Search Results

Search results 1-20 of 70.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• varētu būt, ka šī sanāks pēdējā krava Blondīne[-T-] VS Kubx[Dr_] (L: 4,2) [Laupījums:: 71 508]

• Blondīne[-T-] VS Kubx[Dr_] (L: 5,6) [Laupījums:: 56 254] Blondīne[-T-] VS Kubx[Dr_] (L: 4,2) [Laupījums:: 71 372] Blondīne[-T-] VS Kubx[Dr_] (L: 4,2) [Laupījums:: 59 306]

• Nav daudz laika spēlei, bet tā kā mani atļāvās apzagt, tad nekas cits neatlika, kā paviesoties pie ciemiņa un atņemt savus resursus nekas dižš, bet vismaz kāds ieraksts Blondīne[-T-] VS PDybala[Dr_] (L: 0.6) [Laupījums:: 19 220] Atsevišķs, sauszeme Blondīne[-T-] VS PDybala[Dr_] (L: 2.4) [Laupījums:: 39 988] Atsevišķs, sauszeme

• iepriekšējā postā kaut kas nerīmējās, tādēļ te būs īstā atskaite: Blondīne[-T-] VS SiSiDra[-IID-] (L: 1144.5) [Laupījums:: 24 998] Atsevišķs, sauszeme un te beidzot kaut kas jau no kaujas sāk veidoties Blondīne[-T-], Alfrēds[-T-] VS SnowMan[-IID-] (L: 3024.4) [Laupījums:: 742] Viens pret vairākiem, sauszeme

• Nevajadzīgi ieraksti

Leriite - - Papīrgrozs

[Laupījums:: 24 998] Atsevišķs, sauszeme Neizdevies ieraksts -> Papīrgrozs! Fox

• Diemžēl tikai 2 atskaites, jo pretinieks aizbēga palmā Leriite[KidLV] VS Odijs[K_F] (L: 0) [Laupījums:: 26 499] Leriite[KidLV] VS Odijs[K_F] (L: 2,8) [Laupījums:: 76 379]

• Spēles versija 0.6.8

Leriite - - Sabiedrība

man arī radās jautājums, kas tas ir par sasniegumu, kurš jāatver?

• Labdien! Sekoju visam līdz, bet tomēr nevarēju nekur atrast atbildi uz manu jautājumu. Un tas ir: Ja mana alianse vēlas pāriet uz otru serveri , bet es vēlos uz citu, vai kaut kur kaut kas nesaies grīstē un mani pret pašas gribu iemetīs tomēr kopā ar aliansi? Vai varbūt labāk izstāties no aly, lai nebūtu problēmas? vai arī alianses līderim sekos tikai oficiāli nodotie konti un aktīvie spēlētāji varēs tomēr paši izlemt vai sekot savam līderim vai nē?

• bufu vs spars

Leriite - - Alpha (arhīvs)

lai saprastu kamdēļ man tādu nekādu floti apsita demiurga..... ... vienkārši es darbojos pa dienu un tās ir druskas, kuras palika pāri... Leriite -VS- King Arthur, augusts XI (П: 3452.2) Leriite -VS- King Arthur, augusts XI (П: 2809.4) Leriite -VS- augusts XI (П: 1717.6)

• bufu vs spars

kārtējais koloss... Leriite, brazis82 -VS- augusts XI (П: 8342.2) un pēc tam maziņā kauja... tikai 8 raundi, bet īstenībā tas pats jau ir daudz Abiliti, Leriite -VS- augusts XI (П: 5704.4)

• bufu vs spars

beidzot atradu floti Leriite -VS- Krustnesis (П: 5616) apciemoju visas pilsētas uz tās salas.....tikai šiem bija vismaz kuģis pretī Leriite -VS- Krustnesis (П: 384) Leriite -VS- ligaa (П: 0) atvilku arī savu armiju, bet vovix jau bija iztukšojis šo pilsētu Leriite -VS- Krustnesis (П: 5.6), [Laupīt: 19292] , bet uz šo vēl paspēju un izveidojās smuka kauja, par ko man vislielākais prieks!.. jo šadu kauju ar bufu var ierakstīt slavas zālē(ļooooooti gara).... bet tas noteikti tikai dēļ krustneša pro…

• SPARS vs ANE

mazliet aizķērušās zaļās atskaites jūra Leriite -VS- vapu (П: 525) Leriite -VS- vapu (П: 289,6) Leriite -VS- Sinepitis (П: 945,8) un šeit smuka sauszemes kauja, bet diemžēl sinepītis aizmuka.... nu žēl ka tā, jo tiešām priecājos par šo tikšanos kaujas laukā APACHEE, ADE, Leriite, Mariuss, skrpsts, Kapis, Abiliti, Harlekin -VS- gunhars, Sinepitis, mestrs, pērkontēvs (П: 22688,7)

• SPARS vs ANE

meklējot floti... Leriite -VS- salpharomeoaab (П: 909,8), [Laupīt: 0] Leriite -VS- Frecko (П: 17,8) Leriite -VS- Evisons (П: 402,2) Leriite -VS- Frecko (П: 6,2) Leriite -VS- Evisons (П: 205,8) Leriite -VS- Evisons (П: 703,8) Leriite -VS- xxXZibeniSXxx (П: 527,6) un atradu armiju, bet diemžēl aizbēga.... Leriite, APACHEE -VS- gunhars (П: 8028,2) un resursi armijas atjaunošanai... Leriite -VS- xeias (П: 0), [Laupīt: 86223]

• SPARS vs ANE

patīkama jūras kauja kaimiņos Leriite -VS- tornado28 (П: 4521,6), [Laupīt: 0] Leriite -VS- tornado28 (П: 227,4), [Laupīt: 10565]

• SPARS vs ANE

kamēr nebiju mājās, tikmēr ciemiņi klāt ... tādēļ atļāvos neaicināta ierasties pretvizītē un paņemt atpakaļ savas dāvanas Leriite -VS- augusts XI (П: 5,6), [Laupīt: 49998] Leriite -VS- augusts XI (П: 5,6), [Laupīt: 612] mazliet jūra... Leriite -VS- tornado28 (П: 495,6), [Laupīt: 0] un tad kauja ar augusta armiju, bet tā atskaite jau ir ielikta.... bija interesanta kauja

• SPARS vs ANE

Leriite -VS- dzirnavnieks (П: 18,6), [Laupīt: 49999] Leriite -VS- dzirnavnieks (П: 18,6), [Laupīt: 14349] un , ka neaktīvs? pavēro kādus spēlētājus tīra jūsu zone Leriite -VS- mestrs (П: 3,2), [Laupīt: 87500] Leriite -VS- mestrs (П: 2,8), [Laupīt: 87499]

• SPARS vs ANE

Leriite -VS- goperland (П: 24,8), [Laupīt: 50087] Leriite -VS- goperland (П: 24,8), [Laupīt: 79147] skrpsts, Leriite -VS- goperland (П: 8115,4), [Laupīt: 56304] Leriite -VS- goperland (П: 24,8), [Laupīt: 78708]

• SPARS vs ANE

patrāpījos uz pareizās salas pareizajā laikā atstāju vienu bez armijas jūras kauja Leriite -VS- gatinnss (П: 2477,8), [Laupīt: 0] un te sauszemes kauja Leriite -VS- gatinnss, tornado28 (П: 7126,4), [Laupīt: 10935]

• SPARS vs ANE

šodien izklaidējos fermoju: Leriite -VS- Lops (П: 18,6), [Laupīt: 49998] Leriite -VS- Lops (П: 18,6), [Laupīt: 60999] Leriite -VS- Lops (П: 18,6), [Laupīt: 24361] un dzenāju augusta armiju šeit puisis nenocietās un iedarbināja kolosu: brazis82, Executioner, Leriite, ADE -VS- augusts XI (П: 4464,4), [Laupīt: 0] un te jau sākas bēguļošana: Leriite, ADE -VS- augusts XI (П: 14070,4), [Laupīt: 0] Leriite, ADE, brazis82 -VS- augusts XI (П: 3532,2), [Laupīt: 0]

• SPARS vs ANE

tā kā sinepītis gaidīja mūs pa nakti, kad parasti cilvēki guļ, tad priekšpusdienā atbrīvojām savas pilsētas pavisam vienkārši :)... piedod sinepīt, bet man tiešām naktsmiers ir svarīgāks, par Tevis sagaidīšanu ... Leriite, ADE -VS- Sinepitis (П: 566,4), [Laupīt: 0] Leriite -VS- Sinepitis (П: 2446), [Laupīt: 0] Leriite -VS- Sinepitis (П: 61,6), [Laupīt: 0] Leriite -VS- Sinepitis (П: 13,6), [Laupīt: 0] nez, kurš te nesen izteicās, ka pa naktīm guļot un mazliet pafermoju arī Leriite -VS- dzirnavnie…