Search Results

Search results 1-20 of 641.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Es tiešām nesaprotu kas tev ir ar gramatiku, tik sliktu gramatiku 5 klasē var pieļaut! Nejau pieaugušam cilvēkam! Nesaku, ka mana gramatika ir 100% pareiza, bet vismaz cenšos! Nevis beidzu teikumu ar atstarpi un komatu! To teikumu var formulēt kā jautājumu, un visticamāk nozīmēja - ka esi pieļāvis lielu kļūdu viņam uzbrūkot un tagad dēļ tavām darbībām cietīs gan tavas, gan alianses biedru pilsētas! Lūk ko tas nozīmē! Ja tev kāds uzrakstītu: " Ieduršu tev dunci rīklē " vot tie ir draudi! Vai tik …

• 1. Ja sāc uzskaitīt kaut ko, tad varbūt turpini arī ar 2 un 3? 2. Rakt zārku? Tas fiziski nav iespējams, laikam Tev nav ne mazākas saprašanas ko nozīmē vārda zārks utt. 3. Tik pat labi jebkuru teikumu - pat pašu jaukāko - var uztvert kā draudus. Tas atkarīgs cik saprātīgā būtne Tu skaities! 4. Tev maz ir nojauta ko nozīmē vārds draudi? Ja ir, tad definē man to vārdu kā Tu to saproti! 5. Šeit neiet runa par draudu izteikšanu, bet gan adminu kompetenci spriest par aizvainojošiem teikumiem - vārdie…

• Un šeit atkal parādās kārtējās negācijas! Rupja runāšana, nozākāšana un sūtīšana. Tad kur ir tas godīgums? Tev pa tiešām nav nekādu tiesību lemt par mūsu iemesliem utt! Ja Tu būtu kā pats saki saprātīga būtne, tad arī saprastu, ka caur support jau viss ir runāts un malts pa riņķi un riņķi un nekas nevirzās uz priekšu! Tad nu arī citi izsaka sāpi šeit, un tici man, par baniem runājot: Viens gadijums par teikumu kuru satur vārds klauns: Ir gan Cita operātora teiktais saglabāts (( apstiprinājums, k…

• Indianiso, lūdzu nejaucies lietās, kuras tev nesaprast! Nekrāj postus un nav jēga censties kādam tagad pielīst! Mums vienīgais kas ir apnicis, tas ka ir tādi spēlētāji, kas viņiem tikai piekrīt un necenšas pat neko pateikt pretī! Tajā pašā brīdī labāk uzbraukt ko spēlētājiem, kas šo spēli izprot daudz labāk un arī strīdās par savām tiesībām! Un atradies te gudrinieks, muti lūdzu pievaldi! Mēs līdz šim visu mēģinam runāt verbāli un īsti nevienu vārdā neaizvainot! Bet tavs pirmais teikums jau liec…

• Quote from Andžejs: “Kā jau iepriekš teicu, pēc taviem ierakstiem redzams, ka tev notikusi liela sāpīte, kuru nevari pārdzīvot un tāpēc ieradies forumā izpausties uz visām pusēm. Bet droši to vari darīt, tas nav aizliegts, tikai noteikumu robežās. Mēs pārējie ikariam lietotāji tevi atbalstīsim šajās grūtajās dienās. ” Plus šī skaistā rindkopa teorētiski ir pret Jūsu noteikumiem, jo no administratora puses tīši tiek tupināts kašķis un provokatīvs teksts ievietots! Ir jau arī novērots, ka tad kad …

• Andžej, cik tad pēc tavām domām ir tie īstie lamu vārdi latviešu tautai? Tos necenzētos vārdus ko var dzirdēt sabiedrībā ( ikdienā ) - tie pārsvarā ir aizgūti no Krievu tautas! Latviešu lamu vārdi ir pieejami internetā un nevienam nav slēpjami! Bet cik noprotu, tad šeit neiet runa par vienkārši vārdu! Vinnijs Pūks skaidri un gaiši uzrakstīja piemēru. Bet acīm redzot Jums par to nav vienkārši ko teikt, tāpēc uzreiz piemini Latvijas likumdošanu utt.

• Anmaj, lūdzu beidz gudroties. Šeit pārsvara visi ir tik neizglītoti, ka nespēj saprast teikuma jēgu, to uzbūvi un mērķi ( pēc dažu domām ). Pārsvara par šādiem teikumiem mēs tiekam banoti un tiek izteikti rājieni. Cik mēs Po alianse esam novērojuši, kopš pameti mūs - Esi palicis par baigo prātvēderu. Laikam Tev daudz brīvā laika. Varbūt vēlies pievienoties atpakaļ un padauzīt OWN? Bet tā jau ir, nepiekrist diemžēl Tev nevar! Admini katrs strādā pēc saviem ieskatiem - tur neko mainīt nevar! Viena…

• Kas notiek?

Max Payne - - Ikariam sarunas

Te bija pagarš aizvainojošs teksts...

• Kas notiek?

Quote from Draxo: “Par negācijām - komandas biedru atlase joprojām ir atvērta, ja kāda saprātīga būtne vēlas, tad droši var pieteikties. ” Man jau patīk, tagad pat publiski galvenais kopienas administrators ņirgājas par mums! Varbūt Tu pats drīzāk esi cilvēks ar mazvērtības kompleksiem. Tev jau gan būtu jābūt pēdējai būtnei, kura varētu atļauties šādi izteikties pret parastajiem biedriem! Atradies te saprātīgā būtne. Iztiekam bez apvainojumiem, ieraksts pielabots! Fox

• Kas notiek?

Labi, pierunājāt! Theta karu tad pieteikšu jaunajā forumā pa jaunu! Paldies par tik ātru atbildi!

• Kas notiek?

Nu mīļie cītīgi strādājoši spēles operatoru! Jūsu darbs pēdējā laika ir vienkārši fascinējis nu jau lielu dalu Ikariam.lv atlikušo spēlētāju domas par jums paliek ar vien sliktākas! Nu jau Jūs pat nespējat karus apstiprināt? Zeta karš jau pieteikts un nav apstiprināts 7-8 dienu, theta jau vairāk kā 36h Varbūt tad vismaz varat paskaidrot kāpēc tā? Tas dēļ foruma apvienošanās vai kas ar Jums notiek? Varbūt ir pienācis laiks atteikties no pienākumiem, ja nespējat tos pilnvērtīgi pildīt?

• Nerūp- [PO-] vs Owned [OWN]

Max Payne - - Papīrgrozs

Tēma tiks publicēta tikai tad, kad spēles operators apstiprinās kara pieteikumu un publicēs alianšu dalībnieku sarakstu. Līdz tam izveidotā tēma Jums nebūs redzama! Šeit Tad liekas svarīgos apkopojumus un spēlētājus ar izstājušies vai pievienojušies aliansē! Ar tēmas ievietošanu apstiprinu, ka ar kara pieteikšanas noteikumiem esmu iepazinies/-usies. Kara tēmas pārvietoju uz miskasti sakarā ar pāriešanu uz jaunu forumu. Jaunajā forumā karu droši varēsiet pieteikt atkārtoti. Andžejs

Max Payne - - Papīrgrozs

Tēma tiks publicēta tikai tad, kad spēles operators apstiprinās kara pieteikumu un publicēs alianšu dalībnieku sarakstu. Līdz tam izveidotā tēma Jums nebūs redzama! Vieta sarunām: Droši pļāpājam, lūgums bez apvainojumiem! Ar tēmas ievietošanu apstiprinu, ka ar kara pieteikšanas noteikumiem esmu iepazinies/-usies. Kara tēmas pārvietoju uz miskasti sakarā ar pāriešanu uz jaunu forumu. Jaunajā forumā karu droši varēsiet pieteikt atkārtoti. Andžejs

Max Payne - - Papīrgrozs

Tēma tiks publicēta tikai tad, kad spēles operators apstiprinās kara pieteikumu un publicēs alianšu dalībnieku sarakstu. Līdz tam izveidotā tēma Jums nebūs redzama! Kara pieteicējs(lietotājvārds spēlē un amats): Rīkļurāvējs (PO Diplomāts) Paskaidrojums: Alianse PO- piesaka karu aliansei OWN Kara tips: Regulārais līdz izpildās kara beigu nosacījums Kara beigas: - Vienai no karojošajām pusēm nodarītie zaudējumi sasniedz vai nu 350 000 (350k) ĢP. Uzbrukšanas iemesls: Vēlamies pacīnīties vēlreiz ar …

• Tas gan, dažiem aliansē tika palūgt lai ievieto atskaites, bet atbildes bija dažādas: 1) Nē negribu! 2) Nav laika! 3) Bet atskaite nav plusos Nekas, gaidat nākamo karu mēs nepadosimies

• Nepareizi skaties, jāskatās savādāk, ja nesanāk pirmo reizi, tad jāmēģina kamēr sanāk

• Varbūt uz nākamo pret Jums saņemšos

• Tā man patīk darīt, neko nevaru noliegt Gan jau saņemšos un ar dusmām atriebšu savus karēvjus

• Un to par mani saka spēlētājs, kas pie pirmās iespējas mūk palmā? Es ta vismaz nebaidos un nekur nekad neko neesmu slēpis Tā kā pievaldi muti un sāc kārtīgi spēlēt un aktīvi karot!!!!

• @Rudais Paldies ka apcirti mani kamēr saldi čučēju Atskaite nesmuka, bet ko darīt, kamēr mums ir lielas armijas, tikmēr neuzbrūkat, kā mazākas, tā uzbrūkat! Pagaidām iekrāšu zeltu, un vēlāk atkal tiksimies