Search Results

Search results 1-20 of 50.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• @Qwerty pašam nav kauns ar ko tādu lielīties?

• Quote from Davidoff: “@Labaiss jā, es 3 mēnešu laikā atļāvos 3 naktis palikt augšā līdz 5:00 un rotēt uguņus. ” Man ļoti nepatika, ka @yuio pasniedza mūs kā tos, kas paliek pa nakti karot, jo realitātē tie esat bijuši jūs, kas paliek pa nakti un rotē. Es personīgi, pa nakti esmu palicis vienu reizi, kad biju atradis reelys floti un vajadzeja vinu izsist. Vienīgais, kurš no mūsu "noliferiem" karo pa nakti ir taponis un arī tikai tāpēc, ka viņam darbs sākās 4 vai 5 no rīta un tad var to atļauties.…

• Quote from yuio: “Esat Jūs labāki tajā, ka varat tik daudz laika veltīt ikariam, celties naktīs ” Nevarēju paklusēt izlasot šito. Lai nu ko, bet MĒS pa naktīm ceļamies??? Varam ņemt visas lielās kaujas par piemēru, arī to, kas vakar notika, kur abi tavi dārgie biedri Edzonss un Davidoff lidz plkst. 6 rotēja uguņus tikai lai kaujas beigās būtu par 800 GP priekšā. Pat "atkarīgie noliferi" no T ko tādu nevar atļauties. Katru reizi, kad es rakstu forumā, pie sevis nodomāju, ka nevajadzētu forumā vai…

• Quote from Davidoff: “2. Kaut cik interesanta varētu būt karošana ar sz, kad abi spēlētaji ir online un abi saprot ko dara, bet flotē, ja tu esi acīgs un uzmanīgs un ir labas GP rezerves abām pusēm tad grūti parādīt kas ir labāks, drīzāk tad varētu mēģināt spēlēt uz flotes komplektāciju ar limitētu GP skaitu, un tā saprast kurš māk labāt floti komplektēt. Ar SZ varētu būt interesantāk, jo var spēlēties ar tvaikiem, mīnām, heļiem un baloniem. ” Manā uzskatā tā nav ne mūsu, ne jūsu alianses vaina,…

• Labaiss[-T-] VS Tumšais Gliemis[Dr_], jaunais[Dr_], Davidoff[Dr_] (L: 12125.4) +21690 Viens pret vairākiem, jūra

• Quote from Max Payne: “Marchello arī bez atļaujas līda pakaļ maniem pp, iegāju banā vai atpūtas režīmā uz 2 dienām ( neatceros precīzi ) ienākot spēlē, marchello bijis pie manis, pie maniem vācējiem utt! ” Tad jau vari arī pie reizes pateikt, ka tie bija Dr multi. Kam pp bija paredzēti, to neviens nezin, jo cik es atceros, tie nebija Davidoff multi, ko marchello laupija, un mums tu teici, ka tev ir paredzēti tikai Davidoff multi + Šis viss bija tad, kad mums bija officiāls karš ar Dr. Kā arī mēs…

• Edžon, tu varbūt padomā kāpēc mums ir tāda attieksme pret tevi? Tu tomēr biji tas, kurš nodeva visu aliansi tikai tāpēc, ka visi nepakļāvās tavai gribai. Un vispār, līdz kam mes esam nonākuši, Edzons lasa lekcijas

• Quote from Davidoff: “Starp citu cik ilgi mums līdz kara beigām, lai var sākt svinēt ziemassvētkus? gan jau ka T labāk zina ” Šis jau nu gan no mums mazāk atkarīgs

• Labaiss[-T-] VS jaunais[Dr_], Tumšais Gliemis[Dr_] (L: 13490.8) +5620 Viens pret vairākiem, jūra

• ikariam mobile

Labaiss - - Jautājumi un palīdzība

Quote from LMKKNS: “Elementāras funkcijas pat nav aplikācija iekļautas, kas pastāv jau no ikariam sākumiem, kādas vēl papildus vietas. Mobilā versija ir vienkārši nelietojama. Var palasīt vēstules, bet kopumā ļoti neveiksmīgs izstrādājums (funkciju un lietojamības ziņā). ” Es personīgi mobīlajā versijā pavadu vairāk laika nekā pilnajā un palasot, ne es viens tāds. Patiešām nesaprotu, kāpēc nevarētu basic lietas ieviest arī mobilajā aplikācijā, tikai plusus tam redzu.

• Quote from Max Payne: “ Gaidam 15 decembri, tad atgriezīsimies varbūt! ” Ar karotāju un Davidoff?

• Quote from reelys: “Bet tālu no patiesības jau nav jūs uzsākāt karu agresīvi, noķērāt mūs uz nesagatavību, kad mēs mobilizējāmies, salīdāt pa drošajām pilsētām. Tad bija tāda bezmērķīga meklēšanās, bija ja nemaldos 2 reizes(nu vismaz cik atceros, vai kad piedalījos) tādas palielākas kaujas, kur savācāmies gan jūrā, gan sz pasisties un mēs standartā paņēmām uz masu. Tad sapratāt, ka jūs nestāvat klāt un turpinājāt iet uz savu veco taktiku slēpties/laupīt/ķert offline cilvēkus(protams nepārmetu, k…

• Ja vien tie "aktīvie" nebēgtu prom, katru reizi, kad izsēžos uz salas

• Quote from Jaunais-: “Spēlē un nerunā. ” Ja skaitītu tos GP, kas jums ir tiem spēlētājiem, kuri nav atpūtā vai nobanoti, jūs pat nebūtu ģenerāļu top3 starp aliansēm...

• Quote from Davidoff: “ikariam draugi - atpūta ir ellīgi laba iesaku visiem ik pa laikam panēmt, paldies administrācijai par atpūtu reāli noder ” Es nezinu, man kaut kā lasot tik un tā šķiet, ka ir sāpe par banu un tikai tāpēc to raksti, citu iemeslu neredzu. To sakot, nekādā gadījumā nenoliedzu to, ko tu saki, pat piekrītu tam.

• Quote from Max Payne: “ Agrāk vēlējos kļūt par GO kādā serverī, es personīgi iedotu banu spēlētājam un atbildētu sekojoši: Gribēji ar pirātismu nodarboties, tad arī seko līdzi noteikumiem. ” Diezgan interesanti to dzirdēt no kāda, kuram ir 3 IP adreses tikai priekš pirātiem.

• Cinermanis, Labaiss[-T-] VS Davidoff[Dr_], Žurka[Dr_], jaunais[Dr_] (L: 8613.8) --19450 Ca, sauszeme PlaymanLV[-T-], Labaiss[-T-] VS kassparss[Dr_], Fazator[Dr_] (L: 5996) +3100 Ca, sauszeme jaunais[Dr_], -Mango-[Dr_], Sargs Reelys[Dr_] VS Vinetiņa[-T-], Kaimiņš[-T-], arcijs[-T-], Labaiss[-T-], Judicator[-T-], Wilsons[-T-] (L: 8064.6) +17290 Ca, sauszeme jaunais[Dr_], Žurka[Dr_] VS Blondīne[-T-], Wilsons[-T-], Labaiss[-T-] (L: 5443.8) +230 Ca, sauszeme Labaiss[-T-], Kaimiņš[-T-], Vinetiņa[-T-] V…

• Quote from Puska: “Defektiem un kļūdām ir atsevišķa foruma daļa, un forma, kas jāaizpilda. ” Kāda jēga no tās formas, tāpat pateiks, ka nodos kādam tālāk un nekas nenotiks...

• Sūtīju spēlētājam pirātu uzbrukumu precīzi tā, ka viņa pilsētā ierodas 18:02:00, es dabūju 0 pp, bet viņš tik un tā ir topā.

• Procenti nedaudz neprecizi, bet uz to mēs piemiegsim acis.