Search Results

Search results 1-15 of 15.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Quote from Judicator: “Quote from yuio: “, bet Dr vienalga ir un paliks labākā alianse Iotā ” Pliki vārdi nepadara šo par patiesību. Quote from yuio: “Jūs te bik daži esat pa traku iekšā spēlē. Esat Jūs labāki tajā, ka varat tik daudz laika veltīt ikariam ” Būtu labāk kaut vienā kaujā piedalījies visa kara laikā - kaut vienu reizi pats kaut kur aizgājis, nevis vienkārši tukšus vārdus mētā ” Tie nav pliki vārdi, bet gan tā ir atzīšana no visas ikariam kopienas. Sūdīgām aliansēm(-T-) tādu nedabūt,…

• Jūs te bik daži esat pa traku iekšā spēlē. Esat Jūs labāki tajā, ka varat tik daudz laika veltīt ikariam, celties naktīs, spēlēt no tās sūda nekam nederīgās mobīlas versijas, kurā, ja nemaldos joprojām nav jaunā būvniecības vieta ielikta,bet visā pārēja varat tikai pienest ūdeni Priecīgus svētkus, bet Dr vienalga ir un paliks labākā alianse Iotā, T var tikai ....... 1. janvārī 00:00 mans profils būs ārā no palmas varat aizbraukt izsist, izlaupīt. Editot nevar, aizmirsu pieminēt vēl esat labāki t…

• Quote from Judicator: “Quote from yuio: “Par to "Godīgo" pp vākšanu vari nestāstīt. ” Kas Tu tāds vispār esi? Būtu vismaz parakstījies ar savu spēles lietotājvārdu, lai saprastu ar ko ir darīšana.Interesanti liekas, ka cilvēki, kas vispār nesaprot neko par pp, nekad nav bijuši topā, nekad nav piedzīvojuši pp karu, kur nu vēl to uzvarējuši un tad saka, ka visi šmaucas, jo 7k pp * 21 diena = 147k un vairāk jau nav iespējams sataisīt godīgā ceļā. ” Esmu pietiekami daudz agrāk tos tavus sauktos "kar…

• Par to "Godīgo" pp vākšanu vari nestāstīt. Par to, ka Jūs visticamāk uzvarēsiet karu tā arī varētu būt, nav mums tik daudz aktīvu cilvēku. Arī es esmu viens no tiem neaktīvajiem jau ilgāku laiku. Quote from Wilsons: “Kaut kā jau to intelekta trūkumu jākompensē Visādi slāvu izcelsmes vārdi un spilgti izteicieni tam der perfekti ” Tas, ka lieto lamuvārdus un citus izteicienus, nenozīmē, ka tev ir zems intelekta līmenis.

• Mazā žurka iegājusi negaidītā atvaļinājuma režīmā pēc vienas piektdienas vai sestdienas, kad karavīriem apnika, ka viņiem nemaksā, un viņi arī aizgāja dzert

• Kāpēc ir jāskaita citu nauda? Viņš var, Tu nevari, ne velti spēlē ir iespeja iemest naudu lai gūtu kādu labumu kā šoreiz viņš gūst virsroku kā pats saki... Nemestu kāds naudu neviens serverus neuzturētu tā vienkārši. Iepriekšējo ierakstu pilnībā necitējam! Palagu no citātiem arī netaisam! Fox

• Visam augstāk minētajam par to aktivitāti var piekrist. Teikšu kā ir, apnicis spēlēt. Nav iespējams aktīvi spēlēt vienu un to pašu produktu principā 10 gadus zinot, ka izstrādātajam uz tevi ir pajāt un vajag principā tikai naudu.(aktīvi spēlējis protams neesmu tos 10 gadus, bet saku kopumā. Pats aktīvi esmu spēlējis kādos 4serveros ,katrā ne vairak kā 3kk punktu, tad paliek neinteresanti. ) Kad pēdējo reizi ir bijis kāds vertīgs update, varbūt 3 gadus atpakaļ, kur pievienoja kādu jaunu ēku, vien…

• Quote from ZeArmano: “Wow, kāds malacīts! Tikās 24 mīnas nogaršot. Tiešām, sasniegums ar kuru lepoties! Diemžēl skatos, ka varonis (iespējams arī varone) šobrīd sēž banānkokā. -T- laikam pacentās un varonīgo varonīti uzdzina palmā ... Nu, tā vismaz pēc atskaitītēm izskatās... Bet nekas nav zaudēts! Viss vēl priekšā! Turpini tikpat varonīgi cīnīties! Es zinu, ka esi VARONĪTIS (iespējams - VARONĪTE). Gan jau vēl kādas mīnas noslaktēsi. Ceru, ka Tev IZDOSIES!!! ” Palma ir spēles sastāvdaļa, gribu e…

• Nesen man bij gadījums, gāju okupēt kādu Jūsu biedra pilsētu, skatos iet uz kādu mūsu biedra pilsētu, nu padomāju mūk, gadās, bet nabaga biedram defā atstājis 30 mīnas.

• Quote from Judicator: “Quote from Max Payne: “Žurka[Dr_] VS Masiits[-T-], Vinetiņa[-T-] (L: 8435.6) Viens pret vairākiem, jūra ” Tu jau nevari nociesties ar tām atskaišu likšanām. Atskaiti no manas kaujas arī liksi, kur tu pāris raundus būsi bijis vai tomēr ļausi kādreiz citam iepostot. It īpaši jau tas tēmēts uz atskaitēm, kuras Tu esi zaudējis ” Tad jau nemaz daļu no atskaitēm Jūs nevarētu likt, jo kauja zaudēta.

• Resursi: Žurciņa[Dr_] VS Wilsons[-T-], Kaimiņš[-T-] (L: 2) [Loot: 29 998] ĢP Žurciņa[Dr_] VS Kaimiņš[-T-] (L: 1599.6) alone, land Žurciņa[Dr_] VS Kaimiņš[-T-] (L: 3548.2) alone, land

• Te nu gan jums panesās džeki. Bet nu Judicator tu brauc galīgi auzās, pa jūtam uzsita, ka atbrīvojāmies no neaktīviem biedriem, un tagad nav ko laupīt? Jūs pieteicāt karu, nu tad arī sadzīvojat kā ir, nevis tagad sākat likt atpakaļgaitā un teikt redz mēs kādu izmetām un neļāvām tikt pie viegliem ģp vai resiem. Viss ietilpst spēles noteikumos. Jūs arī kādu izmetāt, mēs taču neraudam? Par multiem tev nu jau būtu pēdējam jāsūdzas, jo katru reizi norauj nesliktu resursu daudzumu par pirātu punktiem.…

• PlaymanLV[-T-] VS puuuu[Dr_], Davidoff[Dr_] (L: 11 983,6) [Loot: 0]

• Aj nu nemīz Jaunais.. Jā biedru skaits šobrīd liels, bet drīz jau tas tiks samazināts. Veiksmi.

• Quote from Max Payne: “Tieši tā, sēž palmā jau pirms kara, tātad nekāds sakars tiem spēlētājiem nav ar karu! Nevis kā Jūsējie, kā kaut kas, tā uzreiz palmā mūk, pēdējais spēlētājs tā izdarīja puuuu ” Esmu vienīgais kurš iegāja palmā, kāds te tagad sakars ar Mūsējiem? ;D Jūs tā kā mazas meitenes ak nē pieskaitīs liekus 4-5k ģp klāt nu dirsā, kā Jūs šito pārdzīvosiet. Jūs pieteicāt karu, bet tā arī nevienu reizi neatbraucāt smuki kadi 7-8 cilvēki uz mūsu galu, kā mēs pie Jums, jā nebija tā kauja m…