Search Results

Search results 1-20 of 830.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Epsilon pret Zeta

Black Warrior - - Sabiedrība

Taisām ciet Ciet. Arrow

• Epsilon pret Zeta

UP! Izskatīšu arī Epsilon pasaules variantus.

• Lielāko ēku rekordi

Black Warrior - - Topi

Pasaule: Zeta Lietotājvārds: Black Warrior Ēka: Rātsnams Līmenis: 38 thumbnail.bmp Ēka: Krodziņš Līmenis: 46 thumbnail.bmp Ēka: Vīna audzētājs Līmenis: 32 thumbnail.bmp Ēka: Templis Līmenis: 35 thumbnail.bmp Ēka: Akadēmija Līmenis: 32 thumbnail.bmp Pievienots topam. Andžejs

• Epsilon pret Zeta

UP! Kopējie punkti 6112386 Ģenerāļi 12277 Zelts 27116000

• Epsilon pret Zeta

UP!

• Epsilon pret Zeta

UP!

• Es neskaitu. Man pilnīgi vienalga cik katrs iegulda naudu spēlē. Arī pirms pirātiem es personīgi ieguldīju naudu. Uz pirātu topu neesmu ieguldījis ne centa, jāmak vienkārši tikt topā un jāzina kur meklēt pp, kurš kuram krāj.

• Tagad pienāks tas brīdis kad Zeta pasaulē no 2203 spēlētājiem paliks 1500, jo Multi vienkārši pazudīs. Malači Gameforge, tīko jūs paši sev rādījāt zaudējumu savā maciņā.

• 22 brīvas kultūras. Player

• Epsilon pret Zeta

Tēma tiks publicēta tikai tad, kad spēles operators apstiprinās sniegto datu pareizību. Līdz tam izveidotā tēma Jums nebūs redzama! Spēles konta lietotājvārds: Player Pasaule: Epsilon Alianse: -TR- Kopējais punktu skaits: 6 103 864 Ģenerāļu punktu skaits: Zelta daudzums: 12 000 000 Pilsētu skaits: 10 Citas piezīmes (pēc izvēles): mainu pret Zeta kontu. Vēlam 5kk un uz augšu ar vismaz 9 pilsētām. Izskatīšu visus variantus. Pašlaik konts ir atpūtas režīmā un nav piesaistīs nevienai aliansei. Konts…

• Kaujas atskaite (Ikalogs.ru): ikalogs.ru/report/55935376b9d611e59f4574d02b99d232/ Kaujas atskaite (iebūvētais konvertētājs - skatīt šeit): (Hidden Content) Raundu skaits: 86 Uzbrucēji: Black Warrior Aizstāvji: Cepums1 Kopējie zaudējumi: 84211.00 Papildus informācija par kauju: Sākot kauju man galvā skanēja teksts 'Uzvara garantēta' Ar šīs tēmas ievietošanu apstiprinu, ka ar Slavas zāles un TOP 10 noteikumiem esmu iepazinies/-usies. Epsilon, jūra Andžejs

• Kaujas atskaite (Ikalogs.ru): ikalogs.ru/report/55935376b9d611e59f4574d02b99d232/ Kaujas atskaite (iebūvētais konvertētājs - skatīt šeit): (Hidden Content) Raundu skaits: 86 Uzbrucēji: Black Warrior Aizstāvji: Cepums1 Kopējie zaudējumi: 84211.00 Papildus informācija par kauju: Sākot kauju man galvā skanēja teksts 'Uzvara garantēta' Ar šīs tēmas ievietošanu apstiprinu, ka ar Slavas zāles un TOP 10 noteikumiem esmu iepazinies/-usies.

• Kaujas atskaite (Ikalogs.ru): ikalogs.ru/report/b27d0e77b9d711e59f4574d02b99d232/ Kaujas atskaite (iebūvētais konvertētājs - skatīt šeit): (Hidden Content) Raundu skaits: 78 Uzbrucēji: Cepums1 Aizstāvji: Black Warrior Kopējie zaudējumi: 70364.70 Papildus informācija par kauju: Nu ko lai saka, neskatoties uz visu to, ka zaudēju ,bet tik un tā izdarīju lielākus zaudējumus. Ar šīs tēmas ievietošanu apstiprinu, ka ar Slavas zāles un TOP 10 noteikumiem esmu iepazinies/-usies. Epsilon, sauszeme Andžej…

• Kaujas atskaite (Ikalogs.ru): ikalogs.ru/report/b27d0e77b9d711e59f4574d02b99d232/ Kaujas atskaite (iebūvētais konvertētājs - skatīt šeit): (Hidden Content) Raundu skaits: 78 Uzbrucēji: Cepums1 Aizstāvji: Black Warrior Kopējie zaudējumi: 70364.70 Papildus informācija par kauju: Nu ko lai saka, neskatoties uz visu to, ka zaudēju ,bet tik un tā izdarīju lielākus zaudējumus. Ar šīs tēmas ievietošanu apstiprinu, ka ar Slavas zāles un TOP 10 noteikumiem esmu iepazinies/-usies.

• Black Warrior vs Onion V7

Black Warrior - - Arhīvs

Kurš no punktiem ir negodīgs? Viss ir sarunāms. Piedāvā savus noteikumus

• Black Warrior vs Onion V7

Black Warrior - - Arhīvs

Izaicinātājs: Black Warrior Izaicinātā persona: Onion V7 (foruma niks) Balva uzvarētājam: 300k jebkura izvēlētā resursa Paredzēto cīņu skaits: 1 sauzemes kauja vai 1 jūŗas kauja. Izvēlās Onion V7 Dueļa ilgums/beigu datums: Izvēlās Onion V7 Papildus nosacījumi: Smēdi drīgst izmantot. Kauja notiks manā pludā, kuru uzscelšu mums abiem izdevīgā vietā. Kauja tiek pārcelta, ja kādam no duelantiem ir zem 20k ģp Es sēžu defā. Lai jau puika papriecājas par Uzbrukuma punktiem Resursus spēlētājs izsūta vin…

• P A vs Akmens vecis

Black Warrior - - Arhīvs

Ko jūs ņematies? Jūsu vietā es jau sen būtu izdarījis vieglāk, sarunājis, ka pretinieka alianses biedri neuzbrūk nevienam no jums un miers. Nesaprotu, kurš no jums ir 'gudrāks', ka nemāk pat dueli novadīt līdz galam.

• Un ja es vēlos uzzināt par ko nobanots mans alianses biedrs, tad tas vairs nav reāli? Labi, paldies par atbildi. Var slēgt ciet es domāju.

• Kautkā vairs nevaru atrast kur ir tā lielā liste ar visiem bloķētājiem spēlētājiem un to uz cik ilgu laiku viņi ir nobanoti.

• Ahā. Respektīvi, ja man ir 4 pilsētas uz 1:1 koordām, tad noslēdzot miera līgumu barbrai neuzbrūk uz 1:1 salu, bet var uzbrkt uz visām pārējām? Piemērām 2:2 salu? Ja pat ir noslēgts miera līgums uz salas 1:1, bet es izlemju uzbrukt uz salu 2:2, vai miera līgums laužas uz visām salām vai tikāi attiecīgi uz 2:2, ja tur tāds ir noslēgts?