Search Results

Search results 1-20 of 115.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Quote from Draxo: “Lūgums uzrādīt, kad un kurš ir sodīts par cita nodēvēšanu par aunu? ” Vai tad forumā aprunāt banus nav aizliegts? Kāds uzrādīs konkrētus piemērus un dabūs banu forumā

• Es piesakos pie konta, gribu izspiegot Dr sarakstes un ziedot raktuvēm

• Tev tur pasaules malā kaut kas notiek arī vai konts tīri mājiņu celšanai? Labprāt pieteiktos un varam arī privāti aprunāties.

• Rokas spiediens visiem pretiniekiem, izņemot tos, kas tika banoti. Jaunais varbūt visu vēl nepārzina un nav gājis cauri vairākiem kariem, bet prieks, ka smagos brīžos bija vienīgais, kas vēl kaut ko darīja no VISAS alianses. Dr_ karu vilka mūsu iepriekšējais T ally biedrs un Dr_ ally līderis. Cerams sapurināsiet savējos un piesauksiet mums karu vēlreiz - pēc saviem nosacījumiem, lai varam censties uzvarēt arī to.

• jaunais pasūtīja zaglim kolosu Judicator[-T-] VS jaunais[Dr_], zaglis xl[Dr_] (L: 830.6) +25510 1vsAll, sea

• Man liekas, ka ar šo vajadzētu pietikt, lai šim karam pieliktu punktu. @indianiso1, @Andžejs vai kāds no jums varētu apkopot šodien, lai pirms svētkiem vēl varētu atrast pēdējos ģp, ja nu kas Judicator[-T-] VS Menedžeris[Dr_] (L: 1804.8) +30840 alone, sea Judicator[-T-] VS Menedžeris[Dr_] (L: 4491.6) +74940 alone, sea Judicator[-T-] VS Menedžeris[Dr_] (L: 5257.2) +66520 alone, sea Judicator[-T-] VS Menedžeris[Dr_] (L: 5774.2) +180450 alone, sea

• Judicator[-T-] VS Menedžeris[Dr_], zaglis xl[Dr_] (L: 3639.6) +60180 1vsAll, sea

• Žēl, ka nebija laika turpināt. Judicator[-T-] VS Menedžeris[Dr_] (L: 4610.4) +45460 alone, sea

• Quote from yuio: “Tie nav pliki vārdi, bet gan tā ir atzīšana no visas ikariam kopienas. ” Šie arī ir pliki vārdi Quote from yuio: “savādāk Jūs sēžot man astē raudātu, ” Arī pliki vārdi Quote from yuio: “kā bija gadījumā ar Davidoff ka šis spējot bez Jūsu "krutajiem PP" būt Jums garām. ” Viņam par to nācās ielīst piespiedu atvaļinājumā, kas pārsteidzošā kārtā bija samazināts no 30 gadiem uz 30 dienām Godīgi-negodīgi? To šeit apspriest nedrīkst, savādāk arī šeit nāksies atpūsties piespiedu kārtā …

• Quote from Davidoff: “@Judicator tu reāli nesaproti ko es saku ” Es saprotu, ka Tev patīk sarunātas kaujas, kur tev liekas, ka vari izrādīt savas rotācijas prasmes un spēlēšanos ar garnizonu, ja kauja tavā pilsētā - malacis. Tikai nesāc mētāt tekstus, kur Tev liekas, ka citas darbības ir mazāk nozīmīgas par tavām sarunātajām kaujām, jo tā tas nav. Mūsu sarunātajās kaujāš vienmēr bija sarunāts, ka viens otra izvietošanās pilsētas neaiztiksim un taisam lielkaujas - tad arībez stresa vari rotēt un …

• Quote from yuio: “, bet Dr vienalga ir un paliks labākā alianse Iotā ” Pliki vārdi nepadara šo par patiesību. Quote from yuio: “Jūs te bik daži esat pa traku iekšā spēlē. Esat Jūs labāki tajā, ka varat tik daudz laika veltīt ikariam ” Būtu labāk kaut vienā kaujā piedalījies visa kara laikā - kaut vienu reizi pats kaut kur aizgājis, nevis vienkārši tukšus vārdus mētā

• Quote from Davidoff: “@Judicator par rakstīšanu, jo tu raksti meksiņāsu seriālus ” Kā Tu zini? Tu jau nekad neesi izlasījis vairāk par divām rindām no manis rakstītā Quote from Davidoff: “neesmu redzējis ka tu būtu baigais aktīvais ķērājs un rotāciju griezējs ” Nu neesi vienīgais spēlētājs ar kuru ir nācies pakarot - pasaule negriežas ap tevi, lai Tu varētu izdarīt akurātus secinājumus par to, ko es protu un, ko nē. Quote from Davidoff: “ja tev ir smadzenes no tā var izzy izvairīties itsevišķi f…

• Quote from Davidoff: “Judi, izlasīju pirmo rindkopu, tālāk gan nē jo baigi gari ” Kāpēc Tu un Jaunaiss visu laiku pieminiet, ka jūs nevarat izlasīt vairāk par vienu rindkopu? Saprotu, ka burti tev nepatīk, bet nu tas nav jābāž visiem sejā, kas spēj izlasīt vairāk Quote from Davidoff: “es tieši domāju ka tās ir visgodīgākās un tur var vislabāk parādīt savu kara mākslu ” Wow Tiešām? TIEŠĀM? Tev liekas, ka sarunāta kauja parāda labāku kara mākslu nekā, piemēram, vienību ķeršana pēc atsaukšanās, rot…

• Quote from Jaunais-: “ka neesot jēgas no lielkaujām un ka jums tur kaut kāda stratēģija. ” Nu, bet kā beigās ir sanācis? Jums viss bja par un ap lielkaujām, kuras mēs jums sākumā nedevām. Tagad, kad ir pietiekoši liela izsisto ģp starpība tad varam atļauties karot lielkaujās un tāpat beigās uzvarēt. Pat ja Davidoff sēdēs 4 naktis nomodā Tur arī ir atmaksājusies tā stratēģija. Tici man, nekarot lielkaujās un iet apsist ģp pa malām nemaz neprasa vairāk laika un mēs visi esam bijuši spējīgi dzīvot …

• Quote from Max Payne: “99% strīdu apakšā bija Pirātisms ” Tā ir, bet marchellooo nebija vainīgs - tāpēc arī visi bija marchellooo pusē. Nevar sagaidīt, ka visi tev piekritīs, ja vienkārši nostādīsi aliansi fakta priekšā, ka nevaram vairs aiztikt pretinieku pirātismā un jāļauj pretiniekam tikt pp topā. Quote from Max Payne: “Lai nu kā, dzīvosim tagadnei un nākotnei! Nevis pagātnei! ” Man personīgi vairs nesatrauc, kurā ally Tu esi. No tavas aiziešanas abas puses ir ieguvējas - mums tagad ir ciešā…

• Quote from krimis: “ieliku pareizo atskaiti- un šī atskaite ir derīga! ” Šī atskaite nebūs derīga un tiks uzskatīta kā atkārtojusies atskaite. Dažiem ir vienkārši grūti pieņemt kaut kādus noteikumus. Tu Te varēsi palēktdamies rakstīt, ko Tu uzskati par godīgu un negodīgu, bet tādi ir noteikumi un tā ir tava atbildība, lai kaut kādi spēlētāji no malas tev nesačakarē kauju. Tagad vari rakstīt Caca un pateikties, ka tev sabojāja atskaiti.

• Quote from krimis: “Protams, ka atskaite ir derīga! Vajag tikai aprēķiniem izmantot tos raundus, kuros es piedalījos! ” Npareizi - derīga ir visa atskaite un jāieskaita ir visi ģp. Būs tev mācība, ka sveši spēlētāji karā nav jāaicina. Pat, ja neesi aicinājis, tad būs mācība, ka tev pašam ir pienākums kontrolēt savas uzsāktās kaujas un jākomunicē ar spēlētājiem, kas tev nāk palīgā vai vienkārši aiz ziņkārības paskatīties. Ej un izrēķini, kas, ko un cik ir izsituši, kad kaujā bija gan tavas, gan k…

• Quote from Robelzsss: “Vai ir korekti likt atskaites ar citu alianšu dalībniekiem? ” Lai vai kā man pašam nesimpatizē Max Payne, bet šeit atskaite ir derīga - Caca pats pievienojās kaujai un tas varēja jums gan palīdzēt, gan sabojāt rezultātu. Šādā gadījumā pašam uzbrucējam vajadzēja rakstīt Caca un teikt, lai neiesaistās. Tas pats būs gadījumos, ja Kāds no PO ally mēģinās tikt uz tavas salas, kur priekšā būs armija/flote. Ja Tu izdomāsi iesūtīt paskatīties, kas tur notiek ar opciju "Aizsargāt p…

• Quote from Davidoff: “Jā, T ir labākie, es jau Jums mājās ceļu pieminekli, lai uz kara beigām būtu gatavs mēs no ikariem neko nejēdzam ” Katrā jokā ir daļa patiesības

• Quote from reelys: “Bija ja nemaldos 2 reizes tādas palielākas kaujas, kur savācāmies gan jūrā, gan sz pasisties un mēs standartā paņēmām uz masu. Tad sapratāt, ka jūs nestāvat klāt un turpinājāt iet uz savu veco taktiku slēpties/laupīt/ķert offline cilvēkus(protams nepārmetu, katrs kaujās kā grib un māk) un līdz ar to šis karš nav karš, šī ir tāda laupīšanas misija ar iespēju parādīt, ka jums ir vairāk pacietības un vēlmes sēdēt ikariam meklējot pamestas armijas un neizlietotus resursus. ” Manu…