Search Results

Search results 1-20 of 35.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Resursi

Kalnozols - - Tirgus

Mainu sēru 2.5milj pret marmoru attiecīgajos daudzumos, kord. 3x:4x

• Servera sarunas - Zeta

Kalnozols - - Diplomātiskās sarunas

Spēlējot ar vairākiem kontiem galva var sajukt. Nejaušības pēc iespējams esi izvietojis armiju kādā no IP dalāmo kontu pilsētām, vai aizstāvējis to, vai kāda cita spēlētāja pilsētā esi izvietojis armiju, kas nāk no spēlētāju kontiem kuri savā starpā ar IP ir saistīti. Palasi spēles noteikumus par spēlēšanu ar vairākiem kontiem, varbūt sapratīsi savu kļūdu. Iepriekšējo ierakstu pilnībā necitējam => citāts izņemts. Andžejs

• Sauzeme

Kalnozols - - Tirgus

Pārdodu sauzemes armiju - rakstīt privāti....

• Tirdzniecības kuģi

Kalnozols - - Jautājumi un palīdzība

Slikts tu bija kuģa kapteinis, izklīda tagad tavi kuģi un meklē jaunu saimnieku

• Par laimi.

Kalnozols - - Ikariam sarunas

Principā ja apvienojot serverus, uz kādu laiku būtu aktivitāte un interese ''palauzsties'' latviešiem starp krieviem utt, bet jaunus spēlētājus tas nepiesaistīs gan, jo ikviens gan jau ir redzējis kādas spēles, spēlē mūsdienu jaunieši, vārda 'jaunieši' zemtekstā es domāju par tiem, kuri nav sasnieguši 18. gadu vecumu. Tās ir spēles kurās norisinās vis ātri, 3d,nav daudz jādomā. Cilvēkiem vairs nav tās pieķeres pie spēles, dēļkam te gadiem sēdēt kad scenārījs jau ir zināms. Vairāk spēlē tie, kuri…

• piesakos pie konta justme. Sava konta jau sen nav, iesāku spēlēt kautkur ap 2010gadu, jau neatceros, bija lielas pauzes spēlē. Iepriekš vairāk karoju ar sauzemi un paralēli situ KP, daudz kas aizmirsts bet ar laiku atcerēšos. Spēlēt varu katru dienu, pa īsiem periodik dienas laikā, vairāk pa vakariem. Tēma palika neaktīva, maz pretendentu => slēdzu! Andžejs

• Sveiki, Biju uz gadu aizgājis atvaļinājumā varbūt kādam ir kāds brīvs konts, ar ko varētu paspēlēt, vēlams lai būtu blakus kas ar ko varētu pakarot, nevis sēdēt pasaules malā un fermoties Paldies jau iepriekš.

• Opera NEON - iespaids !

Kalnozols - - Offtopic

Vizuāli izskatās kā kautkāda telefona aplikācija Bet tā kopumā man arī īpaši svarīgs ir vizuālais izskats un cik ērti šajā programma ir orientēties,runājot par šo brauzeru tas vizuāli ir tiešām no brauzeriem kautkas jauns un interesants,pagaidām defektu neesmu nekādu saskatījis.

• Nepārtraukts premium konts - tas tiešām tā arī ir,bet resursu ieguve priekšmanis tur vispār nav nekāda iespaidīga.Es pats krāju atlīdzību tikai priekš premium konta,bet nu ja izstrādātāji aprāva šo "haļavu" tā nu lai ir.

• Quote from Bjorn Ironside-: “2.kārt - 1k Punktu lai iegūtu uz vienu smieklīgu dienu Premium bonusu . Pag , mēs tagad domājam tikai par ambroziju pircējiem ? Man premium turas , jo to nopērku no lādes , bet spēlētāji , kas bija aktīvi un varēja vākt katru dienu , to vairs nevar ... vismaz es nē , jo kādreiz nesaprotu kā , bet sakrāju pietiekami daudz , lai iegūtu Premium kontu katru dienu . ” Tā arī tiešām bija,ja spēlētājs aktīvi spēlēja tad viegli varēja saņemt par atalgojumu to 1d premium kont…

• Diezvai "pakās" spēles izstrādātāji ieliks kautko,kas ir iegūstams tikai par reālo naudu. Ja pat šī ideja ir noskatīta no citas spēlēs,tad tieši šajā versijā varētu ielikt daudz dažādu citu aspektu - daudzi špiko,pārņem,zog idejas,bet ne par to ir runa. Bet kā jau cilvēki minēja,ar floti var sanāk gaužām greizi,jo ne katrs spēs uzturēt lielu daudzumu kuģu,kas liedz iesaistīties kautkādā spēles processā citiem spēlētājiem. Apkopojumā varētu izteikt domas par jaunas celtnes ieviešanu cietokšņa vie…

• Skaitīšana līdz 1000 ....

Kalnozols - - Foruma spēles

2718

• Quote from Tumsas Mūks: “- Ja ekspedīcijā dotos jaunas vienības no jaunas ēkas, tad šo ēku varētu celt vietā, kur tiek celts pirātu cietoksnis, jo lielākajai daļai spēlētāju šī vieta stāv tukša un tad būtu interese šo vietu apbūvēt un ēkas izmaksas varētu būt līdzīgas pirātu cietokšņa izmaksām. ” Tas jau tiešām būtu kautkas tuvu patiesībai.Varētu izvēlēties ko celt šajā vietā,vai cietoksni vai šo jaunu ēku.Līdzīgi kā ar ostu un kuģubūvētavu. Jaunajā ēkā varētu palikt cietokšņa princips,jo lielāk…

• Quote from Hreyord: “2. Flote būs domāta kā iebrukums no jūras, lai ielaistu iekšā ekspedīcijas pētniekus kkā tā. ” Te jau sanāk,ka pētnieki kā kautkādi kolonizētāji iebrūk pēc armijas

• Quote from Ely: “Es nepiedāvāju neko Gatavu ! Gatavu var kko iegūt tik visiem kopā "bīdot" ideju uz priekšu. ” Man liekas,ka vairāk piedāvājumu,pielabojumu arī netiks izteikti,tie kas varēji un ir ieinteresēti kautko ieviest spēlē ir izteikuši savu viedokli. Ideja ir laba,jo būs neliels atvieglojums kārtējās nākotnes izpētei kura parasti ilgst mēnešiem (ja netērēt kristālu) Vajadzētu tikai konkretizēt cik daudz spēlētājs varētu iegūt PP no ekspedīcijas,vai ekspedīcijā tiks sūtīta tikai sauzeme,v…

• Kas palika ar šīs idejas pielabošanu,tika izsmeltas visas pūles ieinteresēt spēles administrāciju ? Man likās ka ideja ir tiešām laba,interesanta un varētu ieviest kautkādu jaunu nokrāsu spēlei. Turklāt nav jau nekādu mūsdienīgu atribūtu,var tikt pieskaitīta pie seniem laikiem.

• Sauzemes armija

Kalnozols - - Arhīvs

Nopirkšu lielos daudzumos sauzemes armijas vienības; Paukotāji - līdz 10.000 Šķēpneši - līdz 10.000 Šāvēji - 2.000 Helikopteris - 3.000 Baloni - 500 Tēmai neaktīva ļoti sen => Slēdzu! Fox

• Jaunā spēles versija 7.7.0

Kalnozols - - Ikariam sarunas

Tas gan,viss tiek darīt lai spēlētāji vairāk tērētu reālo naudu,kas tika izdarīt arī šoreizs,samazinot iegūstamo punku par video noskatīšanos un palielinot balvu par ambroziju tērēšanu)) Iepriekšējo ierakstu pilnībā necitējam! Fox

• Sagrauj vēlmi

Tev taču ir bail no augstuma. Gribu lai visi odi aizlido uz āfriku.

• Skaitīšana līdz 1000 ....

2704