aiz gara laika pats uztaisīju 34 k...:) Nu jā-piemirsu-viens biedrs man kādu nedēļu pataisīja pp -tā lūk.... Tā ka ve…

• Karalis Arturs tikko nosprēgāja neīstajā sadaļā -pie idejām un priekšlikumiem. Jā man nesanāca ,jo nolaupīju 0 -bet toties Skerby sanāca... :D p.s. Red John visu dienu brauca pie manis un kurā vietā viņš ir top?

• dīvaini gan. var jau saprast GF ka pateicoties multiem pasaules tiek aizpildītas .droši vien arī ambras tiek dedzinātas lielos apmēros. Ja jau vienīga iespēja pirātismā tikt top ir vai nu pavadīt 24/7 vai arī šķiest ambras kaudzēm tad es viennozīmīgi izvēlos ne vienu ne otru. katru nedēļu pilsētas pārskatā parādās teksts -" spēlētāja...iedzīvotāji ir pazudusi no zemes virsas un visi līgumi tiek lauzti" un ne jau kaut kādi mazie konti pazūd...:(

• Tēma tiks publicēta tikai tad, kad foruma komanda iesniegto priekšlikumu izvērtēs un ievietos balsojumu, lai noskaidrotu citu spēlētāju viedokli par to. Līdz tam izveidotā tēma Jums nebūs redzama! ________________________________________________________________________________________________________ Detalizēts idejas skaidrojums:Tā kā pirātisms tomēr ir spēles sastāvdaļa ( pirātu pils tiek uzcelta pilsētā-tāpat kā osta vai kuģu būvētava). Attiecināt uz pirātu pili tieši to pašu ko uz resursu ,a…

• Labs tikai žēl ,ka dažiem ar humoru tā pašvakāk ...:(

• zagt ir labi (-ZIL-) vs Nakts (-nKs-)

marčiks - - Arhīvs

Quote from floral: “Kāpēc MAFIA vēl nav ierādījusi Tev īsto vietu, kur viņi skatās, kas notiek, ka ļauj mazos apbižot?!? Mazie vēl nav sapratuši, ka jāmaksā krišai.. Tā nu tās lietas notiek” Mazie nav sapratusi ka mafijai pp nedrīkst taisīt. Ja viņi kaut ko arī atmet par pp taisīšanu tad tās ir nožēlojamas pabiras Mazajiem nav ko ar pirātiem vispār nodarboties- tas nav racionāli

• Servera sarunas - Zeta

marčiks - - Diplomātiskās sarunas

Quote from zagt ir labi: “Diez vai tas ko atrisinās.... Vajag mazliet vairāk banus/liegtu piekļuvi atsevišķām tēmām un viss būtu ok.” nelien kur nevajag un nelasi-tev ar varu neviens to nespiež ! P.s. ilgi gaidīju šoreiz uz pārgudrajiem skolotājiem (zināju ka agri vai vēlu tāds būs)-kurš atļausies visgudri pamācīt tos,kuri pp top ir vairāk bijuši nekā nav bijuši -ka pirātos var iekļūt top ar 1,5-2 k lielu ekipāžu(droši vien spriež pēc savas subjektīvās pieredzes pirātu sākumā kad ar tiem reti ku…

• Quote from Marsiano: “Par pp topu runājot. Jūs kaut ko lietas labā darījāt, lai tiktu topā? šaubos. varbūt topa beigās iznesāt dažus spēlētājus. mēs iznesām visu pārējo pasauli, tevi tajā skaitā” Par jūsu izgājieniem es ar savu nieka 40 k ekipāžu izslēdzu 3 mafijniekus no topa. ZaglisXP sāka šķiest ārā ambras- paaņēma pludam premium apbūves gabalu,pārcēla (nevis uzcēla) pludu pēdēja pusstundā un dabūja no manis apaļu 0 pp . Kur Tu redzi iznešanu. Tad jau es 14000 reižu vairāk iznesu Besīti un 18…

• Quote from Marsiano: “Cieņa ir jānopelna. Un mūsu pretinieki to nav vēl līdz šim nopelnījuši Kā var cienīt pretiniekus, kuri vieni paši neko nevar izdarīt un tēlo no sevis nez kādus varoņus??” Kā var cienīt vai par ko cienīt Mafijas aly biedrus? Par to ka dažu mazo aly pārstāvjiem kā (neteikšu īpašības vārdu) jāsameklē priekš mafijas aly diennaktī 30k pp? Par to ka Mafijas aly piedāvā sadarbību pirātos -paši nosaka kontrolējamās zonas un pārkāpj tās? Sadarības partneriem pirms top beigām paziņo …

• Vēl esot Betas serverī regulāri lasīju ikariam sarunas -kur spēlētaji želojās par mafijas darbībām pirātos un spēlē. No malas tas šķita uzjautrinoši. Kad pēc serveru apvienošanas nonācu Zeta serverī-ar interesi sāku pētīt kas un kā- izrādījās ka tiem kuri žēlojas zināmā mēra bija taisnība. Par Mafijnieku šantāžu,ultimātiem... Nezinu cik ilgā laika sprīdī tas bija noticis ,ka daļa spēlētāju pakļāvušies Mafijas spiedienam un noteikumiem. Kādas bailes tikušas izsētas pa serveri. Fakts ir tāds ,ka t…

• P A Izaicina Smerč

marčiks - - Arhīvs

kopš pēdējā dueļu čempionāta tā arī netika līdz galam izrunāts ne arī atrisināts strīdīgais jautājums - par ģp kontroli . tā ka nezinu kādam drosminiekam jābūt lai parakstītos uz tik izplūdušu jēdzienu kā noteikts ģp daudzums

• nezinu kur tāda slavas zāle atrodas... Labāk pamāci savam biedram kā dumpi taisīt :thumbsup: ikalogs.ru/report/06b2068271d511e59f4574d02b99d232/

• Ko tad citu Jums teikt? Ja atzīsieties ka ciešat sakāves - vienas pēc otrām- līdz ar to atzīsiet ka esat vāji. un tad neviens vairs nepakļausies jūsu iebiedēšanām un šantāžām pirātos