Search Results

Search results 1-20 of 539.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Quote from Andžejs: “@Anmaj. Kā jau iepriekš teicu, pēc taviem ierakstiem redzams, ka tev notikusi liela sāpīte, kuru nevari pārdzīvot un tāpēc ieradies forumā izpausties uz visām pusēm. Bet droši to vari darīt, tas nav aizliegts, tikai noteikumu robežās. Mēs pārējie ikariam lietotāji tevi atbalstīsim šajās grūtajās dienās. Quote from VinnijsPuks: “Kā piemērs latvisks vārds "Auns" tekstā: "Tu uzvedies, kā auns!" Auns, kā dzīvnieks var šķist aizvainojošs, bet patiesībā tas ir bijis domāts, kā epi…

• Sveicu savus bijušos kolēģus un biedrus ar uzvaru šajā karā! nu re- kā izrādās, ne jau svētki bija pie vainas, kad iepriekš norādīju par 7 dienām bez atskaitēm! Ja PO- tiešām domātu stratēģiski, tad salikt atskaites bez pārtraukumiem nebūtu problēmas- kas liedz sataisīt atskaites nedēļas laikā (arī ar minimāliem mīnusiem)- bet forumā nelikt visu uzreiz, bet gan brīdī, kad neviens no aly biedriem neko nav ielicis kādas 5 dienas- un aiziet jauns termiņš. Bet izskatās, ka PO- nemaz nebija šādu atsk…

• 1. Neviens neko neizvairās! Kuri ir tie visi konti, kas tiek iemesti palmās- nosauc vismaz 1-2? 2. Kāda 7 dienu gaidīšana? Kā Tr var zināt, ka Tu šo atskaiti, ko tiko izvietoji, nepietaupīsi un neieliksi pēc 6,5 dienām pēc pēdējās PO atskaites? Tāpat neviens nevar zināt, kam kāda atskaite vēl ir "aiztaupījusies" un nekur nav teikts, ka nevar ielikt kādu arī minimāli zaudētu atskaiti, pēc kuras aizies jauns 7 dienu periods. Bez tam, vēl jau visādus svētkus var izdomāt, ielikt atkārtotu atskaiti u…

• Pamatojums ir "Šadas daudz un lielas rupjas kludas spelejot UP nevaram pielaut kara laika". Līdz ar to Tu pareizi saprati domu par ko esmu izslēgts no alianses. Precīzāk - neviens pat neskaita plusi vai mīnusi- par pamatu izskatās, ka tika ņemti tieši zaudētie ģp un tieši up kaujās (kaut gan esmu tikai 12 .vietā up, bet nu tr ir lielas prasības). Bet tā lai ir jau TR darīšana tagad. Man karš vēl ir saistošs nepilnu diennakti un man ir svarīga personīgā statistika. Tava vāvuļošana un mutes virinā…

• Neskatoties uz to, ka esmu pametis -TR- alianses biedru rindas un karš man vēl ir saistošs gandrīz diennakti, sarēķināju +/- forumā jau ievietotām kaujas atskaitēm ar manu piedalīšanos, gan individuāli, gan kopā ar alianses biedriem. Mans ieguldījums šajā karā ir sekojošs: individuāli uzvarētās kaujās pret PO- biedru (biedriem) man ir iegūti par 10 136 ĢP vairāk par pretiniekiem, savukārt individuāli zaudētās kaujās PO- biedri ir izsituši man par 8 196 ĢP vairāk. Līdz ar to šo karu noslēdzu ar p…

• Krimis[-TR-] VS VinnijsPūks[PO-] (L: 2189.4) Atsevišķs, sauszeme VinnijsPūks[PO-] VS Krimis[-TR-], KPX10[-TR-] (L: 861.6) Viens pret vairākiem, sauszeme Krimis[-TR-] VS Anmaj[PO-], Fisherons[PO-] (L: 5039.1) [Laupījums:: 39 998] Viens pret vairākiem, sauszeme Krimis[-TR-] VS aLd1X[PO-], VinnijsPūks[PO-] (L: 2852) Viens pret vairākiem, sauszeme

• brīnums, ka es netieku pieminēts! Varētu padomāt, ka es neesmu bijis pamanāms!?

• Kad PO- alianse kara tēmas sadaļā paziņos par to, ka viņiem pievienojies jauns biedrs - cinītis?

• es ar multfilmu un pasaku varoņiem nekaroju! Bet, ja cilvēks ir infantīls, tad es to pieņemu kā saprotamu lietu! Gribi- maini savus nikus cik tik tīk, bet ne jau nu kāds mani regulēs, ko man darīt. Gribi mētāties ar personīgiem apvainojumiem- lūdzu privāti un personīgi.

• Protams, ka neizšķirts nebūs, lai kā ar Andžejs atbalstītu un lobētu PO- aliansi! Neizprotama ir tikai viņa kā administrācijas pārstāvja, kurš moderē šo karu, aktīva sava viedokļa paušana (nevar saprast- kā administratora vai spēlētāja), kas ir klaji negatīvs pret mani. Domāju, ka foruma administratoram, lai arī cik liela nepatika būtu pret mani vai kādu citu spēlētāju, nav tiesības sniegt šo savu negatīvo viedokli foruma sadaļā, kuru viņš pats kā moderators arī kontrolē! Ja nu tas nav pārkāpums…

• kā jau minēju iepriekš- svētki bija, ir un būs vienmēr un uz tiem varēs atsaukties bezgalīgi. Cits jautājums- vai Latvijas kopienā kautkad kaut kas tamlīdzīgs ir bijis pieredzēts???? Vai tas tāds administratoru jaunievedums? Runa ir tikai (arī par turpmākiem svētkiem) par atskaišu ievietošanu vai arī pašu karošanu? (Kā redzams, svētki netraucē piedalīties karadarbībās, tad kapēc tāda administrācijas labvēlība tikai uz atskaišu ievietošanu? Ja reiz Latvijas kopienā tiek radīts šāds precedents, ta…

• tas, ka karš ir pieteikts uz svētku laiku ir kara pieteicēju atbildība. Vienmēr būs kādi svētki. Rīt PO- iesniegs apliecinājumu, ka kāds viņu biedrs svin pareizticīgo ziemassvētkus un jauno gadu- atkal svētki, tad kādam sabats sāksies, vēl citam ķīniešu jaunais gads utt. Vai arī tiešām pat šeit noteikumi rakstīti, lai tos apietu? Nu par visām varītēm ir centieni šo bezjēdzīgo karu un Po- agoniju paildzināt. Viņiem vispār tikai kara pieteicējs viens palicis aktīvs karotājs, pārējie palmās (pareiz…

• Uz šo karu arī attiecas šis kara beigu pamatprincips? Un varbūt intereses lēc moderators var atjaunot kaujinieku sarakstu. Nevar saprast, vai uzbrucēju pusē ir vēl kāds, kurš nav palmā? foruma moderatoriem ir tiesības slēgt arī tādus karus, kur 7 dienu laikā atskaišu tēmā iesaistītās alianses nav veikušas nevienu ierakstu ar derīgām atskaitēm: - ja uzbrucēju puse nav ievietojusi derīgas atskaites jebkurā 7 dienu periodā pēc kara oficiālas apstiprināšanas, bet aizsargātāju puse ir ievietojusi, ta…

• krimis- 21 brīva kultūra

• Šādi tādi sīkumiņi arī no manis! Rīkļurāvējs[PO-] VS Krimis[-TR-] (L: 260) Atsevišķs, sauszeme Krimis[-TR-] VS aLd1X[PO-] (L: 1592) Atsevišķs, sauszeme Krimis[-TR-] VS aLd1X[PO-] (L: 2544.6) Atsevišķs, sauszeme Krimis[-TR-] VS aLd1X[PO-] (L: 2108.4) Atsevišķs, sauszeme Krimis[-TR-] VS aLd1X[PO-] (L: 1044.8) Atsevišķs, sauszeme Pretinieks par visām varītēm centās nokļūt manā pilsētā-pat ar nenokomplektētu armiju! Mērs[PO-] VS Krimis[-TR-] (L: 838.8) Atsevišķs, sauszeme Te mazi mīnusi, bet lai kar…

• var piekrist Max paynam par to nakts uzbrukumu, kad pusi nakts viņš skrubināja manu mūri, tad sauca (vai pats atnāca) Kasparito, un kad Raganiņa šo sāka purināt, pameta vienu pašu biedru izsišanai! Pie tam šai mūra drupināšanai uz no resursiem tukšai pilsētai izsūtīja 160 tirdz.kuģus! Izcila uzbrukuma taktika. Un pēc tam loģiski, kā pats saka- iegāja palmā!

• Quote from Max Payne: “Es neuzskatu Jūs par sliktiem! Visi mēs esam vienādi, pieļaujam kļūdas, mana kļūda bija sadraudzēties ar Davidoff Tur es piekrītu uz 100 Toreiz marchello nesa ara multus, kuros priekš manis pp kacāja un kur visi vnm lika mieru, neatceros kas tie bija, bet nu daļa bija arī no Davidoff mūltiem! Jo toreiz viņš uzsvēra, ka Krimis viņu iznesīs savādāk un tas pēc viņa domām ļāva veikt visas sirošanas misijas pret mani! Lai nu kā, dzīvosim tagadneiun nākotnei! Nevis pagātnei! Nob…

• Krimis[-TR-] VS Kasparito[PO-] (L: 929.4) Atsevišķs, sauszeme VinnijsPūks[PO-], Kasparito[PO-] VS Noslepums[-TR-], Krimis[-TR-] (L: 10990) Ca, sauszeme Nosvītrotajai atskaitei pilnā ir pieejama zemāk ierakstā. Andžejs

• Krimis[-TR-] VS Kasparito[PO-] (L: 407.4) Atsevišķs, sauszeme

• ieliku pareizo atskaiti- un šī atskaite ir derīga! Par to viena pīķa iesaistīšanu intereses pēc kaujā- protams, ka atskaite ir derīga! Jo šaubos, ka šī viena vienība vispār iegāja kaujas laukā un kur nu vēl kādu pretinieku izsist!?