Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Mans priekšlikums ir ļaut ieslēgt laika atskaites taimeri kad tie pirātu punkti konvertējās uz pirātu skaitu. Tajā brīdī apturēt zādzību iesaldējot zādzības funkciju kad notiek pirātu skaita paplašinājums, ar laika atskaites taimeri. punktu zaglim redzams ka nebūtu izredzes nozagt pirātu punktus!

• Kulturālo vērtību arhīvs

lilhelyo - - Diplomātija

Lietotājvārds: Haskijs Brīvas vietas: 2

• Nevajadzīgi ieraksti

lilhelyo - - Papīrgrozs

Quote from lilhelyo: “Es meklēju kas Theta serverī sakarā, ar muzejā kulturālā vērtības līguma apstiprinājumu! s8-lv.ikariam.gameforge.com/re…2f8c423afb8dad33f28612ac1 ” Šim ierakstam nav vietas muzeja tēma, savukārt priekš ieraksta draudzības uzaicinājumu tēmā ieraksts ir nepareizi noformēts! Papīrgrozs! Fox

• Meklēju brīvu kontu sakot, ar 20 rātsnama līmeni. Kopš pēdējā ieraksta pagājis mēnesis => slēdzu! Andžejs

• Kulturālo vērtību arhīvs

lilhelyo - - Diplomātija

Es meklēju kas Theta serverī sakarā, ar muzejā kulturālā vērtības līguma apstiprinājumu! s8-lv.ikariam.gameforge.com/re…2f8c423afb8dad33f28612ac1

• Theta serverī ja kāds atrastos, kas var mani uzaicināt! s8-lv.ikariam.gameforge.com/re…2f8c423afb8dad33f28612ac1

• Konta atdošana

lilhelyo - - Diplomātiskās sarunas

Konta lietotājvārds: lilhelyo Pasaule: Kopējais punktu skaits: Ģenerālļu punktu skaits: Pilsētu skaits: CITAS Piezīmes: The Es gribētu zināt, vai tev ir pieeja ikmēneša kontam, kuru tu vari atdot? Papīrgrozs! Fox