Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Militārais TOP's

Bjorn Ironside- - - Topi

1. Zeta 2. Bjorn Ironside- 3. 961,660 4. screenshots.firefox.com/NzSi0h…-lv.ikariam.gameforge.com

• MAFIA oficiālā pēdējā kauja uz doto brīdi. Vajag atpūsties - pie tam ikariam kaujas sistēma izveido neinteresantas kaujas . Bija rezerves, bet tā kā uz manas salas atdzīvojās tempļu bojātājas, smēdi atjaunot jau nācās pa nakti - kas noteikti nav manās vēlmēs ... Celties, lai slēgtu iekšā kaut kādu virtuālo brīnumu. Uztaisīs normālas kaujas spēle, kur ir reāli uzvarēt un zaudēt kādam, tad arī būs tas azarts . Apsveicu protams VET ar uzvaru, šo visu tekstu var arī pieņemt kā atrunas pret zaudējumu…

• Kāpēc VET kolosu nenospieda ? Bjorn Ironside-[MAFIA] VS Fisherons[VET] (L: 3663.4) Atsevišķs, sauszeme

• Pašam kauns nebija likt tādu atskaiti ? Pabiras... apskaties savu 1.līniju ! Pat ja dabūsi to lielo kontu, tas neizmainīs tavas tukšās kaujas zināšanas un "skaisto" pareizrakstību .

• Es tik pieklājīgs būdams ļauju VET skriet ar milzu cipariem ostās, bet te viens kā var tā dod kolosus ... kāds tur prieks vairs spēlēt, ja zina tikai 1 pogu. 21.02.2018 21:27 Spēlētājs Madara77 ir aktivizējis brīnumu "Koloss". Bjorn Ironside-[MAFIA] VS Madara77[VET], izluks[VET] (L: 3935.2) +50300 Viens pret vairākiem, sauszeme

• Kamēr Qwerty ar multiem zogas pa blakus salu, kur biedram tas neinteresē, tikmēr viņa biedri tiek atstāti zem tilta ... Bjorn Ironside-[MAFIA] VS Snīvde[VET], Fisherons[VET] (L: 7742.4) +336160 Viens pret vairākiem, sauszeme Jau kuro dienu pēc kārtas kā nekā ... Pēc unikāla mana snieguma Pretiniekam nebija citas iespējas kā atļaut mīnām izmirt Bjorn Ironside-[MAFIA] VS Alexa[VET], Madara77[VET] (L: 5 569,9) [Laupījums:: 0] Rotācijas 1+60+30 x 16 gb = ar mīnas iznīcību :D Bjorn Ironside-[MAFIA] V…

• -bardaks-[MAFIA], Bjorn Ironside-[MAFIA] VS izluks[VET], WEREWOLF[VET], Madara77[VET], Snīvde[VET], Lords Atbalss[VET] (L: 31611.8) +823390 Ca, jūra Bet šoreiz Gan neizglāba : Bjorn Ironside-[MAFIA] VS Fisherons[VET], Madara77[VET], izluks[VET] (L: 8042.3) +141405 Viens pret vairākiem, sauszeme Aleksejs97[MAFIA], Bjorn Ironside-[MAFIA] VS gachazs[VET], kodols[VET], JankS[MIL], STA[VET], Lords Atbalss[VET], izluks[VET], Madara77[VET], M 22[VET] (L: 99634.4) +875580 Ca, jūra JankS[MIL] VS -bardaks…

• Izlūks malacis, paspēja izglābt VET :( Bjorn Ironside-[MAFIA] VS JankS[MIL], Fisherons[VET], izluks[VET], Madara77[VET] (L: 44431.2) +443060 Viens pret vairākiem, sauszeme

• Sarkana atskaite, lai gan ieguvums bija liels . Bjorn Ironside-[MAFIA] VS gachazs[VET], Avokado[VET], JankS[MIL], Fisherons[VET], Snīvde[VET], Lords Atbalss[VET] (L: 24075.4) +403650 Viens pret vairākiem, jūra

• Kā jau vienmēr mums daudziem radušies sarežģījumi izprast spēles sistēmas radītājus. To noteikumus un shēmas, kā it kā uzlabot nevis spēles ritmu, bet gan kā to sadragāt ... Tāpēc vēlētos, lai citi izsakās tieši šajā tēmā un iespējams @Draxo kaut ko varēs pačukstēt tiem tur augstāk . Pieņemsim, ka ir dota iespēja dibināt jaunu serveri - Adios . Šajā serverī var pārmesties visi spēlētāji, kas vēlas spēlēt bez multiem. Pārējā sistēma pieņemsim ir palikusi vecā - ar visu pirātu topu un tiek atjauno…

• Quote from Qwerty: “nav jau tas ka tu vakar dabuj pa kaju ” Nesapratu ... kur tad vakar dabūju ? Tur kur manus uguņus pārķērāt pie MIL ? Ja 100 uguņu bojāeja ir gaļa, tad nu es neko pretim nesaku . Pārtvērāt izsūtītos uguņus, pirms paspēja skriet uz manu ostu. Bet nerunāsim kā Veterāni draud ar kolosu, kā viņi ar draudu palīdzību cenšas, lai es atsaucu kuģus no uzbrukuma, bet kā nav tas koloss tā nav. It kā man paliks sliktāk no tā Un lūdzu, beidz likt atskaites kas ir pusiesāktas. Kad beigsies,…

• -CL- VETERĀNI VS MAFIA

Bjorn Ironside- - - Kaujas ziņojumi

VET turiet buru, turiet savu izbijušo vēsturi, sauciet MIL palīgā, SBS . Mēs tikai pasēdēsim un pasitīsimies, tā kā tam spēlē būtu jābūt ! Vēl viena gaļa atstāta uz karojošas salas. Bjorn Ironside-[MAFIA] VS STA[VET], Madara77[VET] (L: 6312.2) +139110 Viens pret vairākiem, jūra

• To ka konts ir bloķēts, nenozīmē ka var atstāt alianses biedru zem tupeles ! Tāpēc par to ir jāmaksā un šoreiz smagi jāmaksā : Bjorn Ironside-[MAFIA] VS Vieds[VET], STA[VET], gachazs[VET], pekausis09[VET] (L: 15422.8) +497740 Viens pret vairākiem, jūra

• Vēl viena VET uzvara : Avokado[VET], Madara77[VET], gachazs[VET] VS Bjorn Ironside-[MAFIA], Andruha[MAFIA], Ffredis[MAFIA] (L: 37124.6) Ca, jūra

• Lielākā kauja beigusies ar VET uzvaru . JACK SPARROWSS5[VET], Lords Atbalss[VET], Emulators[VET], Mundo[VET], Vieds[VET], WEREWOLF[VET], gachazs[VET], STA[VET], kodols[VET], pekausis09[VET], Fisherons[VET] VS chiks[MAFIA], Matrozis[MAFIA], Bjorn Ironside-[MAFIA], Aleksejs97[MAFIA], Truksis[MAFIA], -bardaks-[MAFIA] (L: 259722.2) Ca, jūra

• Un kur pārvietot ? Uz serveri, kurā balstās tieši tie paši noteikumi , tikai mainīsies spēles valoda un apkārtējo skaits ?!

• Patiešām beigas : Madara77[VET], STA[VET] VS Truksis[MAFIA], Bjorn Ironside-[MAFIA] (L: 6 444) [Laupījums:: 0] Bet ar šādu komentāru Nevajag publicēt privātu saraksti! Fox

• Tu jau nu nebūtu rakstījis par multu trakumiem un noteikumiem Pašam vairāk kā vajag kontu un prasa vēl . Jā, man bija tas pats, bet esmu par visiem 100% atvērt serveri, kurā var spēlēt bez multiem un dod iespēju pārvest savu kontu visiem tiem, kas to vēlas !

• Tur nebūs jēga apvienot, jo 50% spēlētāju spēlēs abos serveros jau iepriekš , tas nozīmē apvienojot pundurserverus kopā, iegūs atļauju spēlēt ar multiem , taisīt ciet savas salas, un ražot ko vien vēlies. Varēsi spēlēt nevis online spēli, bet "singleplayer" ,būs jautri tiem, kas tur spēlēs ! Lai izdodas.

• Sveiciens tautai ! Piedāvāju Zetā izvicināties pret mani ar sz . Es sēžu AP, pretinieku skaits neierobežots, var kaut vai 1 vs 10 . Gaidu piedāvājums te vai spēlē ... Vajag pakustēties .