Search Results

Search results 1-20 of 66.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Kaimiņš[-T-] VS -Mango-[Dr_] (L: 4 316,6) [Laupījums:: 0] Kaldēļ kad sūtiju armiju misijā radijās mazāks cīņās laukums, nekā kad iestājās kauja? Tadēļ arī atsakaite tāda, nekāda Kaimiņš[-T-] VS Juris[Dr_] (L: 4,2) [Laupījums:: 15 158]

• Kaimiņš[-T-] VS Joker[Dr_], jaunais[Dr_] (L: 11) [Laupījums:: 39 499] Kaimiņš[-T-] VS Reigija[Dr_], Joker[Dr_] (L: 10,8) [Laupījums:: 34 999]

• Nevajadzīgi ieraksti

Eu fermer - - Papīrgrozs

Quote from Eu fermer: “Quote from Eu fermer: “Quote from Marty: “Piesakos uz Makavelii kontu, jo konts ir labi attīstīts priekš armijas uzturēšanas. Pašlaik ir viens konts epsilon pasaulē.Astoņu gadu pieredze vienā no agresīvākajām aly epsilon serverī. Plāns ir pavisam primitīvs - izmantot kontu tikai karošanai, jo ir jākaro divās frontēs! ” Tad jau pastāsti sīkāk, kādā aly utt?:D ” ” Pēc autora lūguma metu uz papīrgrozu! Andžejs

• Nevajadzīgi ieraksti

Eu fermer - - Papīrgrozs

Quote from Eu fermer: “Quote from Marty: “Piesakos uz Makavelii kontu, jo konts ir labi attīstīts priekš armijas uzturēšanas. Pašlaik ir viens konts epsilon pasaulē.Astoņu gadu pieredze vienā no agresīvākajām aly epsilon serverī. Plāns ir pavisam primitīvs - izmantot kontu tikai karošanai, jo ir jākaro divās frontēs! ” Tad jau pastāsti sīkāk, kādā aly utt?:D Un ja jau 8 gadu pieredze, tad jau nuu Foruma acc bij jābūt bik vecākam ” Pēc autora lūguma metu uz papīrgrozu! Andžejs

• Quote from Marty: “Piesakos uz Makavelii kontu, jo konts ir labi attīstīts priekš armijas uzturēšanas. Pašlaik ir viens konts epsilon pasaulē.Astoņu gadu pieredze vienā no agresīvākajām aly epsilon serverī. Plāns ir pavisam primitīvs - izmantot kontu tikai karošanai, jo ir jākaro divās frontēs! ” Tad jau pastāsti sīkāk, kādā aly utt?:D Un ja jau 8 gadu pieredze, tad jau nuu Foruma acc bij jābūt bik vecākam

• Kuru kontu no piedāvātajiem vēlies un kāpēc tieši to: Valdiseps , jo vis lielākais! , Istenībā vienkārši gribas kontu, citā galā! Pasaules kurās spēlē:Epsi,Lota,UK Lietotājvārds: Cisiņš Spēles tips (karotājs - sauszeme/jūra, celtnieks) Sauzeme Cik ilgi spēlē (kad sāki utt.): Uj daudz, Sakšanas gadu pat īsti neaceros, bet tas vis ir bijis ar pārtraukumiem Cik bieži esi online: Atkarīgs, ko dara! Bet palielam ap 5-10h dienā Mērķis spēlē: Grozīties UP/AP topos Papildus info (lūgums norādīt pēc iesp…

• Atskaite sarkana, tātad zaudējāt! xD

• Quote from Lucifers: “Quote from Eu fermer: “Apvienojaties vel ar NRWL vispār būsiet laākie,lielākie,stiprākie,gudrākie Epsī ” Apvienojies ar savām smadzenēm, būsi īpašākais "gudrītis" Epsilonā. ” Esmu tuvu galapunktam, bet tev gan ir tāls ceļš ejams!

• Quote from Sana3: “Eu fermer, nepamanīju tās iekaviņas par to vīna speršanu, nu gadās visādi nakts melnumā...tiešām nesapratu par kuru spēlētāju iet runa, jo dažs labs no jūsu alianses kontus maina kā zeķes, nu vismaz piedāvā tos citiem, tāpēc arī minēju ka jāpaskatās atskaitēs pie kā gāju. Vīnu es tiešam zagu, šķiet vai nebija spēlētājs Mythic kuram daudz vīnu izcēlu, tāpēc arī tāda reakcija par tiem multiem. ” gadās, ka ikariam gāž no kātiem trakāk kā vodačka Quote from Sana3: “Quote from Eu f…

• Apvienojaties vel ar NRWL vispār būsiet laākie,lielākie,stiprākie,gudrākie Epsī

• Quote from Sana3: “Mēs arī ierēcām, ka no jūsu puses tikai kolosi vien nāk, laikam mums arī vajadzēs sākt taisīt kādu statistiku. Piemēram cik bieži Kidlv spiež kolosus. Vai varbūt cik katrs spēlētājs no Kidlv spiež kolosu. Katrā ziņa es no jums esmu 5x vairāk tos saņēmusi, nekā tos iedevusi jums un nemaz nesākšu runāt par pārējo biedru saņemto kolosu skaitu no jūsu puses Kolosu speciālistiem. Par to vīna zagšanu...kaut kā neatminos, ka būtu tieši pie tevis braukusi, bet jāpaskatās atskaitēs, ta…

• Nevajadzīgi ieraksti

Eu fermer - - Papīrgrozs

... labots ieraksts, žēl, ka salabots bez teksta -> Papīrgrozs! Fox

• Jā mēs katru vakaru kamēr ilga kauja aplenēs ierēcām par to, ka šonakt vaidzētu būt kokosam!- Un es pat nebēdāju par to, skaidrs kkā jau jums gribējās uztaisīt kauju kautcik par labu ZOOM! Ja savādāk tu ar čubriku un Lemekkinu un vet tur max 2-3 spelētājiem to rotējot un skatoties līdzi nespējat tad ir jāķerās pie citas metodes! Sany, bet zin kā ir man tevis un Kristapa,Travis,:Čubrika ir žēl, jūs tā cenšaties lekt augstāk par savām biksēm, bet nu nesanāk un jūs paši to saprotat, un protams neja…

• Quote from Urka: “Labi, labi nu nemākam mēs karot, nespaidām tos kolosus tik prasmīgi kā jūs! ” Tev ir kkāds kolosu fetiš?

• Quote from Lucifers: “Un atkal sākās vecā dziesma ko mēs, mēs jau neko, mēs perfektie! Pie mums nedrīkst piekasīties, bet par pretiniekiem mīļākais temats. Pasarg dievs pretinieks nospiedīs kolossu, vismaz es nedzīvoju ar tādiem uzskatiem un novēlu ar Jums arī to pašu. Tu te netiki aicināts braukt ar pa priekšu ar savu verbālo caureju un arī tik pat laipni tiec aicināts atstāt šo topiku. Runa iet par nrwl un p-z, kauju, bet tev jau sirsniņa notrīcēja un vajadzēja iesmirdināt kidu sarunu un savas…

• Es tik tā, pašam daudz darīšanu LV tā nemaz nebrauktu, gribēju ilgāk, bet darbs neļauj Karš beidzies, uzvarētājs noskaidrots! slēdzu! Fox

• Uj, Varētu bēdīgi beigties Tad vaig tik pat KIDIEŠUS cik K_F Lai vienļīdzīgi, savādāk vel aizkaitinās kāds kādu :D:D Es braucu uz LV 23. Decembris - 28.Decembris

• Īstu Koknesiešu sakāmvārdi Ja godīgi tevi īsti nepagodinājām ar aprunāšanu ārpus foruma, Tik pats ganjau saproti, kas mums tur bij sakām ar visu šito parašu ko tu te rakstīji!:D

• Kautkā dīvaini liekas, pēc šitādas '' zirņu zupas '' - nāk ar grēksūdzēm Man arī nav pret vienienu nekas, tas jau bij skaidrs, kad mēģinat tik nokaitināt mūs, bet īzstenība bezcerīgs gadīums Es esmu miermīlgākā persona pasaulē, līdz mani nenoved līdz pēdējam un Lucij un visi pārējie līdzi skrējēji jums tas gandrīz izdevās! Es vnk nevaru ciest, kad cilvēkiem nav ko reālu pateikt un tad sāk izdomāt visādas stulbības, tad nu mani tas aizkaiitina pa nopietno Pēc pēdējiem postiem, Tomēr laikam jūsu ģ…

• tev par tām dažām smiekli nenāk pašam? Kauns nebij ielikt D:D:D:D Pārvietots uz sarunu tēmu. Draxo