Search Results

Search results 1-20 of 31.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Zinu ka pēc šī posta te daudzi sāks raudāt. Taču man ir radušies daži jautājumi... Vai šis, tā saucamais karš jebkad vispār ir sācies? Skatos nekur nekas nenotiek. Tik vien kā 2 VIP bik paspīdzināja 1 VET biedru un tas ir viss! Cik atceros karš skaitījās tad, kad vismaz 1/3 alianses iesaistās tajā!! Un karš līdz noteiktam nozagto resursu daudzumam?? Izklausās pēc vienkāršas fermošanas... Vienkārši savācat kaut 5 aktīvus spēlētājus no katras puses un sitieties līdz viena puse vairs nevelk. Ar vis…

• Par laimi.

Jankijs - - Ikariam sarunas

Tiešām prieks par to kad neesmu vienīgais, kuram šie jaunie serveri neiet pie sirds. Labprāt redzētu Zetas un Epsilona apvienošanu(Smieklīgi, bet arī jauno serveru dzēšanu)! Neapšaubāms fakts ir- Ja mums būtu tikai 1 max 2 serveri, aktivitāte būtu graujoša, iespējams pat pielīdzināma, sen aizmirstajām Alfa un Beta pasaulēm. Es personīgi neesmu pat apsvēris domu, par spēles sākšanu kādā no šiem jaunajiem serveriem. Jo jēgas nav nekādas- pēc 3-4 mēnešiem būs atkal jauns, un tā tas turpināsies līdz…

• Kulturālo vērtību arhīvs

Jankijs - - Diplomātija

Man viss pilna. Paldies visiem.

• kv

Jankijs - - Diplomātija

100 brīvas kultūras... nick-KV-Janeks Esi uzmanīgāks - neveido jaunas tēmas priekš kultūrām. Andžejs

• Nekas vairāk par gardu gaļas gabaliņu brokastīs!

• Sveicināti! Nu tad tā. Es te laiciņu atpakaļ iesāku celt jaunu kontu ZETA, taču sapratu ka nebūs ne laika ne vēlēšanās šo kontu sacelt kā pieklājas! Tieši tādēļ sāku meklēt jau gatavu kontu! Izskatīšu arī citu serveru kontus, bet labāk būtu ZETA Jo pašlaik pats tur esmu iestrēdzis un gribētos savā īpašumā iegūt vēl 1 kontu! Tēma neaktīva jau mēnesi => slēdzu!Andžejs

• Es atsakos! Neievēroju ka uz alianses noteikumiem Nevēlos būt nedz piesiets nedz arī atrasties kādā aliansē kurā pats neesmu iestājies... estorial vēlu veiksmi! Atceries tik to ka būs jājauc nost gandrīz visas pilsētas lai konts būtu lietojams!

• Es varētu paņemt to kontu! Nu jau labu laiciņu domāju par otru kontu zetā tik negribējās sākt no jauna

• Jauna kaujas vienība

Jankijs - - Idejas un priekšlikumi

Nu lūk... Kaut kas saprātīgs uzradies! Slavu Arnolds oz! Es piekristu papildus celtniecības vietai, iespēja iegūt papildus kp! Taču par to izpēti... Vajadzētu likt kādus 5mill pētniecības punktus! Lai lielie papriecātos, bet mazajiem būtu pēc kā tiekties!

• Jauna kaujas vienība

Kaujas nevajag pataisīt īsākas. Tās jau tā ir īsas! Padarot tās vēl īsākas, pilnībā varēs izslēgt iespēju, par papildus kaujas vienību rekrutēšanu kaujas laika! P.S Vienīgi varētu darbnīcās ļaut uzlabot pavārus ar dakteriem, tādējādi padarot viņus labākus!

• Jauna kaujas vienība

Tā tu panāktu tikai haosu! Jo Ne visi var sēdēt pie ikariam, visu dienu! Līdz ar to nevarētu mainīt savu burvju speciālās spējas! Tā tad kāds teletūbijs kas saslimis un neiet uz skolu, darbu varētu skraidīt un dauzīt ārā cilvēkus, kuru armijas pašreizējos apstākļos ir pāri viņa spējām! Ir cilvēki kas knapi atbrīvo brītiņu lai veiktu rotāciju, kur nu vēl lai dotu pavēles kaut kādam cirka klaunam ar zizli rokās! Varbūt vel burvju paklājus ieviest!? Vismaz nebūtu vajadzīgi tirdzniecības kuģi, lai p…

• Jauna kaujas vienība

Es personīgi esmu pret šo bērnišķīgo(muļķīgo) domu, par šo atkritumu izmešanu šajā spēlē! Paskatieties uz Spartiešiem ! Tika izveidotas īpašas vienības, īpašiem cilvēkiem! Pašlaik runa neiet par finansiālo stāvokli utt... Bet gan par to, ka tiešām ir jābūt "īpašam" lai pirktu ko tādu! Protams saprotu to ka viņi neēd zeltu utt... Tik pat labi es ierosinu ideju par, iespēju iegādāties floti ikariam plus veikalā, piemēram šādās zortēs- 1x Tarāna kuģis-5 Eiro 1x Dzenrata kuģis-15 Eiro 2x Mīnmetēj ku…

• Izskatās kolosāli! Vēlu veiksmi šī nelielā biznesiņa veidošanā! Kā arī ceru ieraudzīt ar vien jaunus darbus no tavas puses... Btw mans favorīts ir tas minions!!! :D

• Sviests! Man nekas kkā neiet

• Pārlūkprogramma (browser): Chrome Uzstādītie skripti/papildinājumi: Vai iztīrījāt cache/cookies? : Vai pārlādējāt lapu ar Ctrl+F5? : Serveris: Zeta Lietotājvārds un lietotāja ID ("User ID" no Opcijām): Jankes 19793 Iesaistīto pilsētu nosaukumi (bet ne koordinātes): Beerland Ja kļūda ir saistīta ar kauju: 1) kaujas atskaites ID (kur atrast - skatīt šeit):http://prntscr.com/9vnj85 2) kaujas atskaite: Attiecīgie ekrāna uzņēmumi (screenshot), lai sīkāk aprakstītu kļūdu: Pilns notikumu skaidrojums:Va…

• Dažādi jautājumi

Jankijs - - Jautājumi un palīdzība

Vienīgais ko viņi ir pelnījuši ir ***** ! Zeta serverī ir neskaitāmas brīvās salas kuru tuvumā nav neviena spēlētāja! Ludzu, lai izpaužas tur un vācās prom no tiem kas cenšas darīt kaut ko tiešām nozīmīgu savas un alianses attīstības labā! Draxo Es uzskatu ka tas ir pilnīgs sviests! Jo šie ***** apgrūtina manu attīstību savā un alianses labā! Kā arī pakļauj manas pilsētas iespējamiem ienaidnieku uzbrukumiem! Tas tiešām šeit nav vajadzīgs. rolixxx

• Dažādi jautājumi

Bet šī nav reālā dzīve! Šī ir spēlē, un būtu daudz labāk topā redzēt cilvēkus kas tiešām cenšas tur iekļūt, un to ir pelnījuši! Nevis kaut kādus slaistus kas tik ar paziņām visu nokārto! Lai tas būtu tāpat kā ar UP,AP,KP... Kur viss atkarīgs no paša spējām un vēlmes ko sasniegt, nevis no tā cik draugus vari pierunāt lai uzbūvē tev pp fermas! Varbūt tik pat labi atļaujat mums pārējiem tirgot rešus par jebkādām cenām! Un sūtīt rešus no viena konta uz otru! Vai tad tas ir nosodāmi salīdzinot ar šo?…

• Dažādi jautājumi

Tieši šī iemesla dēļ to vajadzētu aizliegt! Tā lai visiem būtu iespēja iekļūt topā! Nevis tikai dieva izredzētajiem kam ir daudz drauģeļi kas sabliež tās skrandas un dod brīvos pp!

• Dažādi jautājumi

Vai tā ir kāda nīkuļu metode kā tikt pp top, vai tomēr visi tā dara?

• Dažādi jautājumi

Okupācija vai ostas blokāde netraucē viņiem PP ražot?