Search Results

Search results 1-20 of 709.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Kulturālo vērtību arhīvs

timbut - - Diplomātija

Daudz brīvu kultūru

• Kulturālo vērtību arhīvs

timbut - - Diplomātija

ir pāris brīvas vietas muzejos

• Dažādi jautājumi

timbut - - Jautājumi un palīdzība

Šķiet, ka kopš jaunās versijas ieviešanas, šis laiks sākotnēji saīsinās uz pusi. Tālab, lai pilnībā pabeigtu ēku, ir nepieciešams divas reizes spiest.

• Interesants biznesa skatījums - atdot preci par zemāku cenu, kā pašizmaksa ...

• Uz ātru roku uzmetu, cik maksātu tukša pilsēta, ar vienīgo ēku - rātsnams 10 līmenī. Izmaksas šādai pilsētai būtu ~213'320 zelta. Kaut kā neticās, ka daudzi pircēji atrastos šādiem darījumiem, jo kaut nedaudz apbūvēta pilsēta maksātu vairākus desmitus miljonu zelta. Quote from Draxo: “un vai būs vēl kādas papildu prasības?” Obligātā prasība - pēc pilsētas ievietošanas tirgū, tajā nav iespējams būvēt/nojaukt nevienu ēku, līdz piedāvājuma izņemšanai, vai darījuma notikšanai.

• Izskatās gan, ka viss ir kārtībā, jo lai sakrātu 20k pētniecības punktu, ar nepilniem 600 zinātniekiem ir nepieciešamas ~33 stundas. Protams, tu neesi uzrādījis, cik punktu tev jau bija vakar vakarā, bet nu rādās, ka viss ok.

• Nevar ieiet kontā

timbut - - Jautājumu arhīvs

Vai Alfas un Betas kontiem bija dažādi e-pasti (ja abus vēlējies vienā mērķa serverī)?

• Pirms brēc, varbūt noskaidro visus faktus precīzi! Viss, ko esi ziedojis iepriekšējā serverī, stāv tavā "krājkasē", un vari to izmantot raktuvju attīstībā. Jā, kamēr nesacelsies atpakaļ lielie līmeņi, tikmēr būs grūtāk, bet nu tā skāde nav tik milzīgā, kā tu pasniedz.

• Pilsētu pārvietošana

Jā, ja reiz esi izmantojis visas bezmaksas iespējas, tad vienīgā iespēja, kā pārvietot pilsētu, to nenojaucot, ir ambroziju lietošana.

• Pilsētu pārvietošana

Taisni tā - brīvās pārvietošanas iespējas bija vienādā skaitā ar pilsētu skaitu. Tātad, ja tev ir 10 pilsētas, un tu 1 pilsētu 10 reizes pārmētā, tad pārējās 9 tu vairs nevari pārvietot par brīvu.

• Vienā aliansē varēs atrasties, jā. Cik es zinu, tad maijs ir pavasara mēnesis, tā ka nevajag čīkstēt - citi varbūt ziemā vai rudenī pie kompja nesēž.

• Tas nozīmē, ja man ir konts kādā no pasaulēm, par kura esamību es jau sen kā esmu aizmirsis, ir iespējams, ka man pārvietosies tas, nevis mans pamata konts?!

• Ikariam puzzle #2

timbut - - Arhīvs

njā ... ielādēju puzli, un roka nemaz neceļas to salikt ieteikums nākamajām puzlēm - varbūt var standarta puzles kauliņus izmantot, nevis šos sazin kādu formu ...

• Nē, kontus starp pasaulēm nav iespējams pārcelt.

• 13-tā pilsēta

timbut - - Ikariam sarunas

Quote from Mr-zuze: “Lai tiktu pie 13 pilsētas nav vajadzība būvēt 12 pilsētas” Šeit sarkasmam tik tiešām IR vieta. Kā var uzbūvēt 13to pilsētu, ja pirms tam nav uzbūvētas 12 citas? Tu minēji, ka nepieciešams pacelt pils līmeni - bet, tas jau pilsētu skaitu nepalielina. 13 vienmēr nāk pēc 12, vienmēr!

• Šāda ideja tiešām diez vai atrisinās jautājumu par ātrāku un lētāku flotes rekrutēšanu, jo laiks tā pat būs jāpatērē, un resursi arī noteikti būt jāpaplucina. Pilnigi piekrītu rolixxx viedoklim, ka kuģu būvētavai, jāpalielina maksimālais līmeņu skaits, kā tas patreiz ir kazarmām, lai floti varētu celt ātrāk.

• Un kālab lai nauda būtu 0?! Ieliki 800 strādniekus raktuvēs, tātad pakāsi 2400 zelta/h (800*3); Uzliki 200 zinātniekus, tātad pakāsi 1200 zelta/h (200*6). Secinājums, kopā tu zaudē 3600 zelta/h - kālab cerēji, ka ienākumi būs nulle?

• Kari, to noteikumi - diskusija

timbut - - Sabiedrība

Kurš apkopo rezultātus?! Moderatori vai Uzbrūkošā puse (pieteicējs)?

• Aliansei atstāti konti

timbut - - Ikariam sarunas

Jāsaka diezgan dīvaini un savā ziņā nepamatoti nosacījumi! Par konta uzlikšanu dzēsties - pilnīgi piekrītu. Par alianses maiņu - labi, bet tikai pirmā/pirmo divu mēnešu laikā - pēc tam tomēr jau būtu par traku .. Tomēr katrs spēlētājs pats var izlemt, kurai aliansei pievienoties - šodien man simpatizē viena, bet pēc mēneša viņi savāra tādas nepatikšanas, ka labāk mukt no tādiem, bet redz nevari, jo tad tev kontu atņems .. Par bloķēšanu - labi, var piekrist, tikai tad adminiem jāseko līdzi, lai k…

• Ikariam Ginesa rekordi.

timbut - - VIP zona

burviss doma laba, tikai vajadzētu ierobežot cilvēku skaitu, kuriem varētu iesniegt pieteikumus. Jo, ja visiem VIPiem varēs sūtīt, radīsies bardaks. Bet, ja būs konkrēti cilvēki (3-4), būs vieglāk apkopot, un tā tālāk. Balsos, protams, visi VIPi ..