Search Results

Search results 1-20 of 68.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Puisens Atsaku spelet 80+ kulturas.

• Alianse OLYMP

Puisens - - Arhīvs

Kādi, tad, ir tie lielie alianses mērķi?

• Spēles versija 0.6.3

Puisens - - Sabiedrība

Kapec es tadus neredzu? Kur vinus var pildit?

• zagt ir labi vs Golden Berx

Puisens - - Eta (arhīvs)

Kad tad notiks ta kauja? gaidu atskaiti!

• Quote from Killerman: “Diemžel oponentam aptrūkās rīcības punkti un sanāca ķibele ar papildspēku iesūtīšanu, pretējā gadījumā kauja būtu izdevusies. Paldies, ka tomēr nenobijies un turpināju kauju līdz galam, es to tiešām novērtēju. :)” Pirmā kaujā: Killerman, tev vēl krietna rezerve.. kā arī paskatoties atskaites, uzvara būtu šā vai tā.

• Puisēns vs zagt nav labi

Puisens - - Eta (arhīvs)

Varat vērt ciet, neizskatās,ka te būs arī jēdzīgi posti.;d Duelis beidzies, tēmu slēdzu. slaists

Puisens - - Eta (arhīvs)

Quote from Onion V7: “tajā mirklī kad tavu aliansi oficiāla kara laikā sistu ne tikai alianse ar kuru tu karo bet vēl citas alianses :whistling:” Tie bija draudi?

Puisens - - Eta (arhīvs)

Quote from Skopulis: “ Karā jau visi paņēmieni ir labi! Apsveicu Puisenu ar uzvaru!!!! ” Viens lādzīgs posts! Paldies!:)

Puisens - - Eta (arhīvs)

Mēs abi zinām,kas mums bija par kļūdām un tās bija tikai neuzmanības kļūdas, "miega trūkuma kļūdas" Haribo, par tevi neizteikšos, tevi jau esmu malu malās saspiegojis un redzu - uz ko Tu, varētu būt spējīgs, tiktu 3d tavā kontā, visu kontu pārbūvētu.:D (Nekā personīga, tikai realitāte):D

Puisens - - Eta (arhīvs)

24mīnas, 30 tarāni (nejaušības pēc +6 iegāja.:D) 224 šāvēji,2300 šķēpi, 1735 paukas,59pīķneši:D, 24 katas, 20 pavāri,100 heļi. Kopā sanāk 7 708,2 gp.

Puisens - - Eta (arhīvs)

Quote from Armis: “ Cik noprotu bija Puisēnam doma kauju taisīt manā pilsētā, tāpēc atvainojos, ka aizgāju zem palmas... ” Nekas traks, es gribeju tik rotēt no tevis,bet vēlāk pārcēlām kauju-uz citu salu un pilsētu!;)

Puisens - - Eta (arhīvs)

Nu gan dragoo nolamāji.;D Uzvarētajs noskaidrots, bet cik saprotu gribam izskaitīt un publicēt cik ,tad ĢP izmantoja vienradzis ,tāpēc palūgšu pāris dienas tēmu nevērt ciet. zagt nav labi[-TR-] VS Puisens [DĒLI][DĒLI] (L: 12018.6) Atsevišķs, sauszeme

Puisens - - Eta (arhīvs)

Ceu, beidzot arī mēs noslēdzām dueli! Šoreiz uzvarēju es - Puisēns. Kauja bija... sīva,interesanta,rokas trīcēja,pēdējos raundos kad neko īsti saprast nevarēja, tad vispār; kājām pirksti auksti!:D Vēl jāpārskaita ģenerāļi, jo mums te bija kašķis par to,ka Vienradzis netīšī ir pārkāpis limitu, pilnīgi ticu viņam, vēla stunda visādi var gadīties.. Es tāpat esmu uzvarējis un viss neļaunojos. Šis bija mans pirmais officiālais duelis - šeit! Paldies dragoo - par prasmēm kaujas laukumā, lielisks skolo…

Puisens - - Eta (arhīvs)

Pēc pāris stundām; būs zināms uzvarētājs!

Puisens - - Eta (arhīvs)

Šodienas plānotā kauja pajuka, zagt nav labi ir savi iemesli, katram gadās.

Puisens - - Eta (arhīvs)

Tu pats zini,ka man armiju paretināja, tad nu... pats piekriti bišķiņ atlikt, tagad sarunāts uz šodienu, tad nesaprotu, ko tu te lecies?:D

• Veni Vidi Vici [-VVV-]

Puisens - - Eta (arhīvs)

Pirms dažiem mēnešiem, kad izveidoju aliansi, paziņoju mērķus utt, te bļāva,ka pat top6 nereāli tikt... Nu ko, Dēls var, izdarīt to ko nevar citi. cQ2jtd4.png

• Aarniijs vs -Deadpool-

Puisens - - Eta (arhīvs)

Es reāli aplauzos - kad atvēru atskaiti. Taču jā.. būtu mūris...:D Apsveicu.

Puisens - - Eta (arhīvs)

Duelis bišķiņ atliekas,jo armija nav gatava, Ingo atkal nāk baksta armiju.:D

• Tas viss ir pilnīgs *****, kam kaut kas tāds galvā ienāca? Sliktais vārds izņemts un nākamreiz apdomājies vai tas ir nepieciešams, ko tādu rakstīt. xWarriors