Search Results

Search results 1-20 of 40.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• a kas tas tads

marcixxx - - Ikariam sarunas

Ko īsti nozīmē "Par so ierakstu jau ziņots" nesaprotu kāpēc gandrīz katram trešajam rakstam tāds paraksts apakšā un noteikti manējam ar tūlīt tāds būs jo tipa neesot pa tēmu bet es arī piedalos kaujās pret "Cosa nostru" Butu pareizi jau uzreiz būtu norādīts kas ziņojumā nav kārtībā. Un velreiz par tēmu Mans ieraksts pilnībā atbilst tēmai jo si tēma jau pilna ar tādiem tekstiem :)) Pārnesu uz atbilstošo tēmu slaists

• Quote from Draxo: “Kā līdz šim spēlētāji zināja, kad rakstīt biļetes par IP dalīšanu” HA HA HA! «Laikam no sākuma jāierauj!» Nu Draxo tu laid - sasmīdināji! Kas tad tu gribi teikt ka līdz šim arī varēja spēlēt viena servera ietvaros ar vairākiem kontiem vajadzēja tikai nopirkt(piedodiet Uzrakstīt)Biļeti? Tā jau ir korupcija:) Jo es neredzu vispār jēgu rakstīt kaut kādas biļetes vienīgais gadījums ir ja man pieder vairāki konti. Nevienu nevar un nedrīkst sodīt par to ko viņš nav izdarijis !!!

• IP Dalīšana

marcixxx - - Sabiedrība

Ja godīgi tad man vispār nav saprotama tā fīča "Piedāvāt IP dalīšanu"?? Kā pie velna es varu zināt vai man kaimiņam blakusmājā vai dzīvoklī nav tāda pati IP vai vel labāk darbā lietojot ikariam uzņēmuma WI-FI tīklā kā var zināt vai kāds darbinieks vai priekšnieks ar nespēlē ikarus?? Es saprastu tikai un vienīgi "Savienot savus kontus" Ne sievas, dēla vai pētera no pretējām durvīm kontus(arī lai būtu viens email visiem maniem kontiem jo pašreiz nācās aizņemties dēla mailu tādējādi liedzot viņam i…

• Quote from Draxo: “Kas novestu pie tā, ka kontus administrācija savienotu manuāli (atkārtotu pārkāpumu gadījumā arī pie attiecīga soda mēra).” A kas jums administrācijā CIP pārstāvji strāda ka var noskaidrot kas tur telefonu rokā un kas sēž pie PC Ja nemaldos tad mobīlā tīkla lietotājiem ļoti daudziem viens IP Tieši tāpat var gadīties ka mans Lattelecom piešķirtais IP tāds pats kā kaimiņam it īpaši lauku mājās kur lattelecom atteicies no vadiem un īrē LMT tīklu savu klientu nodrošināšanai paši t…

• Quote from marcixxx: “ Citēts bet nav saprotams kāpēc es no viena sava konta(Karojošs konts attīstīta sēra ieguve un taupīšana kuģu būves pētniecība orientēta max uz floti u.t.t) nevaru aizsargāt sava otra konta(Pilnīga ferma viss orientēts uz max kopējo punktu audzēšanu) bloķēto ostu un arī tirgus nav saprotams jo caur tirgu itkā jau var palīdzēt sev bet zelts(nauda) būs vajadzīgs tik un tā. Quote from Draxo: “Nopietni? Nav saprotams, kāpēc ar vienu multi kontu nevaru atbalstīt otru savu multi …

• Quote from Kamis: “Varētu šiem multi kontu īpašniekiem iedot kkādu laiku, teiksim mēnesi, lai izvērtē, ar kuru kontu grib jamie spēlēt un pēc šī mēneša attiecīgi dzēst/banot multi kontus.” Nu tu vari pat negaidīt mēnesi un ieiet opcijās un nospiest pogu dzēst kontu neatgriezeniski tas arī manuprāt būtu tikai godīgi!!!!

• IP Dalīšana

marcixxx - - Sabiedrība

Ir saprotams ka sistēma neļauj karot no vairākiem kontiem pret vienu vai arī sūtīt resursus sev tas ir ok un tā tam ir jābūt bet nav saprotams kāpēc es no viena sava konta(Karojošs konts attīstīta sēra ieguve un taupīšana kuģu būves pētniecība orientēta max uz floti u.t.t) nevaru aizsargāt sava otra konta(Pilnīga ferma viss orientēts uz max kopējo punktu audzēšanu) bloķēto ostu un arī tirgus nav saprotams jo caur tirgu itkā jau var palīdzēt sev bet zelts(nauda) būs vajadzīgs tik un tā. Domāju ka…

• pat nelasot postus

marcixxx - - Jautājumu arhīvs

Pat nelasot postus ir skaidrs ka te viss nav pārdomāts man ar sanāca netīšam viena sera pilsētu iemest kristāla salā tagad mazliet jāpārbūvejas bez tam nemitīgi met ārā no spēles rāda kaut kādu mistisku pārlādēšanas kļūdu(varbūt nets vainīgs) par ziedotajiem resursiem vispār bija samelots jo cik varēja saprast ka varēs uzreiz uzcelt līdz bijušam līmenim(man 4 sālās 18 dienu laikā jāpaspēj apm 200 ļimonus noziedot pagaidām neizskatās ka tas vispār bus iespējams) bet te jāsēž kā loham un jāgaida b…

• 17.09.2011 7:28:32 marcixxx Viegls apvainojums: 2.reize (Draxo_GA) Runa neiet par atmiņu bet gan par dīvainībām viens ieraksts un jau uzreiz otrā reize??? a kur palika pirmā???? pie tam uzskatu ka šādam sodam jau sen bija jādzēšas. lv.ikariam.gameforge.com/ajax/main/rules?printVersion kur te kādi termiņi?

• Sodu vēsture

marcixxx - - Sabiedrība

Quote from Tanel Raja: “Vai aktīvo spēlētāju sodu vēsture arī tiks pārcelta uz mērķa serveri?” Quote from Draxo: “Protams. Kāpēc lai tā tiktu dzēsta?” CSDD Dzēš vadītāja soda punktus bet kās jūs - Diktatori unTirāni??? Un vai man ir pieejama sava(u) konta(u) soda vēsture????

• Ambras

marcixxx - - Sabiedrība

Vispār jau izskatās ka vācieši nemāk naudiņu taisīt vajadzēja visu izvēles laiku piedāvāt par ambrām jau tagad aizņemt mērķa serverī konkrētas kodinātās nevis kā tagad visi neziņā kur nokļūs un cik liels attālums būs starp paša pilsētām a tā būtu samaksā tev atveras servera karte ar brīvajām vietām ieklikšķini kur gribi nokļūt un lieta darīta dzīvo mierīgi un gameforge ar domājams ka labu čupu ar ambrām iztirgotu.

• 3 konti Zeta serveri

marcixxx - - Sabiedrība

Kā ar netīša bana (multikonti)iespēju spēles kļūdas dēļ? Vai tirgoties pats ar sevi varēs? (man vienu kontu paredzēts likvidēt un interesē vai varēs iztirgot visu likvidējamā kontā esošo zeltu pašam sev līdz ar to nezaudēt dīkstāvē esošu zeltu un iegūt resursus ziedošanai) Vai visi mani konti varēs atrasties uz kopējām salām? (nevēlos dalīties ar hroniskiem neziedotājiem-lai tie skopuļi izmirst) Vai pie pilsētas būs redzami iepriekšējie raktuvju līmeņi vai jau laicīgi jāsataisa screenshoti ar ve…

• Jautājums

marcixxx - - Sabiedrība

Piemērs: Es no pilsētas A (ar arhīvu piem.20 lvl)uzbrūku pilsētai B (vienas salas robežās 30 min ceļā līdz šim) pretinieks nospiež 5lvl kollosu. Un jautājums vai izklīšanas laiks samazināsies???

• Tāda izveidota??? Kas tu pirmo dienu spēlē esi balonkuģu raķeškuģu izmaiņas dzenratu spēkā un nemirstīgo tvaikoņu ieviešana nav kardinālas izmaiņas + vel atbalsta kuģi. neesmu sauszemes karotājs bet kas notiek ja uzbrūk ar 1 pauku un 6 baloniem sauszemē????

• Šodien ielogojos un atkal skatos 27.11.2014 9:48:42 līdz 27.11.2014 10:25:49 notikušas 25 parodiju kaujas man un sabiedrotiem kopa bija 160 raķeškuģi palikuši 10 Ja tā nav kļūda tad Gameforge ar visiem programmētājiem jasūta Putinam par padomniekiem - nafig viņam uz Ukrainu takus sūtīt pietiek tak kartu dienu aizsūtīt vienu vīreli ar hlapušku paukš un Ukraiņiem tanks nav ja vel hlapuška ar tiem krasainiem papirīšiem iekšā tad jau paukš un 2 tanki nav super tak!!!

• ikalogs.ru/report/a0f7e06675ad11e4a6aa002421ef2dfa/ ikalogs.ru/report/ba9f5ebf75ad11e4a6aa002421ef2dfa/ ikalogs.ru/report/c8e27cd575ad11e4a6aa002421ef2dfa/ ikalogs.ru/report/d21d33a975ad11e4a6aa002421ef2dfa/ ikalogs.ru/report/e1e6c99075ad11e4a6aa002421ef2dfa/ ikalogs.ru/report/f866ca0b75ad11e4a6aa002421ef2dfa/ ikalogs.ru/report/2b843e7775ae11e4a6aa002421ef2dfa/ ikalogs.ru/report/374abe9275ae11e4a6aa002421ef2dfa/ ikalogs.ru/report/528e8d3b75ae11e4a6aa002421ef2dfa/ ikalogs.ru/report/72796eb075ae11…

• marcixxx [MIL], Fermu Magnāts [MIL] VS Vinetiņa [JeFer], Visionx [JeFer], Sawmill [JeFer] (L: 4030.4) [Laupījums:: 0] Ca, jūra Sawmill [JeFer] VS marcixxx [MIL] (L: 2624.4) [Laupījums:: 0] Atsevišķs, jūra

• marcixxx [MIL], McHrjaks [MIL] VS JanaMieriiga [JeFer] (L: 27097.2) [Laupījums:: 0] Viens pret vairākiem, jūra marcixxx [MIL], Spicais [MIL] VS JanaMieriiga [JeFer] (L: 6158.4) [Laupījums:: 0] Viens pret vairākiem, jūra un ja nemaldos tad šīs ar neviens nav ielicis. [JeFer] & [RWL] & [LAT] VS [MIL] (L: 166035) [JeFer] & [RWL] & [LAT] VS [MIL] (L: 68534.6) ja tomēr maldos PIEDODIET!!!

• Manuprāt jebkuram sodam jaiestājas noilgumam un tam jādzēšas no konta vēstures(savādāk admini arī var būt neobjektīvi ja viņu lēmumus ietekmē gadiem veci sodi.) kā ar autovadītaja soda punktiem te ar vajadzētu lai vismaz to vieglo aizvainojumu dēļ nezaudē gadiem ilgu darbu konta attīstībā 3 vieglie un vari mest kompi ārā - mulkigi!!!

• Versijas 0.4.5 apspriešana

marcixxx - - Sabiedrība

tas viss būs super jo lidzšinējā sistēma reāli besija ārā ar 1500 laivam kauja nebija ilgaka par 4 raundiem pie tam pat nenosargajot savu ostu ja pretinieki bija divi bet ar tikai 700-800 laivam morale beidzas un osta bloketa jauna versija dos iespeju vienam močit 3 un vairak pretiniekus vienā kauja juhhhuuu petnieciba un darbnicas štrunts nedelu pabuvejies un viss ok vislabaka vieta noplest pasleptuvi uz laiku kamer darbnica vajadziga(leti atri izdevigi!!!)