Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• duudy vajadzīgas kultūras

• Kultūras

duudy - - Papīrgrozs

kaudzīte ar kultūrām neaizpildās.. duudy Dubultieraksts, pārvietots uz papīrgrozu. Draxo

• Jaunā spēles versija 0.7.0

duudy - - Sabiedrība

Varbūt virspusīgi lasu, bet neatradu to, cik bieži barbari uzbrūk. Ja es izlaupu 10. līmeni, viņi atnāks 1x vai vairākas reizes, vai arī var neatnākt vispār un vienkārši paņemt ciet raktuves?

• Atļaušos turpināt diskusiju un mazliet adresēt to Draxo. Esmu tas X cilvēks. Zelta mute izvietojis vienību citā manā pilsētā, mainos ar resursiem ar ZM Cukuriņu. Tad, ja zelta mutes metējs lūr, kā mani karavīri mēnesgaismā peldas, neatļauj ZM Cukuriņam vest man kristālu. Tagad es skaitos, ka atbalstu shēmošanu un resursu pārvešanu maģiskajā bermudu trijstūrī. Ja zelta mutes metējs nelūr, tad es neko neatbalstu. Tas nekas, ka es pēc tam viņam varu aizvest?! Te kaut kas nav izdomāts. Vai pārāk sad…

• duudy

duudy - - Iepazīsimies

Quote from Beevis: “Kādēļ izlēmi atgriezties spēles komandā? Vai pieļauj, ka ikariam spēlēsi arī pēc gadiem 10 (Ja šī spēlīte, protams, vēl pastāvēs)? :)” Beevis nu jau sanāk sestais gads spēlē.. un duudy mazliet sāk atgriezties

• Jap. Tikko noskaidroju.

• Pārlūkprogramma (browser): izklīda vairākiem - pārlūks nebūtisks Uzstādītie skripti/papildinājumi: nebūtisks Vai iztīrījāt cache/cookies? : nē Vai pārlādējāt lapu ar Ctrl+F5? : nē Serveris: gamma Lietotājvārds un lietotāja ID ("User ID" no Opcijām): duudy, 1472 Iesaistīto pilsētu nosaukumi (bet ne koordinātes): Zinesa Ja kļūda ir saistīta ar kauju: 1) kaujas atskaites ID (pēdējie skaitļi adrešu joslā, kad atver atskaiti): - 2) kaujas atskaite: - Attiecīgie ekrāna uzņēmumi (screenshot), lai sīkāk…

• Kreisā pusē rādījās kā izklīdusi. Karaspēka kustībās to nevar izsekot? Manuprāt, klīda kā jau parasti klīst.

• Pārlūkprogramma (browser): mozilla 24.0 Uzstādītie skripti/papildinājumi: - neietekmē Vai iztīrījāt cache/cookies? : nē Vai pārlādējāt lapu ar Ctrl+F5? : nē Serveris: gamma Lietotājvārds un lietotāja ID ("User ID" no Opcijām): duudy 1472 5464 Ja kļūda ir saistīta ar kauju: 1) kaujas atskaites ID (pēdējie skaitļi adrešu joslā, kad atver atskaiti): 2) kaujas atskaite: ikalogs.ru/#report/b9bb970c246511e3af97002421ef2dfa/ Attiecīgie ekrāna uzņēmumi (screenshot), lai sīkāk aprakstītu kļūdu: Pilns not…

• Nākamais?

duudy - - Foruma spēles

Kika26 vēl spēlē? Armis?

• Mūzikas spēle

duudy - - Foruma spēles

9/10 youtube.com/watch?v=Kh2FRFhS7QY

• [PCF] Pigs Can Fly

duudy - - Gamma (arhīvs)~

Viena kūka, viena svecīte?

• LAT vs ODA

duudy - - Alpha (arhīvs)

7 dienas neviena ieraksta, karš izbeigts, tēma slēgta.

• LAT vs ODA

duudy - - Alpha (arhīvs)

7 dienas neviena ieraksta, karš izbeigts, tēma slēgta.

• Quote: “Kontu nosaukumi un serveri: Jūsu pašreizējā konta e-pasta adrese: E-pasta adrese, kuru Jūs vēlaties jaunajam kontam: Lūdzu, ierakstiet tās personas, ar kuru mainieties, lietotājvārdu un e-pasta adresi:” -ieties lieto tikai pavēles izteiksmē. Būtu jābūt vienkārši "maināties". Pielabots - gan jau drīzumā tiks atjaunots. Draxo

• Nākamais?

duudy - - Foruma spēles

Burviss nebūs.

• Reinards1

duudy - - Iepazīšanās

Ko vēlies, lai Ziemassvētku vecītis atnes svētkos kā dāvanu?

• duudy

duudy - - Iepazīsimies

Hmm.. mandarīni, bet to par ēdienu īsti nenosaukt. Nav tāda mīļākā. Ko sagribas, to arī ēdu. Mēģinu pēc sešiem neēst, dienās, kad sportoju gan sanāk vēl uzkost pēc tam. Ik pa laikam "pagrēkoju" ar kādu hesīti.. Pēdējā laikā saldumi vispār neprasās, vairāk dārzeņi. Bez kolas gan nevaru ne nedēļu nodzīvot. Pārvietoju uz "lietotāju" sadaļu. slaists

• Nākamais?

duudy - - Foruma spēles

beidzot arī mani gaida. iNactive

• Pēc lietotāju ierosinājuma atveram tēmu (spēli) "Raksturo pēdējā posta autoru". Vai nu forumā zināms vai vairāk spēlē, mēģiniet kaut ko pastāstīt par šo lietotāju. Protams, vēlams būtu pieturēties pie labā. Kā saka - ja nav ko teikt, labāk neteikt neko. Aiziettttt!