Search Results

Search results 1-20 of 33.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Servera sarunas - Zeta

Skaļais - - Diplomātiskās sarunas

Es nenoliegšu, ka man azotē maz resursu, bet es tos cenšos izmantot, kā nu var (SZ, flotei, tirgojot, u.t.t.). Bet daudziem ir novērots, ka stāv un stāv.. Kā pabaksta, tā aizmūk! Tā īsti Līderi dara.. Vajag no tiem mācīties.! :thumbup:

• Servera sarunas - Zeta

Skaļais - - Diplomātiskās sarunas

Jā, nu ar tiem, nu nezinu kā nosaukt - laikam jāsauc par pagrabiem, kur daudz labumus var atrast - tā ir kā ir.. Kamēr neaiztiek, tikmēr dzīvo cepuri kuldami un peldoties savos resursos. Kā sāk taranēt, tā palma pēc palmas seko. Lai vai kā, laikam tāds spēles stils tiem spēlētājiem pie sirds labāk tīk :) Padzirdēju par to Loud kauju arī ar ausu galam. Kad uzzināju, ka Koloss nospiests, vispār šokā biju. Varena alianse, uz papīra, bet praksē pat vairāki vienu nevar nokaut! :D Bomba! 8-)

• Paslēptuve.

Skaļais - - Jautājumi un palīdzība

Viss skaidrs. Paslēptuve neuzrāda to brīdi uz cik stundām spēlētājs B Aizsargā pilsētu, bet kustību, ar cik vienībām dodas Aizsargāt, var izspiegot.

• Paslēptuve.

šodien rāda visu, kā vajag pie Armijas un Flotes kustības, toties vakar kaut kā mistiski nerādīja neko šajā vietā: prntscr.com/emtbz1

• ZMG-BETA alianses kontu

Skaļais - - Sabiedrība

Piesakos kontam. Karoju gan ar Floti, gan ar SZ! Bieži esmu on.!

• Paslēptuve.

Piebilstu, ka pirmie 2 ekrānšāviņi ir vakardienas, kad man nekur neko nerādīja. *

• Paslēptuve.

Tā, nu iemetīšu dažus ekrānšāviņus: Sākumā spiegoju, vai spēlētājs on: prntscr.com/emrzrj Pēc tam uzreiz spiegoju Armijas un flotes kustības: (šis brīdis tika spiegots tieši tajā laikā, kad manas vienības gāja bojā pret pilsētā esošo X armiju) prntscr.com/ems0hd Šodien spiegoju Karaspēku, kāds pilsētā ir. Spēlētājam pašam nav, bet Spiegu būda rāda, ka ir Okupācijas vienības. Tā ir, salas skatā arī to var redzēt, ka Okupēts: prntscr.com/ems2l4

• Paslēptuve.

@indianiso1 sūtīju spiegus pirms, pēc - nu, visu laiku.(vienīgais laiks, kurā nespiegoju, bija resursu ielāde). Kauja kā tāda nebija. Laupāmajam spēlētājam pilsētā nebija neviena vienība, kā arī mūris nebija. 10 vienības sūtīju pirmajā reizē, nolaupīju resursus. Otrajā reizē man tās 10 vienības nokāva tajā pilsētā esošā armija.. Darbība Aizsargāt taču skaitās pie Armijas un Flotes kustībām, bet nu skaidrs, ja nerāda tādu lietu, tad nerāda.

• Paslēptuve.

Nekas tur nebija piesūtīts. Ik pa pus minūtei spiegoju to spēlētāju. Ja bija, vai arī sūtīja, tad kāpēc man Paslēptuve to nerādīja pie Armijas un Flotes kustībām? Mani tieši tas jautājums interesē.

• Paslēptuve.

čau visiem. Nevaru saprast. Tātad, darbība: Iesūtīju spiegus spēlētāja pilsētā, izspiegoju noliktavu un visu pārējo. Gāju laupīt - viss kārtībā, nolaupīju resursus, bez mūru dragātājiem un ar dažām vienībām tikai, jo spēlētājam pilsētā nebija nedz mūris(nav vispār uzcelts), nedz arī kaut viena vienība. Gāju otro reizi laupīt - cauri, man rāda, ka vienības ir izklīdušas, vai arī gāja bojā pirmajā raundā. Pie izklīdušajām vienībām man neuzrādījās neviena, nu , tātad - pilsētā ir karaspēks.. Un pat…

• Blēdis[KidLV] VS Runcis Dandijs[K15R] (L: 821.2) Blēdis[KidLV] VS Runcis Jupisz[K15R] (L: 10.4)

• Par kontu!

Skaļais - - Kontu maiņa/atdošana/meklēšana

Kādi brīnumi kontam?

• @FOX, es gana aktivitāti radu Epsilon pasaulē un man ar to pietiek. Par pieteikšanos.. Mana alianse jau ir pieteikta, neredzu jēgu vēlreiz pieteikties Kurš teica, un kur rakstīts, ka mēnesi no vietas jāsēž pie datora un jārotē būs? Nevaru atrast nekur tādu ierakstu. :thumbsup:

• Rādās, ka Karš nenotiks, pēc lielās spēlētāju aktivitātes.. Būs vien jāturpina ķerstīt bēguļotāji!

• Mjā, atsaucība tiešām maza - es pat teiktu, ka nekāda!

• Nestrādā Zeta!

Skaļais - - Jautājumu arhīvs

Kas notiek? Kā gribu uztaisīt atskaiti, tā man reāli pasaule Zeta pēc tam vairs neiet. Un otro reizi jau tā.. Kas par lietu? Rāda šo te visu laiku, un nu jau 8 stundas netieku Zeta pasaulē. prnt.sc/dr7mdz

• Par Rātsnama līmeni!

Paldies par informāciju..

• Par Rātsnama līmeni!

Kopš kuriem laikiem Rātsnamam ir 41.līmenis? , ja Palīdzība sadaļā spēlē rakstīts, ka 40.līmenis ir augstākais.

• No tā viedokļa atkrīt jaukšana nost, bet varbūt tad Diplomātijas punktus var iegūt citā veidā>?

• Neesmu nekad saskāries ar tādu lietu, tāpēc interesējos