Search Results

Search results 1-20 of 699.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Shaisse shito rekordu es biju palaidis garaam bet jaa to mums ar kursu nepavilkt jo gan mums gan viniem tomer tautas pa maz lai pavilktu tik lielu kauju tur jaasauc paliigaa apvieniibas biedrus pie tam uz abaam puseem lai gan jaau pec shis kaujas sera un naudas resursi izsmelti

• Ja ka jau mineju zhel ka nedavilkaam liidz lv rekordam bet jaa tieshaam loti laba kauja Ka jums vispar izdevas tik daudz kugus savakt jo reikinot ka rekordkaujaa piedaliijaas daudz vairaak tautas tad musu rezultaati ir tieshaam vareni

• Labdien!

Cunami - - Vairāki spēlētāji - jūra

Nu principa Kolosa nebija jo kauja bija musu pilset preteja gadijuma kolos butu garantets Kursiesi nespele aizsardziba Loti zel ka kursa sakuma meiginaja musu parladei apsist lidzvertigi ari mums aizgaja azarts sakt bloket vinu pilsetas un neizvilkam atlikusos 200 pari raundus lidz lv rekordamm. Patiesam liels paldies par pretinieku speju notureties tik ilgi lidz sim ta ir ilgaka Loud kauja uz udens protams liela vaina tur ir spele jo visi ieprieksejie meiginajumi uzkara speli un abas puses zuda…

• Serveru apvienošana

Cunami - - Sabiedrība

Ir tikai dazas lietas kas varetu atdzivinat ikaru kaut cik viens ir apvienot valstu serverus jo diemzel vienas valsts serverus apvienoot nevar jo daudzi spele vairakos serveros... Un otrs iespeja dzest pretinieku pilsetas tas dotu dzivibu tikmer kamer izdzestu visus sliktos speletajus no kartes Loud ir parvacies uz speli kur taa notiek un patiesiibaa ir interesanti protams ka laika gaita mes atkal esam iekarojushi savu poziciju un nu pie mums gandriz vairs neviens nelien lai gan paris dienas atp…

• Savienojuma kļūda

Cunami - - Izlabotās kļūdas

Nu tak ieprieksheja tema jau noskaidrojam ka GF dara visu lai cilveki pec iespejas atrak pamestu ikaru Dazhi maksataji piemeta ambram naudinu un spele tagad no mobilajiem a datori pagaidam atpushas

• Ikariam nav pieejams?

Cunami - - Izlabotās kļūdas

Nu labakais risinajums butu taisit atgriesanos laika jo es jau zinu kurs breks kad speli palaidis Jo gan jau ka dazs labs aktivi patreiz uzdzivo pa musu teritoriju...

• Beta

Cunami - - Sabiedrība

Ev nu tauta! Kas ir sanemaas! Lielai kaujai nevajag tik daudz laika! Vienkarshi normaali izteereet reshus un izkauties savaadaak ikars jau paliek pavisam nekaads un speletajie dzeshas ar vienvairaak aaraa! Liela kauja pat fermam shad tad liek izkusteeties lai paklapeetos!!! Slēgts neaktivitātes dēļ. xWarriors

• Beta

Cunami - - Sabiedrība

a kad ta vina beidzaas ?

• Beta

Cunami - - Sabiedrība

Pagaidam tik vieni drosmiigie A mosh vel kaads pieteksies ? Te neiet runa par to kursh stipraaks kursh nee bet vienkaarshi par vienu lielku klopi uz juras un uz sauzemes domaju ka pa vienai kaujai katraa nozaree!!!!

• Beta

Cunami - - Sabiedrība

Nu principa parasti jau visas tas kaujas uzkaraas Bet vismaz kaut kaada dziiviba ta jau izmirstoshai spelei ja taisitu taadu mega kauju un mosh GF ir sataisijushi un neuzkaarsies kauja Vajadzetu tik uzzinaat cik to daliibnieku buutu tad jau varetu plaanot taalaak kur un kad

• Beta

Cunami - - Sabiedrība

Sveiki visiem! Nav kaadam velme atkal sariikot kaadu ikarima nokarshanas kauju ? nu taa teikt uz paris nedeelam kautinu ? Starpcitu neviens nezin tas ir salabots vai nav ? Doma ir taada vienkaarshi kaartiigi noteereet seru izkauties gan uz zemes gan uz juuras bet nu vismaz ar kaadiem 200k -1m gp katraa pusee Mosh kaads piesakaas ? Savaadaak spele pate jau ir tik neinteresanta un katrs uzlabojums neko interesantu nedod

• Versijas 0.5.3 apspriešana

Cunami - - Sabiedrība

Domaju ka piratisms driz izmirs jo nu ir tas pilnigs murgs pilnigi nevajadziga lieta lai ga pasham ikaram ar vairs nav daudz palicis Jo ar katru uzlabojumu spele paliek ar vien neinteresantaka un sliktaaka... Vienigais kas varbut varetu glaabt ir izveidojot kompi ka pretinieku kursh nevienu nezhelo un nekadiem likumiem nepaklaujas dzivo un karo.. Vai ari apvienot vairakas valstis vienviet salaist visus viena chupa ar jau esoshiem kontiem un lai klapeejas varbuut tas ko dotu..

• Liela kauja!

Cunami - - Sabiedrība

Nu pagaidam kaujas vel jo projam lido aaraa tapec japagaida vel kaads laicinsh Tik cerasm ka nebus jaagaida tik ilgi kamer ikars tiks slegts jo nu galigi speles interese ir zudusi pagaidam Tā kā tēma jau ilgu laiku ir neaktīva, tad to slēdzu. Draxo

• Liela kauja!

Cunami - - Sabiedrība

Ta ka ieprekseja versija liela kauja uzkaras saku domat atkal testet vai saja versija lielas kaujas spej pavilkt... Varbuut ir kaada Alianse vai alianses kuras veelas pameiginat atkal izkauties vairaaku nedeelu garumaa ?

• Nu laikam jau gaumes lieta man jau shausmiigi nepatiik viss tas izskats Viss ir nerts viss ir trauceehos nekas vairs nav taa kaa jaabuut Bet kliist baumas ka es necieshu izmanainas taa kaa mosh tas pie vainas es jau ceru ka ar laiku vini uztaisiis tomeer normaalaaku vizuaalo nu tipa uz naakoshiem maija sveetkiem kaa daavanu atods veco

• Nu naksies jau pierast ari pie nesmuka ikara bet ko padariisi tauta jau palika taa pate veca no ta ka sabojaja vizualo tauta nemainijas Taa kaa speeleesim taalaak un gadiisim jauno versiju

• Nu man jau ar tie jaunie skati ne ipasi patikas varbut tapeck a man vispar patik ka vizuali nekas nemainas bet mainas kadas jaunas vienibas vai ekas Tas vel viss buus priekshaa gan taa kaa dziivosim redzeesim Vieniigi kaa buus telefonu speeleetajiem vai viniem tagad vilks uz telefoniem to jauno versju

• shodien engeli malachi nolaupija man reshus un vel 2 speletajiem Vieniga problema ka taadaas shausmaas triceeja un beeguloja prom ka pat 2 kolosus palaida viens speletajs ar starpiibu kaadas 8h taa kaa tas ir aatraakais kolosu gadijums ko redzu tad jasaka ka to vaig maaceet

• ikacenter.ru/v044/1ew4t viens gan jasaka paldies nabaga vitaminam ka paradija ka man ir marmors nezinaju

• ikacenter.ru/v044/1cm7j ikacenter.ru/v044/1cm7o ikacenter.ru/v044/1cm7r ikacenter.ru/v044/1cm7x