Search Results

Search results 1-20 of 551.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Ko iegūst uzvarētājs?

• Ja tā ir kā tu saki, tad jau tajai ticībai būtu atkal jākāpj atpakaļ kaut lēnām, ja šis iegāja palmā. Bet 2 dienas jau tā vairs nekāpj atpakaļ.

• Labdien. Kā tur ar tiem brīnumu ticības līmeņiem ir - kaut kur lasīju, ka tiek ņemts vērā tikai aktīvo spēlētāju priesteru skaits vai attiecība. Man uz salas vienu dienu parādās kaut kāda mistiska pilsēta, kas izrādās ir saziedojusi visādus resus raktuvēm un ir zem palmas. No tā var spriest, ka šī pilsēta tur jau bijusi kaut kad agrāk. Spēlētājs ir zem palmas, bet brīnuma ticības % nobira uzreiz. Tas ir bugs vai tā tam jābūt?

• Kurš ir stiprākais gammā?

Leikoplasts - - Sabiedrība

Par kādu karu te tiek runāts? Domājams, ka nav pamats uztraukumam, ka kaut kas būtu sācies vai beidzies. Kā tas vispār ir beidzies? Viss atkarīgs no laika un gribas. Tā kā pa dienu patīk strādāt un pa nakti gulēt, tad laiks tādai lietai ir ierobežots. Bet galvenbais jau ir doma. Tā kā 2 gadus mierīgi varēju zem palmas nosēdēt, tad nebūs arī problēmu tagad ilgi bakstīties.

• Un galu galā - pateicoties ambroziju lietotājiem, Tu un citi [i]nepircēji var spēlēt šo spēli. :)[/i] Šis labs.. Kā tīmleris var zināt, kurš pērk un kurš nepērk ambrozijas? Apmēram tā, ka ja nepērku to tad man jājūtas pateicīgam tiem pircējiem, ka viņi man ļauj uzspēlēt šo super spēli? Vajag bišķi piedomāt pie formulējumiem. Kaut kāds Šleserveidīgais paziņojums..

• Kādi 100 spēlētāji pirks ambrozijas priekš šī pasākuma.. Vācieši atmetīs pāris kuponus pirmajiem - ieguvums pāris tūkstoši % - neslikti.. Kā var atteikties no šīm jaukajām vēstulēm? Pietiek, jau, kad inbox epastā nāk visādi promotions pasākumi..

*********** Ja man būtu jāsaka, tad tas būtu spēlētājs ar niku turtur. Šī persona ir alianses, kura atrodas 1.vietā topā, ģenerālis, kurš piedāvā savējos biedrus, lai es nodauzu viņus.. Plus tam visam zin, cik kurš zin par taktikām, arī par mani.. Uz iepriekšējo ierakstu atbildot nav nepieciešamība citēt, izņēmu emish

Quote from duudy: “ Bet labākais spēlētājs noteikti ir zelta mute, tur arī Leikoplasts piekritīs. ” Nevaru ne piekrist ne apgāzt, jo ne par vienu vairs neesmu lietas kursā. Bet tas, ka viņam patika jauno informāciju apstrādāt/ izkost, to gan atceros. No šī topika tagad vismaz ir skaidrs, kurš nav stiprākais, jo dažs labs sevi vēstulēs ir pilnībā izblamējis..

Vari atrkastīt man kādu vēstuli gammā?

Nedomāju, ka daudzi vēl šeit ir, kas spēlē no pirmās dienas. Es kaut kādas 20-30min pēc servera atvēršanās te sāku..

Vistiprākais ir tas, kurš vislabāk māk par sevi pastāvēt.

Reputāciju? Man ar to problēmas nav.

Laiks pagājis, daudz spēlētāji nomainījušies, tāpēc arī tāds jautājums: Kurš šobrīd ir stiprākais vai arī sevi uzskata par visstiprāko gammā? GP un citus topus pats redzu, bet ne vienmēr topi parāda tos stiprākos. Paldies par info. Šķiet, ka šī sadaļa būs piemērotāka diskusijai, tāpēc pārvietoju tēmu. Draxo

• Kas ir diversants

Leikoplasts - - Jautājumu arhīvs

Ā nu skaidrs, lai spiegiem ir vieglāk tikt pilsētā.. Ok. Jautājums atbildēts, tēmu slēdzu ūuun pārvietoju uz jautājumiem paradzētu sadaļu . Ja ir vēl kādi jautājimi saistībā ar šo tēmu, droši dodat ziņu kādam no MOD komandas un tēma tiks atvērta. Miks 3000

• Kas ir diversants

Leikoplasts - - Jautājumu arhīvs

Paskatījos spiegotavā - tur ir diversants, Kas tas ir? Esmu jauns te - negribu lasīt User guide..

• Dzerot alu ar savu ļoti labo draugu, jums zināmo Maiksmo, aizrunājāmies par šo spēli, tad arī iedomājos ienākt. Šogad, laikam, sanāk pirmo reizi te pabūt. Tāda sala kā tā ir tagad, tā arī paliks līdz servera galam. Jums visiem par nelaimi mums ir palikušas dažas ambrozijas, kas nekad neļaus izdzēst mūsu kontus, un protams, mēs paši tos neaizvāksim. Tāda sala kā tā ir tagad, tā arī paliks mūžīgi.

• Tu jau varētu būt arī tik apzinīgs kā moderators un nereklamēt citas saites te un noziņot šo "skripta kļūdu" ikariam atbalsta sistēmā, lai Operatori var atrisināt šo nepatīkamo situāciju.

• Kāds šeit ir normālu "burku" pielaidis, bet nu ok. Termiņš bija tā laika max iespējamais, kuru ik pēc gada bija jāpagarina. Permanent jeb mūžīgs to arī nozīmē, nevis 1 gads.

• Par to, ka šis ir atgriezies jau neko, bet kā tas notika. NTest jau varētu padalīties ar info, jo viņam ar spēlētāja spēkiem nav tas iespējams. Nedomāju, ka cilvēkiem ir tik slikta atmiņa par, nemaz tik sen, notikušajiem notikumiem.

• Jā - mēs salu sadalījām 2 daļās. Vismaz kaut kāds vizuālais prieciņš..