Search Results

Search results 1-19 of 19.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Quote from taponis: “taponis[-T-] VS Sargs Reelys[Dr_] (L: 5914.5) Atsevišķs, sauszeme Palmā iemuka nabadziņš. Laikam ari šim ikariam ir apnicis. ” Es jau redzēju, ka meklējat mani un it kā gaidīju jūs ciemos, bet aizspēlējos bišk nopietnāku spēli - csgo un līdz ar to, ka bija jau vakars - attiecīgi jāatgūst spēks bija nākamajai darba dienai loģiskais lēmums bija paņemt palmu, lai man nav jāmostās pie nosistiem 420 šāvējiem, 60 mīnām utt. Un jā, Vinetiņa jau mockoja : Quote from Vinetina: “Pirmā…

• taponis[-T-] VS Sargs Reelys[Dr_] (L: 2 228,2) [Loot: 0]

• Quote from Judicator: “Aizbraucām pie bobriks, paspēju 3 reizes uziet virsū pirms iemeta palmā Šitas, laikam, nav viens no Dr_ neaktīvajiem, jo netika izmests ārā jau sākuma ” Nu samērā neaktīvs(ķipa pasīvs), bet nu atstājām, jo bija patālu no centra un bija kaut kāda runāšana. Bet nu viens ir skaidrs - uztaisījāt bišk nopietnākas kaujas, dabūjāt pa kaklu un sapratāt, ka jāatgriežās pie vecajām labajām metodēm un spiežat atkal uz resursiem. Tik centrā baigi nekrājās, jāvelk big boy pants un jāma…

• Sargs Reelys[Dr_] VS Judicator[-T-] (L: 1 801,3) [Loot: 0] Labaiss[-T-], Judicator[-T-] VS Davidoff[Dr_], Sargs Reelys[Dr_] (L: 10 146) [Loot: 0]

• Viena knapsieriņa atskaite aizķērusies Sargs Reelys[Dr_] VS Coop[-T-] (L: 0) [Loot: 10 462]

• Labaiss[-T-] VS Sargs Reelys[Dr_], Davidoff[Dr_] (L: 8 205,5) [Loot: 0] Sargs Reelys[Dr_] VS PlaymanLV[-T-] (L: 961,6) [Loot: 0]

• Sargs Reelys[Dr_] VS Coop[-T-], doktors[-T-] (L: 1) [Loot: 29 997]

• Quote from Judicator: “Karš ir jāizspēlē gudri, nevis stulbi mesties virsū pretiniekam, kur ir 2-3 reizes lielāks pārsvars. Ja mēs varam jūs paķert nesagatavotus un izsist nepieskatītus ģp bez smēdes, izlaupīt nepieskatītas pilsētas, tad tas ir tas īstais "Talants" to izdarīt. Talants nav vnk paņemt karu uz masas. Kas tā par karošanu, kur 6 spēlētāji ar 24/7 smēdēm iepērk ģp, uzkačā zeltu un tad tura kaujas uz 1000 raundiem? Man liekas, ka tu nesaproti īsti ko nozīmē ņemt virsroku spēlē, izskatā…

• Quote from GUNIS: “@reelys pēc tava teiktā mums būtu visās kaujās jāiet līdz galam neatkarīgi no tā vai kauja būs mīnusos vai plusos? ” Nē es tik saku, ka jūs izvairāties no kaujām, jo reālā karā - ar to domāju tieši kaujā - jūs mūs uzvarēt nevarat, tāpēc karš notiek lēni, meklēdami kaut kādus neiztērētos resus pa mazajiem kontiem. Jo neiet runa par to, ka kaujas varētu ieilgties un teorētiski uz paīra kauja būtu zaudēta, bet tiklīdz saprotat, ka kauja ieligsies vienkārši tiek atcelta, lai netik…

• Quote from Judicator: “Ļoti interesanti novērojumi pēc tam kad Dr_ Izmet 30% no ally ārā. Mēs ļoti aktīvi gājām uzbrukumā, tikai brīdī, kad pamanat mūsu uzbrukumus kādam no jūsējiem, tā metat tos ārā. Palikuši tikai "No-Liferi" un tie konti, kas ir izmesti tiek izmantoti, lai atbalstītu atlikušos Dr_, lai kačātu zeltu un ģp. ” Mēs Septembrī izlēmām, ka oktobrī gribam tīrīt aliansi, sākām pētīt, kas izmanto/neizmanto armijas, pētot aktivitāti alianses dzīvē un UP/AP punktiem, uzmetu aci, kas noti…

• Sargs Reelys[Dr_] VS Labaiss[-T-] (L: 3 135,6) [Loot: 0] Sargs Reelys[Dr_] VS Labaiss[-T-] (L: 6 321,5) [Loot: 271] Sargs Reelys[Dr_] VS Labaiss[-T-] (L: 1 783,8) [Loot: 0] TheBee[-T-] VS -Mango-[Dr_], Žurka[Dr_], Sargs Reelys[Dr_] (L: 3 701,8) [Loot: 0]

• Labaiss[-T-] VS Sargs Reelys[Dr_], Gordenfromlv[Dr_] (L: 4 193,8) [Loot: 0] iemācījos normāli atskaites likt

• Sargs Reelys[Dr_] VS Cinermanis[-T-] (L: 382,2) [Loot: 59 999] Sargs Reelys[Dr_] VS Cinermanis[-T-] (L: 4,2) [Loot: 41 183] ° Izlaboju atskaites, lūgums kopēt piedāvāto linku priekš foruma. Andžejs

• Ticēsi, ja teikšu, ka tev nav taisnība vai tu tāpat kā V ieņem galvā pats ko gribi un kā gribi, un tā arī dzīvo?

• Quote from Abols: “Parādījās Reely kaut kāda flote, bet nekas liels. sūdzās, ka resursus nogriezām un Reelys par to, ka neturam virs 10k ” Es biju sacēlis tvaikoņus, raķetes, pāris baloni pa lielam trešā līnija, plus, paņēmu ballistu paku, lai varu palīdzēt rotēt otro līniju vieglāk, pa lielam assistēt, jo mums nebija dedicated flotinieka. Par resiem, es nezinu kāpēc jums tik grūti ar saprašanu, ka es nesūdzos, bet gan nostādu faktu, ka neviens speciāli netur resus, lai mēs varētu taisīt atskait…

• Quote from Yaffink: “Mani smīdina Reelys komentārs , ka "resursus viņi mums neatstāj"... Tas ir paviršāk teikts kā "jūs bēgat no visām kaujām". ” Vari paskaidrot ko mēģināji teikt? Es rakstīju, ka jums katrās pilsētās nestāv 10k resi virs drošā līmeņa ko vest ārā, ka nevaram taisīt atskaites, kad tajā pašā laikā mums ir 33 cilvēki caur kuriem iet cauri un meklēt tos resus priekš atskaitēm un bezjēgā peldēt gabalus un tērēt zeltu nav vērts, jo kā tādi žurkulēni bēguļojat

• Hallo? Kāpēc jūs(šajā gadījumā, laikam, FOX) tik ātri gribat, lai šis karš beidzas? Vikingi speciāli priekš mums resus netur, armijas mēģina neatdot un savā ziņā turēja līdzi jūrai, lai mēs nevarētu taisīt atskaites, tomēr esam 30 cilvēki, no kuriem aktīvi, rupji rēķinot, ir apmēram puse un lai izveidotu kārtīgu uzbrukumu ar smukām atskaitēm un iespējams resursiem dažreiz var nākties paiet ilgāk kā nedēļai. Plus, es esmu redzējis no mūsējiem pa atskaitei pat ar mazu ģp pārsvaru kaujas beigās(tie…

• Quote from Max Payne: “Tad nu ir noslēgusies pirmā lielā kauja pret IID, šoreiz cīnijāmies mājās, manā pilsētā! Bija interesanti, paldies, vienīgi nesapratām kāpēc neatkāpāties, pametāt biedrus, vai tajā pašā laikā kāpēc neturējāt salu ciet, ja Jums flote bija daudz pārāka par mūsējo Kiparinss[-IID-], GinTisH[-IID-], Tarhunas[-IID-], aLd1X[-IID-], Muitnieks[-IID-], Nauris[-IID-], puuuu[-IID-], sipaks[-IID-], SnoopyTheDog[-IID-], gach[-IID-], dzinejss[-IID-] VS Aleksandrs I[GTR], Bonija[-T-], Alf…

• Sveiki, atradu visādas interesantas lietas par barbariem, bet ne tieši to par ko interesējos. Vēlējos uzzināt, ja uz vienas salas barbaru ciemu izsitu 19 līmeni(nāk jaunais barbaru līderis) vai jaunais līderis var uzbrukt manām pilsētām, kas ir uz citām salām vai viņš vienmēr uzbruks tikai salas pilsētai uz kuras atrodas viņa barbaru ciems? Ceru, ka sapratāt ko ar šo biju domājis. Domāju vai ir vērts pārkāpt līmenim. Paldies