Search Results

Search results 1-20 of 26.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Manuprāt, ļoti svarīgi ir saprast alegorijas un melno humoriņu, lai visu neuztvertu tieši un nepārprotami. Ja cilvēkam ar humora izjūtu un zemteksta saprašanu spēlē ir problēmas, tad arī reālajā dzīvē, viņš šajā jomā saskaras ar problēmām. Šādas paralēles mēs varam vilkt vēl un vēl. Protams, pastāv sarkanās līnijas, kad tiek pateikts pa daudz, jeb tiešā tekstā, bet tas jau nozīmē, ka tur vairs nekāda diskusija nav iespējama!

• Quote from indianiso1: “Žēl, ka tu tādas emocijas un tml. lietas noglabā savā zemapziņā, nevis nokārto un zemapziņā paturi tikai faktus, kurus nepieciešams tikai agrāk vai vēlāk nolikt pagrabā jeb atmiņā. Vajag mācēt uzvākt garāžu no tādiem spridzekļiem un detonēt jau laikus, lai netraumējas tava būtība. Ja nemāki pats - meklē palīdzību pie psihologa - viņš nav bubulis, bet gan saprātīgs cilvēks, kurš palīdz tikt vaļā no garīgajām problēmām. ” Tev taisnība Indiāni Džo, man patiešām tavs rakstīta…

• Quote from Draxo: “Vai vienkāršākais veids, kā izvairīties no šāda veida problēmām, nav vienkārši necensties kādu slēpti vai neslēpti aizvainot? Darbojos ne tikai LV kopienā, līdz ar to varu salīdzināt: šīs kopienas spēlētājiem ir īpašs talants censties atrast dažnedažādus vārdus vai izteicienus, kā apvainot citu spēlētāju, pēc tam taisnojoties - es nemaz nezināju, ka tas ir aizvainojoši. ” Mīlīši, Jūs tak esat nonākuši nepārvaramu pretrunu varā ! Viens izsaka aicinājumu izvairīties no provokato…

• Šķiet, ka tālāk redzams tik strupceļš! Viens stāsta pasakas un baidās pa aklo šaut, kaut gan ir pamatots jautājums - ,, Vai vispār plinti rokās turējis, vai tik to, kas starp kājām? " Otram šķiet, ka lielais vairums Ikariam spēlētāju pielīdzināmi analfabētiem un rupekļiem !!! Super ! Nu ko lai saku, neesmu ieguvis 5.augstākās un izgājis LU speciālos valodniecības kursus, lai noteiktu kurš no latviešu valodā lietojamiem vārdiem ir rupjš, nepiedienīgs vai neestētisks. Toties esmu studējis psiholoģ…

• Nabaga baltā avs !!! Ko lai dara, aita paliek aita, ne tur ko pielikt, ne atņemt ! Tu neesi mēģinājis uzrakstīt kādu pasakas grāmatiņu, Ikariam jaunajiem spēlētājiem, ar nosaukumu - ,,Kai mouku, tā doumoju"? Epša, Zetas un Thetas spēlētājiem pasaciņas par mani neies cauri, mani pietiekoši labi pazīst, lai tavām blēņām neviens neticētu !!! Ja nu vienīgi kāds no zaļajiem, kuram ik pa brīdim nākas uzrauties uz dakšām ! Ps Nesaprati par bumbiņām ??? Ko lai dara, ja prātiņš pa īsu, tad garāku acīm re…

• Augsti cienījamo, Andžej! Katram jau laikam tas, kas visvairāk sāp, liek domāt, ka arī citiem ir tāpat. Ja tevi patiešām tā nomoka sirdsapziņas pārmetumi un tu no tiem nevari pat naktīs gulēt, tad visprātīgākais būtu aiziet pie atbilstoša speciālista, nevis mocīties ar to. Izrunāties vienmēr ir lietderīgāk nekā uzkrāt savas fobijas, zemapziņas kambaros. Agri vai vēlu šī bumbiņa eksplodēs un sekas tam nevar paredzēt neviens. Katrs konkrētu situāciju saskata no tā skata punkta, kuram tas liekas pi…

• Nekāda naida nav, ne pret aliansi kopumā, ne pret kādu individuālu spēlētāju !!! Nezinu no kurienes tu to rāvi ! Var jau rakstīt kā sausiņš, bez emocijām un bezkaislīgi, kā veca mamzele, bet katrs indivīds ir atšķirīgs, tikai ar viņam vien piemītošām rakstura iezīmēm. Jā, esmu emocionāls, ja par to forumā pienākas sods,tad tik uz priekšu !!! Esmu miermīlīgs Ikariam spēlētājs, kurš savu aktīvāko cīņas posmu ir beidzis, taču nevienam neļaušu sev braukt augumā !!! Ja ikdienā nekaroju un man nav ne …

• Anmaj

Anmaj - - Diplomātiskās sarunas

KidLv ir viena no visagresīvākajām aliansēm visā Epsilon pasaulē. Mēs vienmēr esam gatavi pieņemt jaunus biedrus, kas iederētos mūsu kopienā un turpinātu mūsu iesākto aktivitāti visās spēles jomās. Viena no visagresīvākajām aliansēm, nolēmusi tupēt palmās un tēlot mērkaķīšus !!! Kauns, kauns, kauns !!! Jaaaa, vecie iesilda palmās vietiņas jaunajiem - ,, agresīvajiem" biedriem !!! Neveido jaunas nevajadzīgas tēmas => pārvietoju uz servera sarunām! Andžejs

• Daudz brīvu kultūru Anmaj

• Servera sarunas - Zeta

Pasaules globalizācijas procesi ir ietekmējuši arī šo spēlīti. Tagad tik jāveido pāris monstru alianses ar ntajiem multiem un jādodas simtgades kaujā. Mazajām aly un individuālajiem špīleriem šajā spēlītē itin drīz, nogriezīs skābekli pavisam !!! Tikai ne man !!!

• Servera sarunas - Zeta

Quote from indianiso1: “Sarunāt ar citu cilvēku, ka viens otram savos multos ražo pp un tad iet uz "drauga" multu pilsētām un savāc saražoto. Nav jau nekas nelikumīgs, bet atkal - nav jau tas, ko GF vēlējās. Tāpēc arī iet uz grunti visa tā padarīšana ” Ja tas būtu tikai ar vienu cilvēku, tad tas būtu vēl sīkums, bet ja tā apstaigā un savāc no 10 aly biedriem, tad tur vairs nav ko ķert !!!

• Servera sarunas - Zeta

Varu piebiedroties, kā sabiedrotā aly un savu iespēju robežās patramdīt viņus savu pilsētu tuvumā. Niknais Ledlauzis tā vietā lai pacīkstētos ar mani, admiņiem pārsūtīja manu vēstulīti, par ko saņēmu banu, kā nepiedienīgas valodas pielietojumu. Interesanta cīkstēšanās ar vēstuļu palīdzību. Forumā banus nav atļauts apspriest. Andžejs

• Servera sarunas - Zeta

Quote from Bjorn Ironside-: “Kā tu redzi iespēju piespiest cilvēkiem attīstīt multi kontus >? ” Ja mults kādu noteiktu laika posmu neattīstās, tad to neatgriezeniski dzēst, neļaujot spēlētājam izveidot jaunu.

• Servera sarunas - Zeta

ok, labi pasaules samazināšana, bet ko Jūs domājat par monumentālo multu piesārņojumu. Man nav nekas pret multiem, bet tad konta īpašniekam ir viņi arī jāatīsta, nevis jāizmanto tikai donoru līmenī. Piekrītu, ja spēles noteikumi to atļauj, kāpēc lai nedarītu, bet tas vienā, otrā gadījumā, šo spēli piebeidz vispār līdz tādam līmenim, ka nesaskati tam jēgu ( piem. pp ). Ja kādreiz, bez multiem, tu vēl varēji cīnīties par vietu zem saules, tad tagad tas ir nereāli. Ir izveidotas tik globālas shēmas…

• Anmaj

Anmaj - - Papīrgrozs

Spēlēju šo spēlīti jau kādu laiku, taču šobrīd liekas, ka viņa vairāk kļūst par dižciltīgo jaunavu pansionātu ar multikontu anarhisma piesmaku !!! Lūdzu izsakiet savus viedokļus un iespējams kopīgiem spēkiem, mēs spēsim šo spēli izveidot no jauna baudāmu un spēlējamu, kā vecajos labajos laikos, bet protams ar visiem jauninājumiem, kuri ir nākuši klāt. Priekš kam ir jākopē savs teksts un jāveido jauna tēma? => papīrgrozs. Andžejs. Oriģinālais ieraksts - šeit

• Anmaj

Anmaj - - Papīrgrozs

Spēlēju šo spēlīti jau kādu laiku, taču šobrīd liekas, ka viņa vairāk kļūst par dižciltīgo jaunavu pansionātu ar multikontu anarhisma piesmaku!!! Lūdzu izsakiet savus viedokļus un iespējams kopīgiem spēkiem, mēs spēsim šo spēli izveidot no jauna baudāmu un spēlējamu, kā vecajos labajos laikos, bet protams ar visiem jauninājumiem, kuri ir nākuši klāt. Autors bij izveidojies 2 tēmas - 1, kur jau bij atbilde pārnesta uz sarunām, šī uz papīrgrozu. Fox

• Anmaj

Spēlēju šo spēlīti jau kādu laiku, taču šobrīd liekas, ka viņa vairāk kļūst par dižciltīgo jaunavu pansionātu ar multikontu anarhisma piesmaku !!! Lūdzu izsakiet savus viedokļus un iespējams kopīgiem spēkiem, mēs spēsim šo spēli izveidot no jauna baudāmu un spēlējamu, kā vecajos labajos laikos, bet protams ar visiem jauninājumiem, kuri ir nākuši klāt. Pārnesu uz servera sarunu tēmu! Fox

• Lai jau tā būtu !!! :):):) Apsolos un dodu savu goda vārdu, ka turpmākajā, Jūsu savstarpējiem apvainojumiem piebārstītajā diskusijā nepiedalīšos !!! Abām aliansēm veiksmi kaujās !!!

• Max Payne. Šis mans viedoklis ir tīri subjektīvs un balstīts uz varbūtības iespēju. Mans viedoklis nekādā mērā nav apgalvojums! Ja nu patiešām tu vēlies mazliet iedziļināties psihoanalīzes pamatos, tad varam šo jautājumu apspriest individuālā saziņā. Noslēpums. Es tikai cenšos būt pēc iespējas neitrālāks un izteikties par jautājumiem no sava skata punkta. Nevēlos ne apvainot, ne aizstāvēt, kādu no karā iesaistītajām pusēm, bet gan izteikt savu subjektīvi, objektīvo, viedokli, kāds nu kuram ir tu…

• Nevajadzīgi ieraksti

Anmaj - - Papīrgrozs

P/s Ja patiesi ,, dižā" TR, kura Epsī apvienojusies ar VIP un saucas TRVIP uzskata, ka esmu ierakstāms zaudētāju sarakstos, Tad Jums, protams, arī ir reāla iespēja to izdarīt un pierādīt darbos Epsilonā !!! Pretējā gadījumā būšu spiests Jūs uzskatīt par balamutes roklaižām, kuri var gūt uzvaras tikai izmantojot shēmošanu ar netīras spēles pamatelementiem. Ar nepacietību gaidīšu Jūsu kara pieteikumu !!! :):):) Veiksmi kaujās ! Theta Kara sarunu tēmai neatbilstošs ieraksts! -> Papīrgrozs Fox