Search Results

Search results 1-20 of 80.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Prieks, ka karš ir noslēdzies! Un ka mēs esam uzvarētāju lomā! Sākums nebija viegls, galīgi nē.. Vēl jo vairāk tādēļ, ka mums uzgrieza muguru un pie pretiniekiem aizgāja līderis, kurš bija viens no kara galvenajiem iniciatoriem un kara noteikumu izvirzītājiem. Bet ko nu vairs par to... Acīmredzot viss tas ir noticis tikai uz labu, mikroklimats aliansē ir uzlabojies, karā iesaistījās un atbalstīja pat biedri, kuri sākotnēji neizrādīja ne mazāko interesi par kara nepieciešamību. Tāpēc es gribu pat…

• Ja nu gadījumā nedaudz pietrūkst kara pabeigšanai! Laupījums: Vinetiņa[-T-] VS zipijs[Dr_] (L: 24) [Laupījums:: 69 998] Vinetiņa[-T-] VS zipijs[Dr_] (L: 4,2) [Laupījums:: 21 648] Jūra: Vinetiņa[-T-] VS SnowMan[Dr_] (L: 3130.2) +121890 Atsevišķs, jūra

• Piesakos uz kontu Esmu pieredzējusi un aktīva spēlētāja...

• Njā, jums neslikti sanāk vienu notikumu interpretēt kā nu katrā situācijā nepieciešams. Jums gandrīz katrreiz sanāk Greja 50 nokrāsas no viena notikuma. Iepriekšējo ierakstu pilnībā necitējam => citāts izņemts. Andžejs

• Dawidoff, neatgādini man to, ko es visu labi atceros. Labāk savam biedram ik pa laikam atgādini, citādi ar savu īslaicīgo atmiņu notikumus sagriež otrādi..

• Quote from Max Payne: “Beigu beigās viss bija slikti - kā mēs tā atļāvāmies darīt un dabujām atkāpties no kaujas ” Atkal izfantazēji Atgādināšu, jūs palaidāt kolusu, kaut gan bija runāts, ka tādi netiks izmantoti tās jūras kaujas laikā. Ja tā Tev skaitās atkāpšanās no kaujas, lai jau iet.

• Jāieliek, lai nenozaudējas Mango[Dr_] VS Vinetiņa[-T-], TheBee[-T-] (L: 2384.3) [Laupījums:: 0] Viens pret vairākiem, sauszeme

• Quote from Davidoff: “@Vinetina nesaprotu ko tu tur cepies, tev svētdienā ikari, jāspēlē, man māja jātīra, tu vinnē kauju un kaut ko ņemies vēl? mazāk streso spēles dēļ un biežāk māju tīri. ” Tas gan bija smieklīgi Tu man tagad norādīsi cik man bieži, vai kad māja jātīra?! Vispār jau man māja ir labākajā kārtībā, un svētdienās cilvēki parasti atpūšas. Un atpūšas kā nu katrs grib - viens dzer, viens māju tīra, bet es apvienoju Ikariam ar ko citu Atslābsti, draugs! Un nelien ar saviem spriedelējum…

• Biju piemirsusi, ka Dr nezin, kas ir godīga cīņa. Pat ja flote ir daudz lielāka. Paldies Tev Dawidoff par interesanto kauju Vinetiņa[-T-] VS Davidoff[Dr_] (L: 902.4) +15420 Atsevišķs, jūra Vinetiņa[-T-] VS Davidoff[Dr_] (L: 2701) +36010 Atsevišķs, jūra Davidoff[Dr_] VS Vinetiņa[-T-] (L: 1609.6) --2180 Atsevišķs, jūra Davidoff[Dr_] VS Vinetiņa[-T-] (L: 1636.2) +510 Atsevišķs, jūra

• Kamēr es saldi čučēju.. Bet nu, uzbrucējam rupjas kļūdas. Tumšais Gliemis[Dr_] VS Vinetiņa[-T-], arcijs[-T-] (L: 6736.6) [Laupījums:: 0] Viens pret vairākiem, jūra

• Quote from Max Payne: “Tā kā Vinetiņa mani nokrāpa, tad esmu salaulāts ar Davidoff, tikai un vienīgi karojam kopā - Spēlējam kopā utt!!! ” Man gan šķiet, ka Tu pirmais sāki būt neuzticīgs

• Nedaudz sauszemes: Vinetiņa[-T-] VS Spīgana[Dr_] (L: 932.8) [Laupījums:: 0] Atsevišķs, sauszeme Laupījums: Vinetiņa[-T-] VS Spīgana[Dr_] (L: 0,6) [Laupījums:: 69 999] Vinetiņa[-T-] VS Spīgana[Dr_] (L: 0,6) [Laupījums:: 69 999] Vinetiņa[-T-] VS Spīgana[Dr_] (L: 4,2) [Laupījums:: 74 999]

• Baneris palmā Vinetiņa[-T-] VS Tumšais Baneris[Dr_] (L: 1,4) [Laupījums:: 69 999] Vinetiņa[-T-] VS Tumšais Baneris[Dr_] (L: 0) [Laupījums:: 59 999]

• Nepatīk jaunajam ar mani arī divvientūlība jaunais[Dr_] VS Vinetiņa[-T-] (L: 5751.2) --72900 Atsevišķs, jūra

• Vinetiņa[-T-] VS Fazator[Dr_] (L: 531) [Laupījums:: 0] Atsevišķs, jūra Mango, kas tas bija? Mango[Dr_] VS Vinetiņa[-T-], TheBee[-T-] (L: 1790) --53720 Viens pret vairākiem, sauszeme

• Trīs mazas atskaitītes: Vinetiņa[-T-] VS Reigija[Dr_] (L: 0) [Laupījums:: 18 828] Vinetiņa[-T-] VS zipijs[Dr_] (L: 992.2) +40930 Atsevišķs, jūra Vinetiņa[-T-] VS Spīgana[Dr_] (L: 7,2) [Laupījums:: 20 962]

• Maļ un maļ, vienu un to pašu, kuram vairāk multi, IP un kā kurš iegūst pp. Neapnīk?! Saprotu Dawidoff - banots, Karotājs - banots nevar neko citu darīt kā gudri runāt forumā. Bet jums, kuri palmās ielīduši, vai nav neērti nākt tukši virināt mutes? Kāpēc jūs nepierādāt sevi spēlē? Ellīgi labais spēlētājs jeb Dr kara laikā iegūtā trofeja, ielīdis palmā ar 29k ģp uzreiz pēc Dawidoff bana, kamēr palikušie Dr biedri ar saviem spēkiem mēģina cīnīties. Un tas nav tikai viens spēlētājs, kurš būtu spējīg…

• Laupījums: Vinetiņa[-T-] VS Kubx[Dr_] (L: 1,4) [Laupījums:: 69 999] Vinetiņa[-T-] VS Kubx[Dr_] (L: 5,6) [Laupījums:: 19 364] Vinetiņa[-T-] VS Kubx[Dr_] (L: 2) [Laupījums:: 50 428] Vinetiņa[-T-] VS Kubx[Dr_] (L: 4,2) [Laupījums:: 75 173] Vinetiņa[-T-] VS Kubx[Dr_] (L: 4,2) [Laupījums:: 51 781] Flotīte: Vinetiņa[-T-] VS Kubx[Dr_] (L: 10348.8) +186960 Atsevišķs, jūra

• Vinetiņa[-T-] VS SnowMan[Dr_] (L: 1330.2) +55350 Atsevišķs, jūra Vinetiņa[-T-] VS SnowMan[Dr_] (L: 1311.6) +54420 Atsevišķs, jūra

• Davidoff[Dr_] VS Vinetiņa[-T-] (L: 2001.6) +6680 Atsevišķs, jūra jaunais[Dr_] VS Vinetiņa[-T-] (L: 3095.6) --29240 Atsevišķs, jūra doktors[-T-], Vinetiņa[-T-] VS Davidoff[Dr_], jaunais[Dr_] (L: 14249.6) +39380 Ca, jūra doktors[-T-], Vinetiņa[-T-], Judicator[-T-] VS jaunais[Dr_], Davidoff[Dr_] (L: 2787) +310 Ca, jūra Dawidoff rakstīja, ka jaunais ar mani grib līderu jūras kauju, tāpēc no pirmās jūras kaujas atcēlās un nāca jaunais. Bet beigās Dawidoff skrēja pats pirmais savam līderim palīgos. Ku…